🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 8 (03.11 - 10.11)

  • 45 154
  • 1 228
# 900
Кой па измисли тая игра....некой не много умен вероятно Bowtie
Виж целия пост
# 901
Много се извинявам за кораводърдечността, но не и вярвам на Марина. Тя усети, че тренера няма намерение да я спасява...
И аз мисля че преигра..не можа да изгуби с достойнство, а направи цирк
Виж целия пост
# 902
Браво на Петя.
Наистина очаквах да отпадне, Марина е много по-тренирана от нея.
Явно волята при Петя е топ.
Заслужаваше да остане.

Ето го момента, в който на мястото на Петя трябваше да е Мая.
Както писах вчера, тя щеше да скокне на петата минута - сама си го каза.
Ех, Марина, Марина.....
Виж целия пост
# 903
На мен ми е чудно Марина като се гледа не се ли срамува? Трябваше да излезе по-рано от играта. И е тъпо да твърди, че нещо малко не й стига в игрите. Истината е, че хич я няма и това е очевидно.
Виж целия пост
# 904
И аз не й вярвам. Ясно, че е изтощена и прималяла, но според мен преекспонира състоянието си.
Виж целия пост
# 905
Няма спор, че играта беше отвратителна, но... не вярвам, това е.
Ама па и другите са нагли направо! Защо всички искат и смятат, че точно тренера трябва да я спасява, и да лиши себе си от участие. Щото тя е по-заслужила? Щото той е по-възрастен от всичките? Айде, моля!
Виж целия пост
# 906
КиреТо си е класик, не избяга от себе си. Таман се замислил да помага ли, да се панира ли и накрая стигнал до извода просто да мига.
Виж целия пост
# 907
Много точни думи на Мая.
Виж целия пост
# 908
След пълно изразходване припадат далеч по-големи спортисти.
Виж целия пост
# 909
Направо ги изпоутрепаха тези участници

Радвам се за Петя

Дано Марина е добре. Все пак предпочитам да не я спасяват. Тя си показа, че е силна на тази игра, борец си е.
Виж целия пост
# 910
Колкото и Мая да е недолюбвана, в конкретния случай съм абсолютно съгласна с нея. Не всичко е на всяка цена.



СлаБе, изсмях се с глас 😂
Виж целия пост
# 911
Тренера ще направи подарък за РД на Марина, като я спаси.
Виж целия пост
# 912
Много се дразня, когато казват на жени : момичета.
Марина и Петя са ЖЕНИ!
Виж целия пост
# 913
КиреТо си е класик, не избяга от себе си. Таман се замислил да помага ли, да се панира ли и накрая стигнал до извода просто да мига.
Вероятно от ужас, че вероятността да останат с “една женичка по-малко“ става все по-реална.

Аз също съм на мнението на Мая.
Но това не променя другото - ако беше по-далновидна самата Марина, и беше избрала Мая вместо Петя, сега нямаше да сме свидетели на това, на което сме свидетели.
Виж целия пост
# 914
Тренера ще направи подарък за РД на Марина, като я спаси.
Пълен глупак, ако го направи!
А може 48 часовите правила точно това да не му позволят. (надявам се!)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия