ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - Началото!

  • 49 866
  • 753
# 120
Успешна и щастлива да е учебната година на децата ни!
Виж целия пост
# 121
Не знам дали има някой друг като мен, но на мен хич не ми е носталгично, а ме втриса от мисълта, че ме очакват още 10 години МОН...
+1 Искам да се разделя с българската образователна система, но ме чакат още 5 години с малкия... Никаква носталгия нямам към момента.
Виж целия пост
# 122
Моят малък тепърва ще тръгва на училище живот и здраве след 2 години. Носталгия нямам. Всеки етап от живота е хубав по своему. И ненавист към МОН нямам. Младежът дотук случваше на класове и училища. Е имаше и учители, които търпеливо изстрадахме, но няма как да бъдат избегнати тези с умерените до средно тежки отклонения. Но имаше и невероятни преподаватели.
Има заповед на РУО утре за София - неучебен, но присъствен ден.
Виж целия пост
# 123
Я,каква изненада! Да ще и да е неработен ,че не ми се връща след отпуска на работа Smiley
Здрава и много успешна година на всички Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 124
Мен ме гони носталгия по отминалите години.
Липсват ми децата.
Всяко нещо с времето си.
Трудно приех, когато големия се изнесе от нас. Много ми беше мъчно.
Стаята му празна,  не го чакам за вечеря….
След  тази учебна година и набора ще отлети.
Те са щастливи. Всеки със своя път. 
За мен остава утехата , че моята задача е изпълнена. Отгледани деца, превърнали се в стойностни хора.
Виж целия пост
# 125
Празната стая ме разбива. Дори и сега, когато я няма за кратко. Някой ден, по-нататък ще питам.
Виж целия пост
# 126
Да е успешна последната им учебна година в училище! И догодина всяко дете да е там, за където ще се бори идните месеци!
На мен си ми е вълнуващо на 15(16).09. На нея също. Направихме си колажчето сутринта, обичам такива спомени.
Виж целия пост
# 127
Лека и успешна да е последната година в училище на наборите! Да са здрави и разумни!

И на мен ми е сантиментално, макар че младежът ме тренира с празна стая вече 1г. Joy Изобщо не отиде днес на откриването на учебната година, но ми обеща снимка от 2рия учебен ден. Joy
Виж целия пост
# 128
Успешна да е последната учебна година на всички! Flowers Four Leaf Clover Аз съм малко раздвоена по темата. Хем се радвам, че приключва този етап, хем ме плаши това. Да сме живи и здрави само, с всичко друго ще се справим.
Виж целия пост
# 129
Днес при нас е малко наобратно - аз се радвах на края, детето сантиментално пуснало сълза.
А за стаята, вече съм решила да я преобразя догодина като замине студентката - мебелите са й от детството, време е и стаята да продължи напред с нас...
Виж целия пост
# 130
Здрава и успешна учебна година на всички! Аз никак не я приемам като последна, защото и още учебни години предстоят. Но иначе, да, ще е тъжно и ще липсват.
Виж целия пост
# 131
Началото на края! 😀 Три пъти "ура"!  😀
Хич не ми е носталгично на мен, ама никак...Искам да мине много бързо...
Здрави да са и всеки сам ще си намери мястото според желанията и късмета си...

П.С. Имам цяла снимка с приятели от днес след настояване от моя страна (сутринта спеше аз като излязох от вкъщи) ...дори и стори не си пусна никъде 😀...Няма как да направя колаж - първи и дванадесети клас 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 132
Честит последен първи учебен ден! Успех и много късмет да ги съпътстват всеки ден!
Виж целия пост
# 133
П.С. Имам цяла снимка с приятели от днес след настояване от моя страна (сутринта спеше аз като излязох от вкъщи) ...дори и стори не си пусна никъде 😀...Няма как да направя колаж - първи и дванадесети клас 🤣🤣🤣
Добро утро!
AIR , и аз след много мрънкане получих снимка с приятелите му, иначе точно преди да тръгне го снимах и естествено не гледа към мен, но пък си имам открадната снимка Blush да си я гледам.

Тази сутрин ставането за училище беше хмм... болезнено 🤣
Виж целия пост
# 134
Ааа, Бисерка е нахалница и си получи снимките от първия учебен ден😃
Така и така се фоткат като за световно, ще изпрати и на майка си🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия