Кей-поп не е просто музика - 3

  • 14 326
  • 734
# 300
Благодаря ви. Чувствам се все едно съм се преборила за тоалетна хартия в Кауфланд. Много горда. В началото двете приятелки на дъщеря ми не бяха успяли да купят билети, та имаше малко сълзи, но после и техните родители успяха. С тях ще бъдем разпръснати във всички краища на стадиона, но поне ще сме там. Ще могат да се въодушевяват заедно за концерта и пътуването. И всъщност местата ни хич не са лоши. Сега остава да си организираме хубава екскурзийка в Мадрид.
Danifin1, като й изпратих плей листа от концерта, ми каза, че й развалям изненадата да чака коя песен ще изпеят и помоли да го махна.
Виж целия пост
# 301
Danifin1, като й изпратих плей листа от концерта, ми каза, че й развалям изненадата да чака коя песен ще изпеят и помоли да го махна.
Sweat SmileLaughing Като отиде на стадиона, друга песен ще запее. Така беше и моята дъщеря когато бяхме на техния концерт в Хайд парк. Коя ще е следващата? Коя ли........JoyJoySunglasses Но дори и да знае коя следва удоволствието е голямо, особено когато започнат да изпълняват някое твое любимо парче.
Виж целия пост
# 302
Danifin1, като й изпратих плей листа от концерта, ми каза, че й развалям изненадата да чака коя песен ще изпеят и помоли да го махна.
Sweat SmileLaughing Като отиде на стадиона, друга песен ще запее. Така беше и моята дъщеря когато бяхме на техния концерт в Хайд парк. Коя ще е следващата? Коя ли........JoyJoySunglasses Но дори и да знае коя следва удоволствието е голямо, особено когато започнат да изпълняват някое твое любимо парче.
В Милано моята пищеше от щастие на първите ноти на всяка нова песен, а когато започнаха Маниак (това е моята любима) се хвърли да ме прегръща. Даже ММ започна да скача и да ми се радва на нея.
Виж целия пост
# 303
https://x.com/spotify_data/status/1862147524515291137

Виж целия пост
# 304
Джин лови риба, глас зад кадър - Джей Хоуп.



На внезапно свикана пресконференция NewJeans са заявили, че прекратяват ексклузивния си договор с ADOR. В същото време от ADOR в специално изявление съобщават, че считат договорът за валиден и непрекратен. Край нямат тези безсмислени препирни, които Мин Хи Джи поведе. А истината, както обикновено, ще е някъде по средата.

СтрейКидс заминаха за Макао, по графика на световното си турне „dominATE“.
https://www.youtube.com/watch?v=kbyPAzF1diQ
Междувременно Stray Kids ще изнесат концерти в Макао на 29 и 30, Осака, Япония на 5, 7 и 8 декември, Банкок, Тайланд на 14, Джакарта, Индонезия на 21, Хонг Конг на 18 и 19 януари 2025 г. , след това в Латинска Америка, а п-нататък през годината в Северна Америка и Европа. Знаем вече, че Хъни е с билети. Grinning
Виж целия пост
# 305


Коя е мадамата от клипа
Оказа се друга, не Руби.
Виж целия пост
# 306
Дани, изпревари ме 🙂

Добро утро !
Виж целия пост
# 307
Ари, Добро утро, аз този път съм от прекалено рано ставащите Smile
И в Бг-то най-после започнаха да загряват и да почнат да слушат каквото трябва Stuck Out Tongue Време беше...
А песничката е супер, докато бачках по ранни доби много добре ми дойде Grinning
Виж целия пост
# 308
Две години! Open Mouth
Песничката е много ВИ. Heart Eyes
Ето го мърдащ и говорещ от онзи ден - https://storage.googleapis.com/koreaboo-cdn/2024/11/v1.mp4?_=1
и https://storage.googleapis.com/koreaboo-cdn/2024/11/v2.mp4?_=2
Виж целия пост
# 309
Профи, това не го разбрах. Две години за какво?
Виж целия пост
# 310
Дани, преди две години се обадили на моделката за ролята в клипа, значи още от тогава са и песента и клипа. Само не разбрах тя французойка ли е.
Виж целия пост
# 311
Явно днес е ден за този тип музика 🎶 още едно ново парче.


Инфото за моделката от клипа на Ви сутринта, го минах повърхностно, затова не схванах веднага коментара на Профи Blush
Виж целия пост
# 312
Аз пък не схващам видеото , Ви все ни хвърля в оркестъра , кое е истина, кое мечта 🤔 Иначе топлия му глас е винаги удоволствие 🥰
Виж целия пост
# 313
До колкото можах да разбера, но ще го погледна още няколко пъти, героя има раздвоение на личността, или поне аз така го разбирам ThinkingWink
Или това са двете лица на един човек, Единият образ , който е за пред публиката, другия когато не е сред хора.

Вижте на какво попаднах Heart Eyes


Бях решила днес да не ви разсейвам, но трябва да си оправя горчивият привкус от едно видео ,което гледах как са се изгаврили с едно мое любимо рок парче Imp
Мочитата и Папа Мочи
Има чувство за хумор Satisfied
Ще можеш ли да ме хванеш
Сладури
Други мои любимци
За добро петъчно настроение
Новото парче на  ATEEZ
И нали сме на Ви вълна...
  the cover of chkchk boom of stray kids
Felix part

Да оставя най-интересните за утре...Следва продължение WinkSunglasses
Виж целия пост
# 314
Да, обаче девойката къде е в схемата 🤔 Явно с единия образ ,за другия е мираж 😉 в случая с Ви не е достоверно нито с единия, нито с другия да не е 😜

А Джимин с Who вече е с рекорд в България , сигурно половината е от мен 😂



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия