Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 183
  • 737
# 555
Здравейте! Много моля за коментар, защото съм притеснена.
ПРМ на 22.01.2025. Овулация на 08.02.2025 при 30-31 дневен цикъл. Единствен полов контакт  само на 08.02.2025 за целия месец. На 21.02.2025 имах много бледа, почти незабележима 2 черта, днес на 24.02.2025 пуснах чхг със стойност 283.10 miU/ml.
Не знам дали е добре….
Да, добре е стойността. Можеш да пуснеш пак след 48 часа, за да проследиш как нараства. В повечето случаи стойността се удвоява за това време.
Виж целия пост
# 556
Повтори след 48 часа, за да видиш как расте и тогава чак може да се каже.
Виж целия пост
# 557
Повтори след 48 часа, за да видиш как расте и тогава чак може да се каже.
Да, това и ще направя, но притеснението ми беше не е ли малко за 3 дневно закъснение и 16 дни от половия акт…
Виж целия пост
# 558
Не.
Виж целия пост
# 559
Не е малко. Моето с 3 дневно закъснение беше 105.
Виж целия пост
# 560
При мен на трети ден от закъснение (макар, че съм с по-къс цикъл 25-26 дни) беше 113, сладура тъкмо стана от сън и е на 11мес. Вашият резултат ми се струва чудесен, но най-ясно ще покаже повторението след 48ч. Както са написали и в предния коментар. Така че, тихичко честито за текущия положителен резултат. Пожелавам последваща хубава стойност на ЧХГ Simple Smile

И принципно удвояването е на 48-72ч, не задължително на 48ч.
Виж целия пост
# 561
Здравейте,имам 30дни закъснение направих кръвен тест около 15ден закъснение беше 1,20 според мен отрицателен след това на 28ден още два теста сойто бяха положителни днес бях на гинеколог каза че бебе не се вижда а имам 30днш закъснение според него се е случило наскоро според вас може ли да се случи бремнност с закъснение или ОВ ми беше късна или незнам дайте ми съвет 😵💫
Виж целия пост
# 562
15 дни закъснение и резултат 1.20 си е отрицателен тест. Не разбрах какви два теста сте правили на 28 дни закъснение и са положителни. Предполагам, че са уринарни, не кръвни. Ако са кръвни, какъв е резултатът?

Възможно е просто да сте пропуснали един месец цикъл. Понякога се случва. Такъв цикъл се нарича ановулаторен. Тогава е възможно да сте имали овулация скоро и да е рано за гинеколог.
Виж целия пост
# 563
Здравейте вчера пуснах ЧХГ и ми показа стойност 19.1 , все още не ми е закъснял  цикъла , та се чудя някой с подобен случей .. след 48 часа ще пусна ново изследване , но просто нямам търпение да разбера бременна ли съм наистина или е филшива “тревога”.. Та според вас има ли бременност ?
Виж целия пост
# 564
Според мен щом е по високи от 5 значи има бременност,просто още е в началото Wink
След 48 ч трябва да е поне двойно
Виж целия пост
# 565
Според мен щом е по високи от 5 значи има бременност,просто още е в началото Wink
След 48 ч трябва да е поне двойно
Дай боже 🙏🏼 Дано да сте права
Виж целия пост
# 566
Искрено ви го пожелавам! Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Имала съм бременност с начално ЧХГ 12,5(за съжаление поради други причини изгубих бебето в 9 г.с.).Така че според мен сте бременна.
Виж целия пост
# 568
Моето чхг в девета седмица беше 32000 но за съжаление го загубих
Но авторката е съвсем в началото и всичко ще бъде ок Wink
Виж целия пост
# 569
15 дни закъснение и резултат 1.20 си е отрицателен тест. Не разбрах какви два теста сте правили на 28 дни закъснение и са положителни. Предполагам, че са уринарни, не кръвни. Ако са кръвни, какъв е резултатът?

Възможно е просто да сте пропуснали един месец цикъл. Понякога се случва. Такъв цикъл се нарича ановулаторен. Тогава е възможно да сте имали овулация скоро и да е рано за гинеколог.
Да двата теста положителни бяха за урина на 28ден закъснение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия