Диви и красиви (между два сезона)

  • 73 838
  • 980
# 255
И аз не съм срещала статии за ДиК, постове на разни странички във ФБ (които ми излизат без да съм ги харесала). Единствено за новината, че Ния-Косара е бременна, но то пак не е за предаването.
Виж целия пост
# 256
Сменям темата за малко, че ме удари едно просветление.
 Тези мамуни успяха единствени от всички риалитита до сега да ни преметнат. Даже вездесъщата бг мама не успя да разбере кои са на финал до последния момент.😀
 1:0 за Дечо и компания.
Виж целия пост
# 257
Е, знаехме кои. Николай и Симона и Ина и Йордан. Обаче заради състоянието на Йордан, попромениха правилата и включиха Тея и Симеон.
Виж целия пост
# 258
До излъчването на последния епизод преди лайвът не се знаеше. Само гадаехме. Че и с фалшиви спойлери ни набълбукаха. От трите останали двойки не беше ясно до последния епизод. А и самите участници запазиха мълчание. Явно отношението на продукцията се отблагодарява и те останаха верни до край.
Виж целия пост
# 259
Да, но цялостно форматът беше без особено развитие и обрати.
Виж целия пост
# 260
Всъщност, сега ще започне осъзнаването на липсата при Йордан. Трудно ще е приспособяването, дано бързо получи качествена протеза. Надявам се да не го напуска този оптимистичен дух! Това, че е спортист, също ще помогне. Давай смело, момче, ще преодолееш проблема!
Виж целия пост
# 261
До излъчването на последния епизод преди лайвът не се знаеше. Само гадаехме. Че и с фалшиви спойлери ни набълбукаха. От трите останали двойки не беше ясно до последния епизод. А и самите участници запазиха мълчание. Явно отношението на продукцията се отблагодарява и те останаха верни до край.

Да, до последния епизод преди лайфа - да, права си.
Виж целия пост
# 262
Искам да изкажа и аз възхищението си от борбения дух на Йордан!
Дано ни чете!
Браво момче, животът продължава и съм сигурна, че те чакат много щастливи моменти.
Бих искала да кажа и моето мнение за вестоносеца, за мен, ако не беше той , Дани нямаше да спечели, а наградата ще му послужи със сигурност, та моето мнение е, че не следва да хулим, преди да знаем резултата.
В случая за мен това не навреди, а обратното.
Виж целия пост
# 263
Много се колебах дали да напиша това и съзнавам, че ще си навлека хейт. Старшно ме е мъчно за Йордан, не можах да изгледам сторито му докрай, като майка, това, което му се случи, ме ужасява. Но, вие тук наричате 'герой' човек, който заради безрасъдството си за малко да загуби живота си. Истински късмет е, че не е убил някого в тази катастрофа. Ами ако на пътя на мотора му беше дете, или възрастен? Знаете как ги наричат мотористите в България, нали? Това момче е 'герой' от войната по пътищата в България и вместо да се величаят такива като него, трябва да се направи нещо, за свърши тази война най-сетне. Защото жертви ще има още!
Според статистиката, България е на първо място в Европа за най-много смъртни случаи при катастрофи.
Виж целия пост
# 264
А Вие от къде знаете дали катастрофата се е случила заради "безразсъдството" му? Знаете ли детайли, или просто решихте да понапишете нещо, с което да предизвикате коментари?

Много се колебах дали да напиша това и съзнавам, че ще си навлека хейт. Старшно ме е мъчно за Йордан, не можах да изгледам сторито му докрай, като майка, това, което му се случи, ме ужасява. Но, вие тук наричате 'герой' човек, който заради безрасъдството си за малко да загуби живота си. Истински късмет е, че не е убил някого в тази катастрофа. Ами ако на пътя на мотора му беше дете, или възрастен? Знаете как ги наричат мотористите в България, нали? Това момче е 'герой' от войната по пътищата в България и вместо да се величаят такива като него, трябва да се направи нещо, за свърши тази война най-сетне. Защото жертви ще има още!
Според статистиката, България е на първо място в Европа за най-много смъртни случаи при катастрофи.
Виж целия пост
# 265
А Вие от къде знаете дали катастрофата се е случила заради "безразсъдството" му? Знаете ли детайли, или просто решихте да понапишете нещо, с което да предизвикате коментари?

Много се колебах дали да напиша това и съзнавам, че ще си навлека хейт. Старшно ме е мъчно за Йордан, не можах да изгледам сторито му докрай, като майка, това, което му се случи, ме ужасява. Но, вие тук наричате 'герой' човек, който заради безрасъдството си за малко да загуби живота си. Истински късмет е, че не е убил някого в тази катастрофа. Ами ако на пътя на мотора му беше дете, или възрастен? Знаете как ги наричат мотористите в България, нали? Това момче е 'герой' от войната по пътищата в България и вместо да се величаят такива като него, трябва да се направи нещо, за свърши тази война най-сетне. Защото жертви ще има още!
Според статистиката, България е на първо място в Европа за най-много смъртни случаи при катастрофи.
Ами, не знам, но и Вие не знаете защо се е случила. И ако не се хващаш и заяждаш за една единствена дума, може и да разбереш смисъла на казаното.
Виж целия пост
# 266
Единствено, ако съдим по статиите за инцидента, където беше посочено, че е направен непозволен завой.
Аз не искам да коментирам също. Възхищение си заслужава, разбира се, за цялата сила, която намира, докато преминава през това житейско изпитание. Изказала съм многократно пожеланията си и виртуална подкрепа. Но тъй като някой беше написал да си вземем и ние поука, призовавам да шофираме внимателно и отговорно! Аз имам познати мотористи, возила съм се също и мога да потвърдя, че са много рискови играчи. За съжаление, много незащитени също. Аз на моите познати постоянно им повтарям да внимават.
Виж целия пост
# 267
Ами, ще ме извинявате, но не е за възхищение да се качиш на мотор и да хвърчиш по улиците. Дали си е струвал риска адреналинът, който е получавал? Тук няма голямо значение кой е виновен точно за тази катастрофа. Пътищата в България са бойно поле и мотористите са най-вероятните жертви. Който не го разбира, си е негов проблем.
Виж целия пост
# 268
Аз доколкото разбрах е задминавал Учебна кола.Нямал е книжка за мотор.
Виж целия пост
# 269
Не е карал с висока скорост, просто мотора затиска крака при падането и засяга артериите, крака почва да посинява и е трябвало да се вземе бързо решение.

Миси, недей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия