БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 606
  • 480
# 195
Бебешките дрехи на H&M са доста издръжливи, няма смисъл да се сравняват с дрехите за големи там.
Даниел голямо споделяне на тоя клип с Габровска, чак бекстейдж .. много интересно..
Виж целия пост
# 196
Каква приятна снимка/стори от Атанас
Ъгъл, светлосенки, това тъмно зелено с аления акцент
За мен Танаска се справи добре и с кабинета на Даниел, помня като го обзавеждаше
Скрит текст:
Виж целия пост
# 197
Това е кабината не Атанаска. На Даниел е в синьо.
Виж целия пост
# 198
Атанаска какво работи, че и кабинет има?
Виж целия пост
# 199
Нали си направи офис да се занимава с Маркетинг, но не знам колко стигна до него.
Виж целия пост
# 200
Атанаска какво работи, че и кабинет има?

Сигурно пази Данко от набезите на колежките....щеше нещо да прави, ама накрая видя, че и се отдава да си стои вкъщи.
Виж целия пост
# 201
То пък едни колежки и едни набези...а пък и те самите са се залетяли  за него...
Виж целия пост
# 202
Че кой ,ще я търпи Наска там,да се прави на шефка.
Особено Михаела,която е дясната ръка на Данко.
Виж целия пост
# 203
Снощи да били на рожден ден на Мария Бонева. Самата тя каза, че Даниел Бачорски се е погрижил за кетеринга.
Виж целия пост
# 204
Картофки с розмарин на всичко…много идейно
Виж целия пост
# 205
Картофки с розмарин на всичко…много идейно
И никаква салата.
Виж целия пост
# 206
И нищо без месо, явно вегетарианци не са канени на рождение ден. Или се очаква от тях да ядът риба.
Виж целия пост
# 207
Ще хапват специалитета картофки с Розмарин. Някой дали е посещавал механата, интересно ми е дали наистина е вкусно?
Виж целия пост
# 208
Аз съм ходила , когато още беше в Драгалевци , не беше лоша храната , но имам по-любими ресторанти .😀
Виж целия пост
# 209
Пълнено прасенце, иначе и тази Бонева е от Хайлайфа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия