Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 189
  • 737
# 525


Здравейте! Това са моите резултати от вчера. На 07.02. ЧХГ беше 284.09mIU/ml, Progesterone 14.3 ng/ml. Мисля днес да си запиша час за гинеколог и да видим как ще процедираме… само се надявам да не е кухо яйце.
Виж целия пост
# 526
На мен ЧХГ ми се вижда добре, но прогестерона е нисък. Ако имате възможност веднага за консултация с лекар, да ви предпише терапия.
Виж целия пост
# 527
На мен ЧХГ ми се вижда добре, но прогестерона е нисък. Ако имате възможност веднага за консултация с лекар, да ви предпише терапия.

Ще се свържа с АГ и ще отида на преглед, дано да е благополучен резултатът..
Виж целия пост
# 528
Icy, иди на лекар да се потвърди, че е вътрематочна бременност. Но на толкова ранен етап не очаквай да видиш нещо повече от плоден сак с жълтъчно мехурче. За да няма съмнения че не е кухо яйце ще трябва да изчакаш поне до 7-8 седмица. Понякога ембрион се вижда и по-рано, зависи кога е била овулацията, но ако при теб не се види тогава, просто да си знаеш, че може да е още рано. Успех!
Виж целия пост
# 529
Icy, иди на лекар да се потвърди, че е вътрематочна бременност. Но на толкова ранен етап не очаквай да видиш нещо повече от плоден сак с жълтъчно мехурче. За да няма съмнения че не е кухо яйце ще трябва да изчакаш поне до 7-8 седмица. Понякога ембрион се вижда и по-рано, зависи кога е била овулацията, но ако при теб не се види тогава, просто да си знаеш, че може да е още рано. Успех!

Много благодаря за изчерпателния отговор, малко ме поуспокои.😇😌
Виж целия пост
# 530
На този етап по-важно е да вземеш мерки за прогестерона.
Чуй се с лекаря ти и той да ти каже какво и как да взимаш, защото е наистина нисък.
Виж целия пост
# 531
На този етап по-важно е да вземеш мерки за прогестерона.
Чуй се с лекаря ти и той да ти каже какво и как да взимаш, защото е наистина нисък.

Запазих си час, но е чак на 18-ти. До тогава ще трябва да чакам. Нямам лекар, на когото да се обадя по телефона, за съжаление.
Виж целия пост
# 532
На този етап по-важно е да вземеш мерки за прогестерона.
Чуй се с лекаря ти и той да ти каже какво и как да взимаш, защото е наистина нисък.

Запазих си час, но е чак на 18-ти. До тогава ще трябва да чакам. Нямам лекар, на когото да се обадя по телефона, за съжаление.

Мисля,че прогестеронът е много нисък, а е ключов за поддържане на бременността в началото. Има платформа - healee, през която можеш да се свържеш с някой АГ , да си пратиш изследванията и да получиш консултация и при нужда - терапия.
Виж целия пост
# 533
То има и medrec m също като healee.
Icy , не можеш ли да намериш друг АГ?
Виж целия пост
# 534
Свързах се с АГ-то по вайбър, предписа ми Дуфастон 2х1 до прегледа във вторник. Благодаря ви, момичета!🙂
Виж целия пост
# 535
Слаб е дуфастон... Пък и е синтетичен и не е ок при хора с тромбофилия.
Виж целия пост
# 536
Потърси и друг лекар. При такива ниски стойности дуфастонът е слаб. До 19-ти може и да падне прогестеронът.
Направи онлайн консултация при специалист.
На мен с прогестерон 12 са ми изписвали 3х300 утрогестан и 2х25 пролутекс и пак едвам го вдигнах.
Виж целия пост
# 537


Това намирам като информация, не съм лекар, но в крайна сметка ако нещо е писано да стане то ще стане каквото и да направиш. Малко се успокоих след като ми каза лекарят, че прогестеронът е в норма. В понеделник ще си пусна още веднъж ЧХГ и прогестерон преди прегледа, за да имаме по-точна представа как се движат стойностите. Благодаря на всички за отговорите и за това, че отделяте от времето си, за да помогнете на непознат човек. Оценявам всяко ваше изречение страшно много!❤
Виж целия пост
# 538
Здравейте, момичета! Бременна съм 6 седмица, миналата седмица бях на преглед и се видя плоден сак и жълто тяло, като на снимката се видя още един малък плоден сак. В сряда си пуснах ЧХГ и прогестерон резултатът беше
Днес пуснах отново, че прогестерона видях, че ми е паднал и ЧХГ малко е спаднало , много се притеснявам, че миналата година имам два спонтанни аборта, а в понеделник съм на преглед! Дали е възможно да е останало един плоден сак и затова да са намалял стойностите?
Виж целия пост
# 539
Ваня възможно е от единният сак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия