Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 325
  • 734
# 360
Профи ❤️🍀
Виж целия пост
# 361
Благодаря Ари Hug

На Роуз албумът хем е с приятно звучене, хем е мнотонен и скучно-американски.
RM, интересен и все по-неразбираем за мен. Чак ми се иска да излезе от този си период.
Обаче си харесах тези двете -



А това е за Дани Hug, за извинение от моя страна, че не успях да изслушам клипчетата от последния ѝ пост.

Виж целия пост
# 362
Профи няма нужда да се извиняваш.  Стискам силно палци при теб и ТМ нещата бързо да се оправят, а клипчетата си стоят тук и когато вече всичко отмине можеш на спокойствие да ги изгледаш/изслушаш Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusHands Pray














Виж целия пост
# 363
На мен това много ми хареса, днес го чух

Виж целия пост
# 364
Ари, много хубав OST от нашумяла в момента Кдрама в изпълнение на LIM HYUNSIK от BtoВ.
Пускам и втората част от новите парчета. Тези дни много бре...














При такова количество нови клипове и аз не успявам. Ще си ги оставя за довечера да чуя/ изгледам всичките WinkSmiley
Виж целия пост
# 365
Ей, така не е честно. Имам чувството ,че сама си пиша тук Disappointed
Моля, споделяйте и вие вашите любими К групи, парчета и не само тях може и други азиатски . Може пък и вие да ме изненадате с нещо, все пак не мога да покривам целия К и Азиатски музикален хоризонт. Може нещо да съм изпуснала Smile Макар, че съм на тази вълна от далечната 1995 година, ако вече правилно си спомням Joy Хайде, знам ,че има и рокери между вас. Кой беше фен на  Xdinary Heroes? За БТС феновете е ясно, на 90% тук сме такива Laughing


още една песен към Кдрама от момчето от ВтоВ




Допълнено



В този клип много звезди на едно място
100RED
Lee Mu-jin певец
Ha Sung-woon - Wanna One
BE'O- рапър
Lee Seung Gi - певец
Badvillain - южнокорейска момичешка група
Viviz - южнокорейска момичешка група
Xiumin -EXO
Baek Hyun -Exo
Chen – Exo
Taemin- певец
Виж целия пост
# 366
Danifin1, още наваксвам да изслушам вчерашните песни, после ще чуя и днешните. Благодаря, че ни зареждаш с песни.
Вчера мислех да ви поздравя с Christmas Love на Stray kids, но ме изпреварихте, затова ще ви поздравя с една по-стара тяхна, която е наслада за окото.

Виж целия пост
# 367
Аз съм оправдана. После ще наваксвам.
Виж целия пост
# 368
Кой беше фен на  Xdinary Heroes?

Аз, аз Simple Smile Мога да си въртя всичките 2 часа и половина дискография без да спирам.
Пускам последната песен, която излезе миналия месец, въпреки че не е най-показателна.



Как изобщо успяваш да следиш толкова клипове, не знам. Hug Аз едва смогвам на две, три групи (хайде, може и пет да са Flushed) да мерна какво правят и то отгоре-отгоре.
Виж целия пост
# 369
Как изобщо успяваш да следиш толкова клипове, не знам. Hug Аз едва смогвам на две, три групи (хайде, може и пет да са Flushed) да мерна какво правят и то отгоре-отгоре.
JoyJoyJoy Тренинг, работя в сферата на обработката на голям обем информация.JoyJoy
Днес ми излезе това от твоите симпатяги и точно тази им песен аз много  харесвам


И са правили кавър на Butter


И едно много весело парче, за което ИГ днес ми напомни от далечната 2013 с едни много весели скандинавци,  парчето е страхотно и много забавно. Тогава много се зачудих как така скандинавци на корейските Мама награди Wink

Виж целия пост
# 370
Сега виждам това клипче от времето на Dynimate 👌Холивудски знаменитости пеят/рецитират песен на BTS и сред тях наше момиче -Мария Бакалова 😋🙂

https://x.com/i/status/1866509975176286307





Дани, аз съм Арми 100% и си чакам 2025 година 😜  😉 Гледам да не съм много досадна ,пък и вие сте виждали повече от мен 🙂
Виж целия пост
# 371
Ари, това и аз не съм го виждала. Това само доказва колко е необятен нета и колкото и да следи инфото човек, пак не успява да види всичко Smiley



И да ви покажа един клип на първите години на Бигбанг и как изпълняват най-известната песен на момичетата от 2ne1.


Тази сутрин съм в рок настроение


Тези планират завръщане следващата година


А аз ще се прибера в Бг-то, за ден заради тези красавци SatisfiedHands Metal



Допълнено







Виж целия пост
# 372




Все пак Коледа наближава..........

Виж целия пост
# 373
И от мен коледно Purple Heart

 

Виж целия пост
# 374
Дани, цяла сутрин си чаках поста ти с песни. Днес в офиса е много тихо и напрегнато и имах нужда от малко музика. И трите песни много ми харесаха.
А пък коледни ми се слушат най-много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия