Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 183
  • 737
# 570
Направете и кръвен, за да затвърдите резултата.
Виж целия пост
# 571
Моето ЧХГ със сегашната ми бременност четири дни преди цикъл излезе 100.
Moteva88, според мен има бременност или поне някаква форма на имплантация, но все още е наистина много много рано, та аз бих имала едно наум (миналото лято имах една неуспешна бременност, която завърши с аборт в 9та седмица, та от тогава съм по-предпазлива в емоциите). Стискам палци при теб всичко да е наред!
Виж целия пост
# 572
Здравейте, момичета,
Имах зацапване на 20 и 21ви ден от цикъла, което ме осъмни. На 22ри ден (сряда) пуснах кръвен - 44. Днес на 24ти ден пуснах,за да видя дали се удвоява. Пуснах и прогестерон и страшно много се притесних. Реално още е рано, но моля за коментар. Още утре ще търся дежурен гинеколог.
Виж целия пост
# 573
Няма място за притеснение. Всичко е наред.
Виж целия пост
# 574
Няма място за притеснение. Всичко е наред.
Благодаря Ви много! 🙏
Виж целия пост
# 575
Здравейте, вчера пусках ЧХГ на трети ден от закъснението. Резултатът е 197. Как ви се струва? С първата ми бременност при такова закъснение беше около 500, затова се притеснявам, че е ниско. Благодаря!
Виж целия пост
# 576
Здравейте, вчера пусках ЧХГ на трети ден от закъснението. Резултатът е 197. Как ви се струва? С първата ми бременност при такова закъснение беше около 500, затова се притеснявам, че е ниско. Благодаря!
Според мен има значение кога е била овулацията ви и съответно оплождането. Повторете след 48 часа и ако се удвоява, значи всичко е наред.
Успех! 😊
Виж целия пост
# 577
Здравейте, вчера пусках ЧХГ на трети ден от закъснението. Резултатът е 197. Как ви се струва? С първата ми бременност при такова закъснение беше около 500, затова се притеснявам, че е ниско. Благодаря!
Според мен има значение кога е била овулацията ви и съответно оплождането. Повторете след 48 часа и ако се удвоява, значи всичко е наред.
Успех! 😊
Благодаря,с първата ми бременност следях овулацията и по спомен беше на 9/10 ден от 28 дневен цикъл. Сега не съм следила, но имахме опит точно на 12 ден от цикъла, т.е на 14.02. Утре ще пусна отново. ☺️
Виж целия пост
# 578
Аз имам 2 бременности инвитро, като при ЧХГ тест в абсолютно един и същи момент спрямо датата на трансфера - в първия случай бях с ЧХГ 80, а във втория - над 240. Тестовете ми на 48 часа също бяха с тройна разлика в цифрите. Като дори при първия бях на прегнил/зарзио. Така че - между бременност и бременност не може да се търси съпоставимост.
Виж целия пост
# 579
Здравейте! На 21.02 трябваше да ми дойде при 30-31 дневен цикъл, направих тест имаше втора бледа черта, след 2 дни пуснах чхг и беше 280 след 48 чхг беше 803, прогестерон 39. На 13 ден от закъснението посетих моя гинеколог, има плоден сак и жълтъчно мехурче. По изчисления от ПРМ съм 6+0 , а плодното сакче отговаря на 5+0 дни.Правила съм опит само 1 ден за цял месец и това беше на 8 февруари, тоест на 18-я ден от цикъла, когато би трябвало да ми е била и овулацията. Доктора каза, че всичко е в реда на нещата, но ме притеснява това изоставане с една седмица.
Виж целия пост
# 580
Здравейте! На 21.02 трябваше да ми дойде при 30-31 дневен цикъл, направих тест имаше втора бледа черта, след 2 дни пуснах чхг и беше 280 след 48 чхг беше 803, прогестерон 39. На 13 ден от закъснението посетих моя гинеколог, има плоден сак и жълтъчно мехурче. По изчисления от ПРМ съм 6+0 , а плодното сакче отговаря на 5+0 дни.Правила съм опит само 1 ден за цял месец и това беше на 8 февруари, тоест на 18-я ден от цикъла, когато би трябвало да ми е била и овулацията. Доктора каза, че всичко е в реда на нещата, но ме притеснява това изоставане с една седмица.

Ако овулацията ви е била на 18-ти ден, значи цикъла ви е бил 32 дни, което значи че по изчисления вадите 4 дни назад, т,е, трябва да отговаря не на 6+0, а на 5+2 или 5+3 . Щом има жълтъчно мехурче има и голям шанс другата седмица да се види ембрион. Всички ехографи изчисляват г.с. по ПРМ при идеалния случай на цикъл от 28 дни, с овулация на 14-ти ден. Вашата е била на 18-ти ден и спрямо този случай се води късна.
Виж целия пост
# 581
Здравейте. Последен цикъл 11.02, овулация с тест лентичка 25.02. Днес, 8 дни след овулация пуснах ЧХГ, който е отрицателен. Твърде рано ли е направен тестът или за този период от цикъла вече трябваше да има покачване. Има ли смисъл да правя след 2-3дни пак тест или да не се надявам?
Виж целия пост
# 582
Твърде рано е. Поне 11-12 дни изчакай след О.
Виж целия пост
# 583
Здравейте. Последен цикъл 11.02, овулация с тест лентичка 25.02. Днес, 8 дни след овулация пуснах ЧХГ, който е отрицатен. Твърде рано ли е направен тестът или за този период от цикъла вече трябваше да има покачване. Има ли смисъл да правя след 2-3дни пак тест или да не се надявам?

Ако има имплантация, тепърва ще навлиза чхг в кръвния поток. Най-рано 12 дни след овулация ще покаже и то най-сигурно с кръвен тест.
Виж целия пост
# 584
Здравейте, първа стойност на ЧХГ 197.0 втора стойност 48 часа по-късно 393.0 Какво мислите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия