С термин ЮНИ 2025

  • 43 628
  • 709
Здравейте! Не успях да намеря тема за юни 2025.
Аз разбрах вчера и ми светна, защо се събуждам посреднощ и сутрин едва си мия зъбите 😁 чакаме бебче през юни (изчислих термина 12 юни)
Темата я правя за взаимопомощ и обменяне на опит.
Това ще е нашето първо детенце.
Виж целия пост
# 1
Здравейте.След закъснение 5 дни си направих тест вчера и излезна положителен.Термина ми го изчислява 9 юни. Не знам кога да отида на лекар. Преди 1 година направих биохимична бременност, много се страхувам от същото пак, но се опитвам да мисля позитивно
Виж целия пост
# 2
Здравейте.След закъснение 5 дни си направих тест вчера и излезна положителен.Термина ми го изчислява 9 юни. Не знам кога да отида на лекар. Преди 1 година направих биохимична бременност, много се страхувам от същото пак, но се опитвам да мисля позитивно

Сигурна съм, че всичко ще е наред. Изчакай още седмица и тичай за ултразвук ❤️
Това което можеш да направиш е за свое успокоение е да изследваш ЧХГ в лаборатория през няколко дни. Ако нараства ЧХГ, значи всичко е наред. 🥳
Аз имам менструални болки, но все още не съм прокървяла и силно се надявам всичко да е наред ❤️
Виж целия пост
# 3
И аз имам менструални болки, все едно всеки момент ще ми дойде, и гърдите много ме болят, и май по често пишкам
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен! Записвам се с термин 2 юни и с първа и желана бременност. По стечение на обстоятелствата имах вече два прегледа, като на първия нищо не се видя, тъй като беше в 4 г.с., а на втория в 5 г.с.+2 дни видяхме плодно сакче с мехурче.
Днес влизам в 6 г.с. и размерът на бебето е колкото грахово зрънце Heart . Ще се радвам да обменяме опит и да се учим от вече преминалите през това вълшебство - бременността.

Относно неразположенията - при мен няма гадене и повръщане, но болки в гърдите и в кръста са обичайни за всеки ден. Венците ми кървят доста и умората ме принуждава да лягам в 20 ч. вечерта. Пишкам по 4-5 пъти на нощ и за момента това е всичко, което се промени в тялото ми. Вие усещате ли промяна и каква е тя?

Прекрасен ден ви желая!
Виж целия пост
# 5
Записвам се и аз в темата с положителен тест от миналия четвъртък, потвърдено с кръвен. Но реално днес ми е 1ви ден от закъснението. Днес ще ходя на първия си преглед, тъй като миналата година по това време направих спонтанен аборт в 6+1 седмица и искам да съставим план за действие с лекарката ми какво може да се направи, за да го избегнем този път. Предполагам ще ме викне пак след 2 седмици, когато вече ще може да се види нещо.
Терминът го изчислявам на 15 юни.
Виж целия пост
# 6
Вярвам, че всичко ще е наред! Мисли позитивно!

Аз се бях притеснила заради много нисък прогестерон, направих терапия около 2 седмици, като вторият АГ, при когото отидох ми каза да спра терапията, тъй като нямам минали аборти и не е необходимо, така че вече просто се надявам да е в нормални граници. Така че, ако не си пускала прогестерон, можеш да пуснеш, знам, че е съотносим към подобни проблеми. Стискам палци всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover


Записвам се и аз в темата с положителен тест от миналия четвъртък, потвърдено с кръвен. Но реално днес ми е 1ви ден от закъснението. Днес ще ходя на първия си преглед, тъй като миналата година по това време направих спонтанен аборт в 6+1 седмица и искам да съставим план за действие с лекарката ми какво може да се направи, за да го избегнем този път. Предполагам ще ме викне пак след 2 седмици, когато вече ще може да се види нещо.
Терминът го изчислявам на 15 юни.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти! Пусках прогестерон, когато пуснах и ЧХГ. Още не ми беше закъсняло, но прогестеронът беше в много добри стойности 100 nmol/L, а ЧХГ 56. Днес ще пускам пак ЧХГ, няколко стойности свързани със съсирването на кръвта и TSH и FT4.
Вярвам, че всичко ще е наред! Мисли позитивно!

Аз се бях притеснила заради много нисък прогестерон, направих терапия около 2 седмици, като вторият АГ, при когото отидох ми каза да спра терапията, тъй като нямам минали аборти и не е необходимо, така че вече просто се надявам да е в нормални граници. Така че, ако не си пускала прогестерон, можеш да пуснеш, знам, че е съотносим към подобни проблеми. Стискам палци всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover


Записвам се и аз в темата с положителен тест от миналия четвъртък, потвърдено с кръвен. Но реално днес ми е 1ви ден от закъснението. Днес ще ходя на първия си преглед, тъй като миналата година по това време направих спонтанен аборт в 6+1 седмица и искам да съставим план за действие с лекарката ми какво може да се направи, за да го избегнем този път. Предполагам ще ме викне пак след 2 седмици, когато вече ще може да се види нещо.
Терминът го изчислявам на 15 юни.
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен Simple Smile
 Записвам се с термин 2ри юни. На прегледа в 5гс се видя само плоден сак, след 10 дни чак ще ходя пак на преглед.
Доста ми се гади и постоянно ми се спи. Пиете ли нещо против гадене?
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета! Записвам се в тази така бленувана тема.
След успешно инвитро, и по мои изчисления с термин юни. Първо детенце 🥹
Започвам ви, прекрасни, с въпрос.
Има ли тук момичета в София, които могат да ми препоръчат лекар за следене. Предпочитам частна практика.
За сега се заглеждам в Токуда и св. Лазар.
За Токуда нямам абсолютно никаква представа към кого да се обърна за следене. А за св. Лазар съм се насочила към Бойко Димитров.
С Хашимото съм (не знам дали е от голямо значение), и знам че би могло да прави проблеми.

П.П Не живея в София, бих искала в болницата където се следя, да ми бъде и раждането, за да си спестя излишни разхождания, а просто всичко да го свърша на едно място.
Благодаря ви! И ви желая на всички прекрасни тук леко бременеене! ❤
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета! Записвам се в тази така бленувана тема.
След успешно инвитро, и по мои изчисления с термин юни. Първо детенце 🥹
Започвам ви, прекрасни, с въпрос.
Има ли тук момичета в София, които могат да ми препоръчат лекар за следене. Предпочитам частна практика.
За сега се заглеждам в Токуда и св. Лазар.
За Токуда нямам абсолютно никаква представа към кого да се обърна за следене. А за св. Лазар съм се насочила към Бойко Димитров.
С Хашимото съм (не знам дали е от голямо значение), и знам че би могло да прави проблеми.

П.П Не живея в София, бих искала в болницата където се следя, да ми бъде и раждането, за да си спестя излишни разхождания, а просто всичко да го свърша на едно място.
Благодаря ви! И ви желая на всички прекрасни тук леко бременеене! ❤

Поздравления, всичко ще бъде наред 🙏🏻
Свети Лазар е луксозен хотел - там се вълнуват основно да ти вземат парите. Следях се там с първата бременност, докато не си открих доктора и родих в Шейново. Държавните болници може да не са лъскави, но неонатологиите в Шейново и Майчин дом са едни от най-добрите. Токуда също е със страхотна неонатология. Разгледай докторите и виж кой би ти вдъхнал доверие. 


Аз не смея много да се запиша, миналата година по това време забременях и за съжаление не бе успешно. Надявам се този път всичко да бъде наред, моля се и вярвам.
Живи и здрави ще ни е второ мечтано и чакано детенце.
 Успех на всички момичета и пухкави бебенца за финал да имаме юни Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета! Записвам се в тази така бленувана тема.
След успешно инвитро, и по мои изчисления с термин юни. Първо детенце 🥹
Започвам ви, прекрасни, с въпрос.
Има ли тук момичета в София, които могат да ми препоръчат лекар за следене. Предпочитам частна практика.
За сега се заглеждам в Токуда и св. Лазар.
За Токуда нямам абсолютно никаква представа към кого да се обърна за следене. А за св. Лазар съм се насочила към Бойко Димитров.
С Хашимото съм (не знам дали е от голямо значение), и знам че би могло да прави проблеми.

П.П Не живея в София, бих искала в болницата където се следя, да ми бъде и раждането, за да си спестя излишни разхождания, а просто всичко да го свърша на едно място.
Благодаря ви! И ви желая на всички прекрасни тук леко бременеене! ❤

Поздравления, всичко ще бъде наред 🙏🏻
Свети Лазар е луксозен хотел - там се вълнуват основно да ти вземат парите. Следях се там с първата бременност, докато не си открих доктора и родих в Шейново. Държавните болници може да не са лъскави, но неонатологиите в Шейново и Майчин дом са едни от най-добрите. Токуда също е със страхотна неонатология. Разгледай докторите и виж кой би ти вдъхнал доверие. 


Аз не смея много да се запиша, миналата година по това време забременях и за съжаление не бе успешно. Надявам се този път всичко да бъде наред, моля се и вярвам.
Живи и здрави ще ни е второ мечтано и чакано детенце.
 Успех на всички момичета и пухкави бебенца за финал да имаме юни Simple Smile

Благодаря за отговора. За съжаление, след кошмарно изживяване в държавна болница, повече в такава няма да стъпя.
Бих предпочела и аз сто пъти Токуда пред св. Лазар, но все пак не съм сигурна за никой лекар там...

Желая ти успех, стискам ти много палци, всичко ще бъде наред! Heart
Виж целия пост
# 12
Записвам се и аз, днес бях на първи преглед и ме измериха в 5+3 г.с.
Първа бременност и много се надявам всичко да е наред и да се развива успешно до пухкав финал 🥺
Нямам много симптоми към момента, някои дни леки болки около матката и тежест в гърдите.

Калиста аз за сега съм в Надежда и съм много доволна. За следене имат и пакети, може да разгледаш
Виж целия пост
# 13
Записвам се и аз, днес бях на първи преглед и ме измериха в 5+3 г.с.
Първа бременност и много се надявам всичко да е наред и да се развива успешно до пухкав финал 🥺
Нямам много симптоми към момента, някои дни леки болки около матката и тежест в гърдите.

Калиста аз за сега съм в Надежда и съм много доволна. За следене имат и пакети, може да разгледаш

Можеш ли да ми споделиш при кой лекар си била на преглед там?
Виж целия пост
# 14
Записвам се и аз, днес бях на първи преглед и ме измериха в 5+3 г.с.
Първа бременност и много се надявам всичко да е наред и да се развива успешно до пухкав финал 🥺
Нямам много симптоми към момента, някои дни леки болки около матката и тежест в гърдите.

Калиста аз за сега съм в Надежда и съм много доволна. За следене имат и пакети, може да разгледаш

Видя ли се на ехограф?
Изписаха ли ви нещо да пиете?

Успех на всички, здрави пухкави бебчета на финала пожелавам на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия