🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 742
  • 1 570
# 1 005
Браво на Бистра!
Виж целия пост
# 1 006
Ами, не е честно! Колкото да не харесвам Марина, не е честно! Все повече не понасям Мая и Магапаса.
Виж целия пост
# 1 007
🤮🤢 Предрочитам Марина пред Мътна и Бистра
Виж целия пост
# 1 008
Айде сега и Лора да е трета.

П.С-. Марина пак ще се разреве.
Виж целия пост
# 1 009
Пак реве
Виж целия пост
# 1 010
ами тренера не може да мисли и това е. колко пъти трябва да видят, че двама от един лагер може да си помагат? да сложиш Мая и Бистра заедно си е чиста проба глупост.
Виж целия пост
# 1 011
Сега поне има причина😂👍
Виж целия пост
# 1 012
Бистра и Мътна вече не са поотделно Мозък и Мускули. Бистра е и двете, а Мътна - само заднiте части.
Виж целия пост
# 1 013
Марина нали много се точеше на Бистра? Получи си го!
Виж целия пост
# 1 014
Един път. Остават още два, за да спечеля баса.


П.С. Марина има супернереална самооценка за себе си.
Виж целия пост
# 1 015
Мая си го беше наредила почти пъзела, Бистра за 1-2 топчета само й помогна. Марина си падаше и без това.
Виж целия пост
# 1 016
Много съм доволна.
Мая всъщност не беше много далеч сама да подреди пъзела.
Айде, Нина сега да спечели.
Виж целия пост
# 1 017
Бистра и Мътна вече не са поотделно Мозък и Мускули. Бистра е и двете, а Мътна - само заднiте части.
По-скоро предните
Виж целия пост
# 1 018
Мая си го беше наредила почти пъзела, Бистра за 1-2 топчета само й помогна. Марина си падаше и без това.
Щях да го напиша, много малко Бистра помогна на Мая, а Марина намери начин да оправдае загубата си
Виж целия пост
# 1 019
Сега - Венаса и Нина или Нина и Ванеса. И Лора - трета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия