Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 182
  • 737
# 615
Честито , MamaBear, според мен няма смисъл от повече бодене. Лека бременност до термин .
Виж целия пост
# 616
Здравейте,
6-7 дни закъснение на цикъла и стойност ЧХГ 4160 нормална ли е или висока.?
Виж целия пост
# 617
Нормална е. Моята на 3ти или четвърти ден закъснение беше 9030.
Виж целия пост
# 618

Това е негативен резултат нали?
Виж целия пост
# 619
Отрицателен е Цвети
Виж целия пост
# 620
Нормална е. Моята на 3ти или четвърти ден закъснение беше 9030.

С едно ембрионче ли Simple Smile

Едит: след 48ч ЧХГ е 7811 а първото беше 4160 калкулатора го изчислява удвояване на 52,8 часа ,това е нормално нали момичета🙂
Виж целия пост
# 621
Cvetu,отрицателен е,казах ви в друга тема,че няма нужда от кръвен. Успех следващия път!
Виж целия пост
# 622
Здравейте
Имам чуденки - след ембриотрансфер съм
Чхг на 9 ден ми беше 29
Чхг на 11 ден ми е 58
Удвоява се, но е ниско. Според вас имам ли шанс?
Виж целия пост
# 623
Здравейте
Имам чуденки - след ембриотрансфер съм
Чхг на 9 ден ми беше 29
Чхг на 11 ден ми е 58
Удвоява се, но е ниско. Според вас имам ли шанс?

Има. Пусни още едно чхг след 48 часа да провериш дали се качвам. Удвояването трябва да се случи между 48 и 72-3 часа.
Виж целия пост
# 624
kristalina^^,повтаряйте отново след 48-72 часа,тогава ще имате яснота за удвояването.
Виж целия пост
# 625

При два положителни теста за бременност ми излиза на чхг, че е отрицателн резултата.
Малко разочарована се усещм и се чудя как е възможно
Виж целия пост
# 626

При два положителни теста за бременност ми излиза на чхг, че е отрицателн резултата.
Малко разочарована се усещм и се чудя как е възможно
За жалост кръвните тестова не лъжат. Колко ' положителни' са тези тестове за бременност? Да не е някоя изпарителна?
Виж целия пост
# 627

При два положителни теста за бременност ми излиза на чхг, че е отрицателн резултата.
Малко разочарована се усещм и се чудя как е възможно
За жалост кръвните тестова не лъжат. Колко ' положителни' са тези тестове за бременност? Да не е някоя изпарителна?
На шуърчек стандартни,при това с ясни две черти. Колкото и да ми се иска съм наясно, че кръвния е точния
Виж целия пост
# 628
След малко отивам към лабораторията. Дано имам късмет!
Вчера правих писклив тест на шуър чек - по - чувствителния. Е, отчете ми бледа втора черта. Предните дни не излизаше нищо. Днес ще се разбере истината Hands Pray
Виж целия пост
# 629
След малко отивам към лабораторията. Дано имам късмет!
Вчера правих писклив тест на шуър чек - по - чувствителния. Е, отчете ми бледа втора черта. Предните дни не излизаше нищо. Днес ще се разбере истината Hands Pray

Ако ембриона ви е 5-дневен е много ниска стойността за 11-ти ден, обикновено искат трицифрено число на този ден. Аз имах биохимична с ЧХГ 40 на 10-ти ден, за съжаление добрата бременност предполага по-високо ЧХГ, даже в началото може и на 30-35 часа да е удвояването при някой жени. Следете го откъсо, защото такива стойности може да говорят за проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия