Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 291
  • 974
# 345
Последно Павел тая седмица ли отива в изолатора или другата? Искам още да го гледам тоз човек🥹
Виж целия пост
# 346
Последно Павел тая седмица ли отива в изолатора или другата? Искам още да го гледам тоз човек🥹
И аз не разбирам защо го нападат и обиждат. Откъде тази сила в тази татуирана торба кокали се чудя!
Големият "мъжкар" Гешев чак си даде грошовете, за да го отстрани. И не стига, че е кльощав, ами и все му се пада да кеси на брега на пост и молитва Sad
Виж целия пост
# 347
Нали номинирани щяха да са Гешев и Павел, Стан и Микяй. Гешев се спасява пръв. Павел отпада и отива на изолатора.

Сега идват нови спойлери, които не се връзват със старото инфо.

Може ли някой да даде точна информация и конкретика какво става до края на тази седмица, защото наистина стана голяма обърквация. Много мерси предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Гешев освен налагащ се с тъпи стратегии е станал супер противен и мазен като поведение. А когато говори му се лепят плюнки по устата и лъщят там, което още повече ми натрапва това впечатление.
Виж целия пост
# 349
Много ще се радвам на спойлер, в който Гешев не елиминира Павел. Поне не тази седмица.

 На мен Гешев ми мяза на всичко обидно, което се влага в термина "чичак".
Адски кофти излъчване на някаква нагнетена прикрита злоба – като на човек, към когото хич не ти се ще да се обърнеш с гръб.
Много се смях, когато висяха с Раду на стената и само по една напудрена перука им трябваше Thinking
- Ще бъдете ли така добри да пожелаете да отместите височайшия си крак, почитаеми?
- Ах, простете, ако докато се опитвам да не падна, отъркам лакътя си в снажната ви снага...
Типично поведение на мишкуване и чупки в кръста пред силния играч. А Павката ще го гони, за да бележи точка, т.е. буквално ще даде 400 гроша, за да вземе 100. Пълен смях!
Виж целия пост
# 350
Хайде тези лични разсъждения за играчите, да ги коментираме в другата тема. Тук вече ни се караха за спам и офтопик, нека да оставим само спойлерите защото наистина става объркваща темата Joy

Нали номинирани щяха да са Гешев и Павел, Стан и Микяй. Гешев се спасява пръв. Павел отпада и отива на изолатора.
Този Емил след това е писал, че е объркал седмиците и това за Анита е за следващата. За тази (т.е утре) си остава това което е писала Мери
Виж целия пост
# 351
Много благодаря, това внася известна светлина, но как така Гешев и Павел за другата седмица, като Павел от тази седмица би трябвало да е в изолатора?

Хайде тези лични разсъждения за играчите, да ги коментираме в другата тема. Тук вече ни се караха за спам и офтопик, нека да оставим само спойлерите защото наистина става объркваща темата Joy

Нали номинирани щяха да са Гешев и Павел, Стан и Микяй. Гешев се спасява пръв. Павел отпада и отива на изолатора.
Този Емил след това е писал, че е объркал седмиците и това за Анита е за следващата. За тази (т.е утре) си остава това което е писала Мери
Виж целия пост
# 352
Много благодаря, това внася известна светлина, но как така Гешев и Павел за другата седмица, като Павел от тази седмица би трябвало да е в изолатора?
Гешев и Павел са тази седмица, Те ВЕЧЕ са номинирани. Въпросът беше кои са тези от червените. Тази седмица са Стан и Микяй, а другата (когато вече ще има само по двама номинирани на седмица) са Стан (отново) и Анита.
Виж целия пост
# 353
Много благодаря, това внася известна светлина, но как така Гешев и Павел за другата седмица, като Павел от тази седмица би трябвало да е в изолатора?

Хайде тези лични разсъждения за играчите, да ги коментираме в другата тема. Тук вече ни се караха за спам и офтопик, нека да оставим само спойлерите защото наистина става объркваща темата Joy

Нали номинирани щяха да са Гешев и Павел, Стан и Микяй. Гешев се спасява пръв. Павел отпада и отива на изолатора.
Този Емил след това е писал, че е объркал седмиците и това за Анита е за следващата. За тази (т.е утре) си остава това което е писала Мери

А и те следващата седмица вече ще са само 2 племена по време на елиминациите. Нещо хич не се връзва спойлера на Емо.
Виж целия пост
# 354
А и те следващата седмица вече ще са само 2 племена по време на елиминациите. Нещо хич не се връзва спойлера на Емо.
Затова нека да се доверим на това което казва Мери Joy
Виж целия пост
# 355
Странно, че Микяй, който също е новодошъл в червеното племе няма имунитет.
Някои хора само откъм имунитет изкараха няколко седмици - визирам Кралев и Анита. Ту на блатото имунитет, ту в новото си племе...
Виж целия пост
# 356
Ето пак от Trifonov ,сигурно е последното за сезона ,щото вече се бил скарал с екипа .

Виж целия пост
# 357
Изводът е, че Фейсбук никога не трябва да бъде източник на информация. А за конкретната група просто нямам думи. Простотия до шия.
Виж целия пост
# 358
JoyJoyJoy
Не знам за Емил Трифонов, но хвърлих едно око на въпросната група, и съм впечатлена!
Има една девойка, Диана Даскалова, която с такава увереност и мнооооого удивителни разказва кое точно, кога и как ще се случи. И с “изненада“ чета собствения си пост от снощи, представен от нея на хората в групата.
Цитат
Другата седмица в битката за територия печелят Червени!!!!Сините и зелените не могат да решат пъзела......... Разпадат сините!!!!Новите капитани са Мартин за червените,и Раду за Зелените!!!! Мартин побеждава,и Раду отива в изолатора!!!!!!Червените губят и двете битки ,и са два пъти на съвет!!! Номинирани ще са Стан и Анита!!!!Стан я побеждава,и за Анита "Игри на волята"приключват!!!!!

Дианче, няма лошо, ама давай подробности на хората, като питат. Ела тук, питай, и иди го напиши там, виждаш колко е лесно. Само не схващам защо са тези толкова много удивителни.
И за изолатора си им разказала, ама някои неща не са баш така, както си ги написала....
Много е смешно, извинявам се на всички, на които НЕ вярвах, когато разказвахте, че оттук се преписва.
И трябваше да послушам....човекът, който на ЛС ми предложи да давам лъжливо инфо.

Ама то не е късно де....Joy
Виж целия пост
# 359
😂😂😂Явно доста хора са жадни за внимание,Мери! Аз гледам със снизхождение ,но няма лошо да развенчаеш някой и друг пишман спойлерист пускайки фалшиво инфо😉
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия