💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 5 (14.10 - 21.10)

  • 74 474
  • 1 448
# 900
Усети се Стан, че остави мрънкалото да дразни, вместо да го прати да кряка при жабите на блатото.
Виж целия пост
# 901
Добрин и Мартин много слабо. Този сезон няма откроил се на тази игра. Жалко.
Виж целия пост
# 902
Силвия къде е!? Защо я няма?
Браво на Анджи.
Виж целия пост
# 903
Френският легион е най-добре представилият се в тази игра.
Виж целия пост
# 904
Мъка е да се гледа - тези гладни хора, изпосталяли в тази изтощителна игра.
Виж целия пост
# 905
Димо обаче пак пресипнал нещо. Миналата година пак по същото време беше така
Виж целия пост
# 906
Голяма машина е Анджи.
Като я гледам колко е силна май няма да има проблеми с ваденето на мъдреци Joy Joy
Виж целия пост
# 907
Леле, Анджи сякаш и тя е била във Френския легион, желязна е!
Виж целия пост
# 908
Най-хубавото същество в това предаване е Анджи! Чудесно момиче! Чудесно!
Виж целия пост
# 909
Моля оценете епизод 30 четвъртък



Всички въпроси са задължителни и допускат точно един отговор.
Ако не сте изпълнили някое от тези две условия, след натискане на бутона

най-отдолу, системата ви връща нагоре към първия неотговорен (или с повече от един отговор) въпрос.

Ако не сте сигурни какво да отговорите - избирайте средната/неутрална оценка.
Гласуването отнема 1-2 минути а след първите няколко пъти, даже и по-бързо.

Можете да си променяте мнението, но ще свалям статистиката всяка неделя,
така че гласувания след това макар и възможни няма да бъдат отчетени в общата графика.

Моят опит показва, че е най-добре да се гласува колкото се може по-скоро след епизода, инак впечатленията се размиват.
Виж целия пост
# 910
Мартин не беше толкова зле като водач.
Ама наямат стратегия за забавяне червените,
Виж целия пост
# 911
Спуквам се от смях с Кралев 😂. Може ли наистина да съществува такъв човек. Вече почвам да си мисля ,че е някакъв актьор, просто не може да е истински този образ. А с физиономиите дето чупи ми напомня на Мистър Бийн.😆
Виж целия пост
# 912
Обаче Стан е много глупав. Зелените взели 4 точки, остава още един рунд, обаче според него нищо не било свършило, имало още надежда. Joy
По-добра стратегия на зелените, с повече сили са, защото са яли, но не ми харесва, че бавят червените, въпреки превеса на силите. Червените са по-слаби, но играят честно.
Страхотни Венци и Анджи! Малвина защо прави такова слабо представяне? Ех, Крамарска, къде си, когато си нужна на отбора? Да ходи сега капитан Стан на елиминация да му дойде акъла в главата.
Виж целия пост
# 913
Зазу полуде Joy
Виж целия пост
# 914
Обаче Стан е много глупав. Зелените взели 4 точки, остава още един рунд, обаче според него нищо не било свършило, имало още надежда. Joy
По-добра стратегия на зелените, с повече сили са, защото са яли, но не ми харесва, че бавят червените, въпреки превеса на силите. Червените са по-слаби, но играят честно.
Страхотни Венци и Анджи! Малвина защо прави такова слабо представяне? Ех, Крамарска, къде си, когато си нужна на отбора? Да ходи сега капитан Стан на елиминация да му дойде акъла в главата.

Да, ама няма. Той ще е с имунитет със сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия