🎁 Коледни подаръци 2024/2025 🎁

  • 141 015
  • 1 483
# 255
Имате ли наблюдения от куфарите на Grand Ghepard и Estil дали и кога пускат намаления?
Виж целия пост
# 256
Естил на черен петък имат намаления. Миналата година ми се върти нещо като 20%. Взех 55см за 111лв и 67см за 130лв. Отдавна ги следях и за мен бяха изгодни.
Виж целия пост
# 257
Тази година кога ще е черният петък?
Виж целия пост
# 258
Здрави ли са тези куфари?
Виж целия пост
# 259
...ама аз нямам идея коя ще е хубава и полезна...

Той сигурно има идея. Попитай го. Simple Smile

Той също няма, затова му е по-лисно старата му чина да изнамери нещо полезно и добро Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Тогава старата му чина да го накара да напише писмо до Дядо Коледа с конкретно искане. Ако не напише писмо – няма подарък. Laughing
Виж целия пост
# 261
Здрави ли са тези куфари?
Няма личен опит с тези куфари. Искам да подаря на сина ми голям куфар за Коледа, защото ще почва интензивно да пътува, а няма личен.
Samsonite казват, че са хубави и здрави, но за мен са много скъпи.
Виж целия пост
# 262

Той също няма, затова му е по-лисно старата му чина да изнамери нещо полезно и добро Simple Smile

Равена, сещам се за тази книжарница, която предлага специализирана архитектурна литература. Може нещо да му хване окото.
https://www.b-arch.eu/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/
Виж целия пост
# 263
Някой поръчвал ли е сребърен ключодържател
Аз имам на Pandora. Купих си едно оригинално талисманче и още няколко други (събира около 4-5 в зависимост от вида им). Вече 2 години не е мръднал.
Виж целия пост
# 264

Той също няма, затова му е по-лисно старата му чина да изнамери нещо полезно и добро Simple Smile

Равена, сещам се за тази книжарница, която предлага специализирана архитектурна литература. Може нещо да му хване окото.
https://www.b-arch.eu/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/

Много, много благодаря! Дори не я бях чувала. Благодаря!
Виж целия пост
# 265
Здравейте, включвам се с идея за баби и дядовци. Миналата година подарих и на двамата от тези книги,които се попълват от тях: https://www.familium.bg/nacalo/20-mila-babo-kazhi-mi-97880883331 … MI8EkjraHMHbUsnIQ
Сигурно и преди са се коментирали,но пък може на някой да е полезно 😊 Сега видях, че имат и книга родословно дърво, която изглежда също супер.
Виж целия пост
# 266
Аз имах куфар на Естил, пластмасов и се пукна още на първия полет. Може би е до късмет, кой знае и как са го мятали на летището, ама аз да си кажа какъв опит имам.
Виж целия пост
# 267
Здрави ли са тези куфари?
Няма личен опит с тези куфари. Искам да подаря на сина ми голям куфар за Коледа, защото ще почва интензивно да пътува, а няма личен.
Samsonite казват, че са хубави и здрави, но за мен са много скъпи.
Препоръчвам марката Аmerican tourister - много издръжливи.
Предпочитам текстилните , по тях няма толкова много щети като при пластмасовите.
Виж целия пост
# 268
Има ли архитекти в темата? Предложете ми моля книга за архитектура, може й на английски език да е. Големият ми племеник това иска, то и това учи детето ама аз нямам идея коя ще е хубава и полезна...

Е, класиката си е Нойферт... "Библията". Обаче не знам като цена какво си представяте. https://www.soft-press.com/book/570/category_1
Виж целия пост
# 269
Пластмасовите за чекиран багаж стават на нищо от цялото хвърляне и блъскане. Може би наистина скъп куфар би устоял.
Иначе аз съм доволна от Естил - практични, леки, красиви.
Много готина идея за семейните книжки, благодаря Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия