2АЕГ "Томас Джеферсън" - Тема 4

  • 49 398
  • 744
# 75
Кинева и Райчева дъщеря ми също ги познава. За Кинева каза, че имала алергия към парфюми и щяла да я убие в едно междучасие, защото се напръскала. Joy Трябва да предупредя младежа да намали количеството парфюм в нейните часове.
Виж целия пост
# 76
За Кинева каза, че имала алергия къ парфюми и щяла да я убие в едно междучасие, защото се напръскала. Joy

Може и затова да е шатнала такива оценки на големия, той ходи сред облак от парфюм Joy

Допълвам се - младежите да не използват Черната орхидея на Том Форд в часовете на Кинева, с Шанела проблем нЕма Joy
Виж целия пост
# 77
Кинева преподаваше миналата година на дъщеря ми. Нашата нещо не я харесваше, макар че имаше само шестици при нея
Виж целия пост
# 78
Цветослав Петранов по БЕЛ е харесван принципно, наричат го Цуци на галено, справедлив учител, разбран, има изисквания, аз бях доволна, че искаше да понаучат наизуст и ги изпитваше за някое и друго стихотворение, въпреки че младежите не бяха възхитени. Joy
Виж целия пост
# 79
Г-н Петранов - Цуци, ми е колоритен на моменти. Симпатизирам му. Децата също го харесва. Уж ги стяга да учат, прави се на строг, но всъщност доста ги побутва с оценките по мое мнение. От родителските срещи съм останала с впечатлението, че малко го играе в ролята на психолог. Никога не ни говори за казуси по предмета, а винаги се интересува от душевното разположение на учениците.
Виж целия пост
# 80
С Кинева едно наум. Махнаха я от друга гимназия и долетя във 2 АЕГ.
Виж целия пост
# 81
И на нас но излязоха учителите в дигиталната раница. Интересува ме Антоанета Марчева по БЕЛ. За другите основни събрах мнения Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Тя явно е нова, класна е на набора.
Виж целия пост
# 83
При набора очаквана смяна по математика - радвам се, че тази година ще е с Илия Костов. Противно на казаното миналата година, по АЕ си остават изцяло с класната - Василена Филимонова. По БЕЛ си продължава с Пашова - харесва я.
По ИЕ ще им преподава мъж - май точно с него било доста лежерно, та се чудя кога ще го засиля към Сервантес. Мислех да е в 11клас, за да има някаква основа от училище, но май ще е по-рано. Сменен е и учителят по философия. Дано с новата учителка се спогодят повече.
Останалите учители ще се оставим да ни изненадат.
Виж целия пост
# 84
Здравейте и от мен! 😊
Записвам се с девойка в 8 “д” клас, испански.
За мен всичко във 2АЕГ е ново, затова с интерес следя темата и се ориентирам в обстановката.
Виж целия пост
# 85
green_down, не е много лежерно с мъжа по испански- на всяко сбъркано ударение отнема по 0.50 от оценката Joy Прави по 12-13 варианта на контролните, не си поплюва.
Виж целия пост
# 86
Очаквано след година почивка, нивото на дъщерята по немски падна, има А2 и в Алианс са й предложили да си кара В1, но тя иска да затвърди А2. С майка й мислим, че е глупаво да кара цяла година А2 заради дреболии и предстоят преговори.

Филимонова ли ще преподава по АЕ на всички девети класове?
Виж целия пост
# 87
Филимонова ли ще преподава по АЕ на всички девети класове?
Според мен ще е само на 9е, където е класна, тъй като ще води и един от 8те класове
Със синковеца вече обсъждаме евентуални профили и вариантите са математика +ИТ  и математика+география. Той клони към първия вариант, а аз смятам, че вторият е по-добър избор. Та по този повод все пак да питам за отзиви за Мариана Бошнакова (география). Според мен финалният му избор ще е според учителя, който хареса повече.
Виж целия пост
# 88
Филимонова ли ще преподава по АЕ на всички девети класове?
Според мен ще е само на 9е, където е класна, тъй като ще води и един от 8те класове
Със синковеца вече обсъждаме евентуални профили и вариантите са математика +ИТ  и математика+география. Той клони към първия вариант, а аз смятам, че вторият е по-добър избор. Та по този повод все пак да питам за отзиви за Мариана Бошнакова. Според мен финалният му избор ще е според учителя, който хареса повече.
Как ме подсети, че трябва да избират профили тази година 10ти клас. Тя май не е решила още какво. Надявам се лесно да си избистри какво иска. Май нещо ми споменаваше за математика и биология. Но то май такъв вариант не може. Някой може ли да ми припомни как бяха двойките по предмети.
Виж целия пост
# 89
Филимонова ли ще преподава по АЕ на всички девети класове?
Според мен ще е само на 9е, където е класна, тъй като ще води и един от 8те класове
Със синковеца вече обсъждаме евентуални профили и вариантите са математика +ИТ  и математика+география. Той клони към първия вариант, а аз смятам, че вторият е по-добър избор. Та по този повод все пак да питам за отзиви за Мариана Бошнакова. Според мен финалният му избор ще е според учителя, който хареса повече.
Как ме подсети, че трябва да избират профили тази година 10ти клас. Тя май не е решила още какво. Надявам се лесно да си избистри какво иска. Май нещо ми споменаваше за математика и биология. Но то май такъв вариант не може. Някой може ли да ми припомни как бяха двойките по предмети.

Мисля, че бяха така :
• математика и физика
• български и история
• биология и химия
• математика и география
• български и ит
• математика и ит
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия