Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2024/2025г.

  • 47 466
  • 712
# 420
😍🎄😍🎄Разкошни!🎄😍🎄😍
Искрица, страхотен декор с одеалце имаш 😍
Виж целия пост
# 421
Любим коледен филм ми е Полярен експрес“ (на английски: The Polar Express), компютърна анимация е, но винаги го гледам с желание.

В нас децата много искаха едно голямо звънче, като във филма. Вече са големи, но, макар и с голямо закъснение, намерих в Практикер .
Скрит текст:
Виж целия пост
# 422
звънчето от филма първо не е жълто, второ въобще не е с такива орнаменти и е така полирано, че се оглеждаш в него
https://www.amazon.com/Magical-Bells-Polar-Express-Sleigh/dp/B07L5T1XRX
Виж целия пост
# 423
Споделям най-близкото до звънчето от филма, което намерих. Да, не е 1:1, но в нас си подхожда с другите украси такова. По-лесно, бързо и евтино ми е от български магазин. Може и огледално да се направи, имам подходящи бои, но първо ще му се порадвам така. После може да стане като това https://www.ebay.com/itm/115630658086?_skw=polar+express+bel .
Виж целия пост
# 424
Страхотни украси, поздравления за всички!
И от мен малко.









Виж целия пост
# 425
С много красота се сдоби темата за дни...
Направо ми се прииска вече да се разхождам из приказните ви селца и градчета  Yellow Heart
Виж целия пост
# 426
Елхата ще купуваме тази седмица или другата сигурно за да може да издържи. Започнахме да отваряме торбичките на коледния календар, градът е празнично украсен и изобщо Каледният дух витае навсякъде. Много любим сезон.
Виж целия пост
# 427
Любим коледен филм ми е Полярен експрес“ (на английски: The Polar Express), компютърна анимация е, но винаги го гледам с желание.

В нас децата много искаха едно голямо звънче, като във филма. Вече са големи, но, макар и с голямо закъснение, намерих в Практикер .
Скрит текст:

Много благодаря! И аз го търся за един малък господин, който вече се чуди има ли дядо Коледа. Но аз искам да си остане със съмненията още малко,  за да не разваля магията за малката си сестра, която пък тепърва започва да се вълнува от Коледа
Виж целия пост
# 428
Снощи малката ми дъщеря направи коледно селце. Каза, че е коледна улица, в края на която има панаир. 😃
Къщичките от Shein се оказаха светещи, третата е от КиК (също светеща).
Засега е така, снощи ми се струваше, че нещо липсва, днес ми харесва повече.




Скрит текст:


Скрит текст:
Виж целия пост
# 429
Много хубаво декорации и красиви елхи видях в последните страници.
Много се радвам на всяка една декорация, която споделяте.

Искрица, това милото същество вдясно на снимката май вече си чака коледните подаръци под елхата Simple Smile
За него може и да няма, ако продължава в този дух, скоро може да останем без украса. Някак си усява да дръпне долните топки и ми ги носи да му ги хвърлям, иска да си играем. Няма как да стане защото са стъклени. Laughing. Опасно зверче е.
Виж целия пост
# 430
За големите може да няма, ама за него трябва да има на всяка цена подарък, те са божиите душици в този объркан човешки свят.
Сигурна съм, че за него ще са най-много  Simple Smile
Виж целия пост
# 431
И моите сладури украсиха у дома. Blush People Santa








Виж целия пост
# 432
И разкошна библиотека, Лита!
(Не че съм се съмнявала Simple Smile )
Виж целия пост
# 433
Благодаря, Mijjj! Flowers Tulip
Много си мила! Blue HeartKissing HeartBlush
Виж целия пост
# 434
Все по-хубаво и вълнуващо става в темата - книги и дядо Коледа, какво друго може да иска човек?!
В тези теми ме научихте да харесвам тикви (за декорация, за ядене е рано), а сега ще проискам и селце  Simple Smile
Аз винаги съм декорирала почти само с естествени материали (включително елхата) и съвсем умерено, фокусно. Та желанието, което провокирате у мен, е изненада. Благодаря за споделените красоти и радост!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия