Пъзели 67

  • 22 589
  • 736
# 495
Много са подобни като покритие на Yazz и Enjoy, само сглобката е по-хлабава, но това не пречи.
Те са еднакви. Както и Магнолия. Магнолията мисля бяха с една идея по-матово покритие, изрязването е едно и също.


Изрязването май наистина е едно към едно същото, само че на Блек сий сглобката сякаш наистина ми се видя по-хлабава, особено като го развалях си пролича - не си спомням някой Enjoy да съм разглобявала толкова лесно. Това откритие за турското им производство много ме надъха да си купувам още техни пъзели. Сега съм се загледала по тези двата:
https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-ot-500-chasti-snezhna-romantika/
https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-ot-500-chasti-kokicheta-v-snega/
Виж целия пост
# 496


Мислех, че хилядите нюанси на синьо ще ме затруднят, но както винаги най-трудни ми бяха дърветата. Не обичам да редя дървета... Joy
Виж целия пост
# 497


Мислех, че хилядите нюанси на синьо ще ме затруднят, но както винаги най-трудни ми бяха дърветата. Не обичам да редя дървета... Joy

О да, елхичките на този пъзел бяха много трудни. Допълнително беше труден и заради това, че е Трефл. Но сега си го гледам на стената, така че си струваха усилията.
Виж целия пост
# 498


Мислех, че хилядите нюанси на синьо ще ме затруднят, но както винаги най-трудни ми бяха дърветата. Не обичам да редя дървета... Joy

О да, елхичките на този пъзел бяха много трудни. Допълнително беше труден и заради това, че е Трефл. Но сега си го гледам на стената, така че си струваха усилията.

Да...определено ме изкуши картинката. Simple Smile  Красива и зарежда с празнично настроение.

А като изрязване определено беше по-добре от малкия Трефл с Метеора, който наскоро качих.
Виж целия пост
# 499
Мона Лиза нали помниш и в мен имаш 3-4 пъзела Simple Smile няма да те таксувам, но единия го харесах за редене и се надявам сега ваканцията да наредя нещо.
Виж целия пост
# 500
Мона Лиза нали помниш и в мен имаш 3-4 пъзела Simple Smile няма да те таксувам, но единия го харесах за редене и се надявам сега ваканцията да наредя нещо.
И в мен май 5 броя Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Ето, няма да остана без пъзели.
Аз си редя, даже съм ги снимала, просто не съм показала още последните
Виж целия пост
# 502
Eurographics, 1000 части🐶
За съжаление с едно фабрично наранено парче:(
Виж целия пост
# 503
Edward Gorey 1000 Pomogranate

Този беше страхотен за редене с всички тези графични подробности.
Виж целия пост
# 504
Виж целия пост
# 505
Сутрешна разходка, автор Джон Сингър Сарджънт, Gold Puzzle, 1000 части

Виж целия пост
# 506
Здравейте, пъзелисти! Grinning
Много ми е смешна тази дума, но редовно я срещам в групата във фейсбук. Пиша я, като закачка. Grinning
От месец, може би, днес ми е първият малко по-ненатоварен ден. Реших да отворя пъзела, който специално си купих за Коледа, ииии не мога да намеря, къде съм го прибрала. Сега ще ходя, в дъжда, до нашите да видя дали не е на склад там. Имам 100 други в нас, но искам да редя точно този! Grin
https://www.ozone.bg/product/ravensburger-7019287-19287-pazel-10 … sni-koleda-19287/

Ако не го намеря при мама, ще трябва да си подредя цялата къща! Sweat Smile

Редактирам: Не ме мислете, намерих го при мама, в стаята "Сезам, отвори се!" Satisfied
Виж целия пост
# 507
И втория коледен е нареден ☃️❄️🎅


Тони, ме изненада като ми изпрати 2 пъзела за Коледа. Започвам да редя 😀
Виж целия пост
# 508
Eurographics, 1000 части🐱
Много забавен❤️
Виж целия пост
# 509
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия