БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 378
  • 750
# 390
Бях попаднала на една инфлуенсърка ,която била женена.Вика на мъжа си да не забравиш да ми поръчаш букет,пък той вика нямам време Поръчай си го сама. Grinning Така че тея с букетите не са подарени от мъжете им ,ми сами си ги поръчват Grinning
   Аз не съм ходила в Дубай, нямам и желание точно за там, но имам едни съмнения, че тези букети ,с които така упорито се снимат всички бръмчалки са или изкуствени или точно за такива ИГ снимки.
Виж целия пост
# 391
Смирена Ананаска?
По каква причина да се смири?

По причината, че се прави на “откривателка” на Под Метлите, а един от хората, които се смятат за емблематични за въпросното заведение е починал, най-вероятно неочаквано. По причината, че очевидно на мъжа ѝ му е мъчно, вероятно и на доста от хората, които работят в механата.
Не става само да се биеш в гърдите как правиш нещо, а да не демонстрираш никакво отношение към хората, които го правят това, което е.
Много е важно да се наснимаш и да се качиш в социалките.
Това е моето мнение.
Жената простее. Емпатията ѝ е тотално чужда.
Жива и здрава да е, но животът не е само лъскави снимки. И не знам кого се опитва да впечатли.
Виж целия пост
# 392
Виж целия пост
# 393
И тази потребителка не е научила, че не е Атанасия, а Атанаска. Че даже й прави кефа, като се обръща към нея като "Атанасия", ц ц ц ц ...
Виж целия пост
# 394
Че тя Атанаска кога ли е имала морал и малко усещане за нещата, че да се сети, че е починал близък на съпруга й, но не тя копае дъното доста усилено и вече става много грозно.
Виж целия пост
# 395
Точно, онзи ден се снима с човека как отиват към механата, днес се хили с рози по снимките. Много просто същество е Атанаска, никакво чувство за такт. Нито знае кога да си отвори устата, нито кога да замълчи.
Виж целия пост
# 396
Смирена Ананаска?
По каква причина да се смири?

По причината, че се прави на “откривателка” на Под Метлите, а един от хората, които се смятат за емблематични за въпросното заведение е починал, най-вероятно неочаквано. По причината, че очевидно на мъжа ѝ му е мъчно, вероятно и на доста от хората, които работят в механата.
Не става само да се биеш в гърдите как правиш нещо, а да не демонстрираш никакво отношение към хората, които го правят това, което е.
Много е важно да се наснимаш и да се качиш в социалките.
Това е моето мнение.
Жената простее. Емпатията ѝ е тотално чужда.
Жива и здрава да е, но животът не е само лъскави снимки. И не знам кого се опитва да впечатли.

Най-малкото като се изявява като шефка в тая механа и е починал техен служител можеше да отложи качването на наетия букет и снимките от Дубай. Но да, откъде толкова мисъл в нея.
Виж целия пост
# 397
Тъпа до безкрай. Яна Средкова, Роза, Аида ... и трите го почетоха човека. Само Атанаска е над всичко. Не знае ли, че и се пише като карма ....
Виж целия пост
# 398
Ще пада от много високо ми се струва в най-скоро време
Виж целия пост
# 399
все повече си мисля, че Наска има сериозни липси в социалните си умения. То не са заядливи коментари с последователите си; пасивноагресивни подмятания за Емели и не само, всичките й коментари са такива; уж се прави, че има някаква роля в механата, ама май наистина са й връчили да направи 4 снимки на новите ястия, които да сложи в менютата, вече изготвени от Аида и да поръча отново същите метли, които са залепени за стените на старата механа.

Виж целия пост
# 400
Момичето е младо и смята, че светът се върти около нея, има време да се научи, че не е така. Съгласна съм, че можеше да прояви повече такт и съпричастност, но явно тя не го намира за нужно. Същото е и със сватбените снимки и децата, тя просто не намира за нужно да качи снимка с двете деца и не го прави.
Виж целия пост
# 401
Момичето е младо и смята, че светът се върти около нея, има време да се научи, че не е така. Съгласна съм, че можеше да прояви повече такт и съпричастност, но явно тя не го намира за нужно. Същото е и със сватбените снимки и децата, тя просто не намира за нужно да качи снимка с двете деца и не го прави.

Да, случило се е ненадейно, но поне да не качва снимките в момента. Може да изчака няколко дни от съпричастност към семейството на този човек. Нека си се снима там колкото иска.
Виж целия пост
# 402
Тук съм напълно съгласна с Лотус.Щом са за малко, да се наснима, пък като си дойдат да си пусне сторитата.Хем ще има повече съспенс.
Виж целия пост
# 403
Хич не четат тука.Веднага се показа откъде е букета Grinning
Виж целия пост
# 404
На мен ми стана мъчно защото видях в инстаграма на Васко снимка с едно младо момиче, което предполагам е дъщеря му и изглеждаше на около 20 години. Съболезнования на цялото семейство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия