. Аз лично не съм много добра домакиня, никога не ми е перфектна къщата, но съм разказвала тук колко се потресох от хигиенните навици на съквартирантките англичанки на дъщеря ми, докато беше студентка. Седем човека живееха в една къща и дори имаха седмично почистване от фирма, осигурено от хазаите! Тези момиченца успяваха да превърнат общите части в кочина. Не мисля, че знаеха и за какво служи четката за тоалетна. Не знам в какви семейства са живели, но явно смятаха, че е достатъчно да пуснеш водата. И много такива неща още. Бяха си поделили, условно, баните на женска и мъжка, но моята щерка се беше разбрала със съквартирантите момчета, индийци, да се къпе в тяхната баня. Там поне беше чистичко. Може би и те не са чистили основно, но поне не цапаха.
. Много хубаво нещо. За съжаление, нямаме у нас, просто не е пригодена банята за това. (То всичко е възможно, ако се разбие и изкърти всичко, със сигурност има начин, но въобще не ми се занимава с такива мащабни ремонти.) Затова си имаме... едно канче. И така става. А по хотели се кефим на спа-биде
. 
. Много хубаво нещо. За съжаление, нямаме у нас, просто не е пригодена банята за това. (То всичко е възможно, ако се разбие и изкърти всичко, със сигурност има начин, но въобще не ми се занимава с такива мащабни ремонти.) Затова си имаме... едно канче. И така става. А по хотели се кефим на спа-биде
.Препоръчани теми