Майски бебета 2024-Тема 4🍂

  • 19 991
  • 786
# 660
Здравейте! Вчера въведох пуешко месо и беше пълно фиаско. Изобщо не го хареса… такова мръщене и затваряше устата. Притеснявам се, че може изобщо да не харесва нищо месно. Как приеха месото вашите деца?
Виж целия пост
# 661
Здравейте! Вчера въведох пуешко месо и беше пълно фиаско. Изобщо не го хареса… такова мръщене и затваряше устата. Притеснявам се, че може изобщо да не харесва нищо месно. Как приеха месото вашите деца?
Ние също въведохме първо пуешко и беше абсолютно отвратен. Хич не се получи. После (след 2 дни на пуешко) въведох заешко и много му хареса. Утре ще видим пилешкото как ще се приеме
Виж целия пост
# 662
Момичета, в неделя дадох четвърт жълтък, изчаках два дни и днес пак дадох. Имаше леко като пресушено по коремчето, но помислих, че е от етикетите на дрехите. Дали е възможно да е алергия. По снимките в интернет изглежда различно.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 663
Здравейте! Вчера въведох пуешко месо и беше пълно фиаско. Изобщо не го хареса… такова мръщене и затваряше устата. Притеснявам се, че може изобщо да не харесва нищо месно. Как приеха месото вашите деца?
Ние също въведохме първо пуешко и беше абсолютно отвратен. Хич не се получи. После (след 2 дни на пуешко) въведох заешко и много му хареса. Утре ще видим пилешкото как ще се приеме

Стискам палци да му хареса пилешкото. Аз тъй като не съм яла никога пуешко и опитах от пюрето му, ами много беше гадно…
Виж целия пост
# 664
То и като цяло неовкусена храна си е гадно.
Виж целия пост
# 665
Тъкмо днес дадох и аз пиле. Май й хареса. Доколкото съм чела, трябва поне няколко пъти да се предложи дадена храна преди да се каже, че не се харесва. Тъй че предложи отново и виж, те тепърва си формират вкуса бебетата и и те не знаят още харесва ли им.
Виж целия пост
# 666
Тъкмо днес дадох и аз пиле. Май й хареса. Доколкото съм чела, трябва поне няколко пъти да се предложи дадена храна преди да се каже, че не се харесва. Тъй че предложи отново и виж, те тепърва си формират вкуса бебетата и и те не знаят още харесва ли им.
Ние изкарахме два дни на пуешко, нито едно хранене не се получи. Но така или иначе съм планувала скоро пак да му дам, така че не изключваме пуешкото окончателно.
Мисълта ми беше, че е нормално да не се хареса - аз хапвам пуешко, но и на мен ми беше гадно неовкусено и пасирано.
Виж целия пост
# 667
Момичета, включвам се с малко странен въпрос. Вашите дечица извършват ли някое повтарящо се движение? От известно време наблюдавам, че моето момче за продължителни периоди от време свива и отпуска юмручетата си и се зачудих дали е обичайно това.
Виж целия пост
# 668
Благодаря за съвета за колекторите - взех 3 за всеки случай Simple Smile
Според вас мога да въведа следобедните каши по едно и също време да въведа и месото в зеленчук на обяд? Или е по-добре едно след друго да се въвеждат за да свикне и да се следи за реакция?
Виж целия пост
# 669
Момичета, от няколко дни Сашко се буди често нощем и то за мляко. През около 3часа. Беше започнал да прави пауза от 8-9ч. Притеснява ме да не му става тежко. Правя му 150мл., но през 3часа нощем ми се струва много. Вие имате ли такива моменти?
Виж целия пост
# 670
Момичета, включвам се с малко странен въпрос. Вашите дечица извършват ли някое повтарящо се движение? От известно време наблюдавам, че моето момче за продължителни периоди от време свива и отпуска юмручетата си и се зачудих дали е обичайно това.

И моят син мачка с лапички като коте 😁 според мен е нормално.
Виж целия пост
# 671
Момичета, от няколко дни Сашко се буди често нощем и то за мляко. През около 3часа. Беше започнал да прави пауза от 8-9ч. Притеснява ме да не му става тежко. Правя му 150мл., но през 3часа нощем ми се струва много. Вие имате ли такива моменти?


Да не би да в жаден? Или да се буди от зъби?
Виж целия пост
# 672
Моят син също свива юмручета,даже и на крачетата.Прави го отдавна.Като му мия дупето винаги го прави.Незнам от страх ли е,от кеф ли е.
Понякога и той яде през 3 часа,но през деня.През нощта прави големи паузи,по 6,7 часа.
Аз въвеждам нова храна една след друга.Не смея нови неща заедно да му давам.Ако прояви реакция да се знае от какво е.
Пилешкото засега го яде,пуешко още не е ял.
Аз пък да ви питам,спят ли по корем децата ви?От 2 дни го оставям по корем,защото се буди като го сложа на страни или по гръб и реших да пробвам.И спи.Явно му е добре.Малко ме е шубе ,наблюдавам го постоянно да не забие муцуната във възглавницата.
Виж целия пост
# 673
Моят като се обърне по корем и се събужда и се разплаква, иначе през деня иска само по коремче.
Захранила съм с тиква, морков, картоф сладък и обикновен, карфиол, броколи и тиквичка. Обмислям грах да пробвам и се чудя зелен фасул, спанак, лапад кога да му предложа. Вие как мислите? Изпускам ли някой зеленчук
Виж целия пост
# 674
Моят като се обърне по корем и се събужда и се разплаква, иначе през деня иска само по коремче.
Захранила съм с тиква, морков, картоф сладък и обикновен, карфиол, броколи и тиквичка. Обмислям грах да пробвам и се чудя зелен фасул, спанак, лапад кога да му предложа. Вие как мислите? Изпускам ли някой зеленчук

Пащърнак. Относно другите зеленчуци навсякъде го дават различно кое кога да се въвежда. Грахът ми беше заедно с другите основни, спанак ще дам тази седмица, просто все не се намери кога да го дам, заради вкарване на други нови неща. За зеления фасул по-нататък ще го вкарам с бобовите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия