🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 729
  • 1 570
# 915
Игрите се хвалят с тия рейтинги, колко са достоверни цифрите?


Аз тъй като гледам основно Нова телевизия просто само заради Острова включвам на bTV по Нова постоянно някакви такива рейтинги показват които винаги са много над bTV. Но в България всичко е стъкмистика, не статистика!
Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?
Между другото в началото този леко тъмен чалгаджийки субект хич не ме кефише. Но с лекотата на играта си, с това че намери време да се обърне да помогне на Биляна да се кача на понтона го погледнах с други очи. Той с някаква лекота и радост, че играе играеше и двете игри.
Първата изобщо не очакваше да уцели и да победи. А във втората си каза, че последната част не е неговата игра. А може би вече беше решил да си ходи
Виж целия пост
# 916
Неделчо и Туджаров имаха лайф и казаха, че днес са снимали подкаста с Иван и предстои да го пуснат.
Виж целия пост
# 917
а защото както много пъти съм писала хора, които гледат и двата формата гледат първо ИВ, а после този на запис или с превъртане.
Тук трябва да внеса едно важно уточнение (защото аз съм виждал данни за тези гледания): общият брой устройства (т.е абонати на интерактивна тв) които позволяват отложено гледане (и съответно превъртане на рекламите) не е чак толкова голям и не променят изобщо общите статистика, а дори и там съотношението на гледанията между двете предавания е много близко до обявените рейтингови проценти
Добре.
Не ми се разводнява и тази тема с това, знаеш, че там сме го говорили много пъти, сега няма да открием топлата вода.
Просто аз не мисля така.
Виж целия пост
# 918
Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?
Беше днес в "Преди Обед", аз го хванах точно когато си пуснах телевизора някъде в 11 без нещо. И даже хванах момента когато каза, че обмислял няколко дни по-рано, че искал да си ходи вече, т.е не е било съвсем импулсивно неговото решение от вчера.
Виж целия пост
# 919
Георги не е ли актьор? За първи път виждам татуист без нито една татуировка.. Rolling Eyes

Ще е пак от онези измислените професии с цел уау визитки "Аз съм сервитьор. Не,скучно звучи,ще те пишем управител на пицария" ,
"Аз съм чела книга за нумерология до 34-та страница.ОО,така ли? Ще те пишем нумеролог и астролог" ,
"Аз съм ходила в Ню Йорк на екскурзия. Ауу,чудесно,ще те пишем Моделка"

Виждам много коментари за Киро - На мен ми е отблъскващ и не виждам причина една жена да бъде с него.
Хазартнозависим (който уж контролира зависимоста си,но винаги ще остане такъв и не знаеш кога пак ще пропилее всичко), плешив, фъфлещ, поведението му да се слага на всяка е потресаващо + се хвали с коя и къде спал..👎👎👎Да не говорим,че знаем по клубовете за какъв разврат и дилърство на дрога става върпос. Права е Биляна,че този човек не е никак свестен.
Виж целия пост
# 920
Марина е видяла Берке да прегъща Биляна и за това рИве. Все пак тя е майка, моралът за нея е на първо място. Как смеят да се прегръщат без да имат поне 3 години от подписване на брак?!?!?
 На мен ми хареса, че тренерът има възможност да избира. Той си играе в собствен коловоз и общо взето си прави, каквото си иска. Така, че може да разбърка картите неочаквано.
 И сега падам на колене и започвам с молитвите към боговете на гривните: моля вА, моля вА, моля вА, по малко Бибета и повечко амгълски изпълнения. Пресвета Марина високоморалната да бди над вас, кат орлица, ку не ми чуете молитвата. От Сълзите и да ви гръмнат микрофоните.
Виж целия пост
# 921
Честно казано и аз гледам откъслечно, превъртам и се надявам да попадна на сцена, която ми е интересна. В Надкаст говореха за тезу кумбая сцени, които са типични за тази продукция и те са ми много досадни. Нямам никакъв интерес към тях и превъртам. В този аспект, съжалявам че ще го кажа, но сцените в ИВ преди и след битки са много по-интересни: по-сбити са и няма много пълнеж. Но и ИВ са в шести сезон и повече играчи там са по-склонни да говорят за стратегия пред камерата. В острова малцина мислят стратегически, а и да го мислят не го изказват, та има по-малко материал.
Виж целия пост
# 922
Марина е видяла Берке да прегъща Биляна и за това рИве. Все пак тя е майка, моралът за нея е на първо място. Как смеят да се прегръщат без да имат поне 3 години от подписване на брак?!?!?
 На мен ми хареса, че тренерът има възможност да избира. Той си играе в собствен коловоз и общо взето си прави, каквото си иска. Така, че може да разбърка картите неочаквано.
 И сега падам на колене и започвам с молитвите към боговете на гривните: моля вА, моля вА, моля вА, по малко Бибета и повечко амгълски изпълнения. Пресвета Марина високоморалната да бди над вас, кат орлица, ку не ми чуете молитвата. От Сълзите и да ви гръмнат микрофоните.

Култово!
Виж целия пост
# 923

Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?


Имаше го:
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/ivan-stefanov-kojto-n … 9eMA_vwEmJWJ2FW-A
Виж целия пост
# 924
Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?
Беше днес в "Преди Обед", аз го хванах точно когато си пуснах телевизора някъде в 11 без нещо. И даже хванах момента когато каза, че обмислял няколко дни по-рано, че искал да си ходи вече, т.е не е било съвсем импулсивно неговото решение от вчера.

Хм... Аз уж гледах, но се занимавах и с други работи и... Значи правилно мислим доста хора тук, че е обмислял да си ходи. А най- вероятно го е споделил с продукцията и Берке


Георги не е ли актьор? За първи път виждам татуист без нито една татуировка.. Rolling Eyes
.

Всяко правило си има изключения. Аз примерно съм един от малкото рокИри без татуировки.
Георги май и с някакво друго изкуство се занимава
Иначе щяха да го пушат ". Татуист" като Влади
Виж целия пост
# 925

Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?


Имаше го:
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/ivan-stefanov-kojto-n … 9eMA_vwEmJWJ2FW-A
Значи, Беркето е знаел за намеренията на Иван да си ходи, и тази “благородна постъпка“ всъщност надали е толкова благородна, колкото се опита да я представи пред Биба и нас, зрителите. Затова ли все повтаряше : “Имай ми доверие, имай ми доверие, имай ми доверие....“ просто е събрал 2+2, а и Иван ако му е намекнал нещо, съвсем.
Пффф, горкото момиче, неслучило на мъже.
Виж целия пост
# 926
Зависи кого питаш. Отдавна е ясно че "масата зрители" и форумците са на различно ниво и различни ценности.

Игрите се хвалят с тия рейтинги, колко са достоверни цифрите?

Виж целия пост
# 927
*по-нагласено нещо не съм гледала.
Виж целия пост
# 928
Като човек, който не харесва Игри на волята и затова не ги гледа, смятам, че е много досадно през пост или два да се правят сравнения между двете предавания. Ок, да се спомене нещо веднъж-дваж, но вече на всяка страница има по няколко поста, изтъкващи колко не харесват едното за сметка на другото.
В крайна сметка сме в темата за ОСГ, предполагам, че и за ИВ има такава, нека всеки да си "стои" в съответната тема. Не го приемайте за опит за модерация, моля! Действително вече много досадИ това постоянно сравнение на персонажи, стратегии, рейтинги и т.н.
Виж целия пост
# 929

Някой случайно да знае защо го нямаше Иван в сутрешния блок на bTV или ще го пуснат със следващия тръгнал си участник?


Имаше го:
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/ivan-stefanov-kojto-n … 9eMA_vwEmJWJ2FW-A
Значи, Беркето е знаел за намеренията на Иван да си ходи, и тази “благородна постъпка“ всъщност надали е толкова благородна, колкото се опита да я представи пред Биба и нас, зрителите. Затова ли все повтаряше : “Имай ми доверие, имай ми доверие, имай ми доверие....“ просто е събрал 2+2, а и Иван ако му е намекнал нещо, съвсем.
Пффф, горкото момиче, неслучило на мъже.

Ще им дам шанс на продукцията тази седмица. Ако продължават със захаросаните глупости просто ще догледам сезона ( може би) заради любимците ми Бистра и Гогов. Някак не вярвам те да се поддадат на захаросани идеи.
Е Бистра и тя малко детски на моменти разсъждава, но не вярвам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия