Войната в Украйна 3

  • 1 039 791
  • 24 399
# 24 360
Този НПЗ в Славянск на Кубан май няма да го бъде задълго. Гори на цялата площ.


Виж целия пост
# 24 361
Специално за Украйна-Великобритания произвежда крилати ракети без американски части или данни в тях. По този начин се отърваме от зависимостта от САЩ. Струват два пъти по-евтино от Storm Shadow.
https://uk.finance.yahoo.com/news/uk-develops-long-range-weapons-102208438.html
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🎈
Виж целия пост
# 24 362
Добре , тези клипове с хора, ревящи за гориво дали не са фейк?? Струват ми се безобразно глупави всички, вкл че и в Крим щели да ходят на почивка... или нищичко не знаят до момент, или е фейк... Те за 1млн убити от техните такъв вой не нададоха както за горивото и интернета. Лумин беше ясно, че ще приключи.. жалко.. и браво за смелостта - дано е имало смисъл тази саможертва..
Виж целия пост
# 24 363
Государят е казал "Крим наш", значи е наш. Съмненията в государя не се поощряват.
Виж целия пост
# 24 364
Виж целия пост
# 24 365
Нямат информация и  не ги интересува.
 Гледайки нас, не се чудя. Няма изтрезняване от дезинформацията, като наркотик  е било , вкарват лъжи на тонове и поддържат огъня с лъжите.  При нас 45 години затворени, при тях двойно и  тройно.
Виж целия пост
# 24 366
Три дни тежки разговори с Путин. След тях Лукашенко отлетя направо за Пекин.

Абе, почнали е да им светва, че е свързано със СВО- то Laughing
Виж целия пост
# 24 367
"Путин: Русия може да бъде само силна, иначе няма да съществува.

Руският президент отбеляза, че през последния четвърт век в страната са се случили много събития – „важни, повратни, исторически“

„През последния четвърт век се случиха много събития – важни, трансформиращи, исторически. Но най-важното е, че единството на нашия народ се засили, желанието и волята му да възроди страната, нейния потенциал и перспективи за растеж, и да увеличи силата ѝ. Повтарям, Русия може да бъде само силна, независима държава, иначе няма да има Русия“, каза президентът. "
https://tass.ru/politika/27865341

Не разбрах кога ще я закриват.

И смях от лалаланд.
Виж целия пост
# 24 368
Не знам дали знаете, че за Русия втората световна война почва 1941 - така го учат и в училище. Пакта за ненападение между Сталин и Хитлер си го спестяват...
https://1941.hronikivremeni.ru/
Зачетох се в tass.ru - леле , какви бисери има - тия хора живеят 1960 примерно
Виж целия пост
# 24 369
Не знам дали знаете, че за Русия втората световна война почва 1941 - така го учат и в училище. Пакта за ненападение между Сталин и Хитлер си го спестяват...
https://1941.hronikivremeni.ru/
Зачетох се в tass.ru

Великата Отечествена, не ВСВ. Не са еднакви понятията и се учат съответно.
Виж целия пост
# 24 370
Да, те не я ли наричат така просто? Пактът какво го водят - август 1939 е?
Tass.ru е голяма забава - то Гагарин, то ракети 1926.. ужас е някакъв, корица на списание с Ленин....
Нито дума за НПЗ, няколко статии как Полша не простила и била лишила Зеленски от наградата.... и как отношенията на ЕС били охладнели... голяма забава е , не знам кой го постна сайта, но е показателно какво невероятна пропаганда се шири
Виж целия пост
# 24 371
Да, те не я ли наричат така просто? Пактът какво го водят - август 1939 е?


Не, не я наричат така просто, а пактът го водят пакт. Ето, щом се налага да е от ТАСС:
https://tass.ru/spec/wwii
Виж целия пост
# 24 372
"Свери на влияние" - как нежно са го казали! В последствие можело да се реши за съществуването на разни там страни, дето се пречкат. И не ги е срам да го пишат!
Виж целия пост
# 24 373
За тяхното нападение в Източна Полша и Зимната война във Финландия ни вопъл, ни стон Laughing
Виж целия пост
# 24 374
За тяхното нападение в Източна Полша и Зимната война във Финландия ни вопъл, ни стон Laughing

За нападението и присъединяването на територии към Украйна и Беларус наистина са премълчали, но съветско-финската война не мисля, че се разглежда като част от ВСВ или свързана с нея. Не съм сигурна обаче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия