Бари (Пулия) и Матера (Базиликата) – Красивата Южна Италия - 8

  • 45 170
  • 754
# 450
Аз да питам още нещо, ако някой знае. Още не съм купила билети за влака, но пристигаме в Бари от Лече и трябва да хванем влака за Матера. Имате ли представа пероните за двете дестинации далече ли са, 20 минути дали ще ни стигнат да се прехвърлим или да не рискуваме. Иначе трябва час и нещо да чакаме на гарата.
Виж целия пост
# 451
Предостатъчно са.
Виж целия пост
# 452
До Матера е по-удобно с автобус. Влакът е с прекачване.
Автобусите за Матера спират отстрани на гарата.
Виж целия пост
# 453
Само някои влакове са с прекачване, други не. Когато аз пътувах, още от Бари тръгнаха 2 прикачени мотриси и на Алтамура ги разделят - едната за Гравина, другата за Матера.
Виж целия пост
# 454
До Матера е по-удобно с автобус. Влакът е с прекачване.
Автобусите за Матера спират отстрани на гарата.

Сигурно ли е, че спират отстрани на гарата в Матера,  защото аз разбрах, че спират извън града и това ме отказа от рейса?
Виж целия пост
# 455
Има предвид, че спират до / отзад / гарата в Бари.
В Матера къде спират не знам, но съм чел коментари в темата, че е далече и по-скоро в новата част на града.
Виж целия пост
# 456
Не знам дали винаги спират на едно също място, но например утре ако се вземе автобус, спира на Matera C.le stazione FAL, т.е. до гарата
Виж целия пост
# 457
Не знам дали винаги спират на едно също място, но например утре ако се вземе автобус, спира на Matera C.le stazione FAL, т.е. до гарата

Извинете, а от къде разбирате къде ще спре автобуса? Предполагам от някое приложение. Ние пътуваме след десетина дни и първата нощувка е в Матера. Малко ми е притеснено с това как ще разбера кои вагони на влака за къде пътувам и затова обмислям и аз пътуване с автобус до Матера.
Виж целия пост
# 458
Не знам дали винаги спират на едно също място, но например утре ако се вземе автобус, спира на Matera C.le stazione FAL, т.е. до гарата

В кой сайт гледате? Повечето спирали далече, в новата част.
Виж целия пост
# 459
https://ferrovieappulolucane.it/ на официалния сайт .
Виж целия пост
# 460
Здравейте,планувам да посетим Фазаноландия,та въпросът ми е колко време отнема цялото приключение?
Виж целия пост
# 461
Ние до Матера пътувахме с flixbus. Колкото по-рано закупите билети, толкова по-евтини са. Тръгнахме следобяд от Бари, пътувахме около час. Собствениците на апартамента ни  в Матера бяха изключително мили и любезни и ни чакаха на автогарата в Матера,  която е в началото на града, в новата част.
На следващия ден ни поръчаха такси ,струваше 15 Евро.
Според мен разстоянието не е чак толкова много, но ние бяхме през юни и през деня беше горещо.
Виж целия пост
# 462
Здравейте,планувам да посетим Фазаноландия,та въпросът ми е колко време отнема цялото приключение?
Зоосафарито е около 30-40 мин, в парка - колкото време искате. Разгледайте сайта, там има какво включват билетите, както и нещата, които се заплащат допълнително.
Виж целия пост
# 463
Не знам дали винаги спират на едно също място, но например утре ако се вземе автобус, спира на Matera C.le stazione FAL, т.е. до гарата



Да, до Матера Чентрале са рейсовете, но пък тръгват от някъде си в Бари. Наистина не виждам опция с рейс от Бари Чентрале до Матера Чентрале..
Виж целия пост
# 464
Не знам дали винаги спират на едно също място, но например утре ако се вземе автобус, спира на Matera C.le stazione FAL, т.е. до гарата



Да, до Матера Чентрале са рейсовете, но пък тръгват от някъде си в Бари. Наистина не виждам опция с рейс от Бари Чентрале до Матера Чентрале..

Извинете, а как да се ориентирам кои вагони от влака Бари-Матера ще бъдат пренасочени към друга дестинация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия