2АЕГ "Томас Джеферсън" - Тема 4

  • 49 399
  • 744
# 135
drakon4e, това за кой клас/буквичка/ е? Явно са правили рокади в последната минута.
Виж целия пост
# 136
А в Школо дъщеря ми още е 8б. Simple Smile
Виж целия пост
# 137
drakon4e, това за кой клас/буквичка/ е? Явно са правили рокади в последната минута.

Е клас. Засега най- хубавото е, че сме втора смяна - това ранното зимно ставане направо им  разказваше играта и на двамата.
Виж целия пост
# 138
Честит празник! Спокойна учебна година за всички! Някой ще сподели ли впечатления от мястото на събитието?😀 Разбрах, че кметът е там
Виж целия пост
# 139
И аз бих се радвала някой да сподели впечатления. Не успях да дойда за откриването, а толкова исках.
Виж целия пост
# 140
Успех на всички деца! Дъщеря ми се обади в 10,40 ч., че е приключило и само 8-ми клас ще влизат в училището, а те поемат насам-натам...Като се прибере ще знам повече, но каза, че всички са говорили и дори не беше разбрала, че кмета е бил там...Било е много шумно и само като са пеели се е чувало нещо...
Виж целия пост
# 141
Успешна учебна година на всички!
Виж целия пост
# 142
Някой знае ли кои са преподавали миналата година на 8в и 8ж?
Виж целия пост
# 143
Някой знае ли кои са преподавали миналата година на 8в и 8ж?

8в :
Английски - Любимка Дамянова
БЕЛ - Кристина Йорданова
Математика - Илия Костов
ФВС - Георги Тасев
Спортни дейности - Георги Тасев
Философия - Иван Кожухаров
ИТ - Анета Кинева / Анелия Стоилова
Музика - Илияна Симеонова-Тафровска
Изобразително - Георги Йорданов

8ж :
Английски - Нони Каменова
БЕЛ - Андриана Пашова
Математика - Катя Тофик
ФВС - Георги Тасев
Спортни дейности - Теодора Цанова
Философия - Иван Кожухаров
ИТ - Анета Кинева / Анелия Стоилова
Музика - Илияна Симеонова-Тафровска
Изобразително - Георги Йорданов

*Класните и на двата класа бяха учителите по английски.
Виж целия пост
# 144
Благодаря, трябваха ни тези по английски.

Няма ги на училищния сайт. Може ли отзиви за тях?
Виж целия пост
# 145
Здравейте,

При вас появи ли се новата учебна година 2024/2025 в Школо?
Предполагам, че проблема не е само в моя телевизор и училищния администратор още не е синхронизирал данните?
Виж целия пост
# 146
Здравейте,

При вас появи ли се новата учебна година 2024/2025 в Школо?
Предполагам, че проблема не е само в моя телевизор и училищния администратор още не е синхронизирал данните?

В школо като се заяви достъп до Втора ЕАГ се изписва, че "Училището не е качило база данни за настоящата учебна година. Моля обърнете се към администрацията на училището или към Класен ръководител".

Тук във форума май имаше родители, които отнасят въпросите до администрацията или са от повече време, та ще знаят каква е организацията във 2АЕГ?

Испанската са ги качили от вчера
Виж целия пост
# 147
Казаха, че след 18.09 можем да очакваме данните в Школо, в понеделник попитах
Виж целия пост
# 148
И аз се чудих какво се случва с Школо. Иначе имат 4 дни по 7 часа и 1 ден 6 часа - за жалост тренировките му (които са от 19:00)  3 пъти седмично ще са мираж.


Появи се младежът в Школо.
Виж целия пост
# 149
Появи се в Школо новата учебна година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия