🧿 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🧿 В очакване на "Eşref"/"Ешреф" 🧿 Проекти, партньори и приятели 🧿 Тема - 21

  • 12 504
  • 737
# 540
Браво, Гери, аз още съм на работа, ама като се прибера, го продължавам. Много ме разтоварват тия пъзели.
Нези, ще трябва и следобяд или привечер
 да пускаш по един за разтоварване от работа.
Виж целия пост
# 541
На 2.12 2024 ще се проведе церемонията за мъж на годината на GQ Turkey.
Категориите са:
-Актьор на годината.
- Стилен мъж на годината.
-Изгряваща звезда актриса на годината.
-Изгряваща звезда актьор на годината

Пригответе се да развихрите въображението си!
 Бъдете част от това уникално арт изживяване, като влезете в очарователния свят на Ouchhh Studio на нашето събитие GQ Men of the Year. Останете на линия и нека открием силата на креативността, която не познава граници.

Много, много, много се надявам Чаатай да бъде част от тази церемония и разбира се, да спечели!
Мисля, че тази година е неговата година!
Виж целия пост
# 542
А годината сигурни ли сме в нея? Не се заяждам. Не помня коя година е печели. Въпреки че май го пише на първа страница.
Виж целия пост
# 543
А годината сигурни ли сме в нея? Не се заяждам. Не помня коя година е печели. Въпреки че май го пише на първа страница.
Хаха, Гери! Както винаги, внимаваш.
Грешката е моя. (Или на телефона, който постоянно ме коригира)Grinning
Иначе, той печели по-късно. Wink
Виж целия пост
# 544
Аз идвам да се оплача, че един елемент ми липсва
Къде ли е?
Открийте къде липсва...нова задачка!

Утре пак ще го редя.
Виж целия пост
# 545
Аз идвам да се оплача, че един елемент ми липсва
Къде ли е?
Открийте къде липсва...нова задачка!

Утре пак ще го редя.
Отдолу е, под нареденото. И аз мислех, че нещо съм изгубила

Не съм разбрала правилно въпроса. На кръста на Чачо липсва май едно бяло ралче.
Виж целия пост
# 546
Добро утро! Избирайте си чашка! Hug

Браво, момичета! Този пъзел беше труден-299 части. Но вие се справихте! Hands Clap
Тази сутрин хванах последните 15 минути от дефилето.

И нещо готино от Only Çağatay Ulusoy
Когато феновете на Çağatay проверяват дали има новини за новия му проект #Eşref... 🧐

Така си е. Първо проверяваме за новини, после всичко останало! Grinning
Вече влязохме в декември. Трябва да има някакво раздвижване около проекта.
Докато чакате, ви предлагам новия пъзел
https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=212ed9d9096c
По-лесeн е, като за понеделник! Wink
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 547
Човек забелязва в света само това, което вече носи в себе си./Антоан дьо Сент Екзюпери/
Добро утро!!!🩷☕🍀🌾🍂🍁


За мен розовата чаша!
Прекрасен Понеделник и успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 548
Добро утро, момичета! Coffee



Аз си избрах бялата чаша, над розовата.
 
Дано тази седмица ни пуснат нещичко за Ешрефа, че цяла седмица едно голямо нищо....




Гери, търсих го отдолу, местих го навсякъде и няма и няма....не знам какво се случи.
Сега го почвам пак пъзела, новия ще си го оставя за следобед.
Виж целия пост
# 549
Още от серията по-неизвестни снимки








Виж целия пост
# 550
Много  яки снимки, Нези!
Аз не съм ги виждала.

Класацията в ИМДБ към 2.12.24г.




Виж целия пост
# 551
Чачо пак се покри и резултата е на лице.  Слязъл е с няколко позиции надолу.
Знам, че не му е важно и всеки път си казвам,че и на нас не трябва да ни е важно, но се ядосвам...Neutral Face
Вчера, нали ви пуснах онова клипче, за първата му година в  Twitter.
Имало е явно публикации на тази тема, на които той е отговорил така:
"Много е хубаво да знам, че винаги сте до мен. Добре, че ви има" Grinning
Е, поне с този коментар е  сложил  начало на втората си година в Twitter. Wink
Виж целия пост
# 552
Този път, всичко ми излезе...да се похваля!



Продължава след малко и със следващия!
Виж целия пост
# 553
Браво, Жаки! Много си упорита! Hug
Довечера е събитието на GQ Turkey

Като GQ Türkiye сме развълнувани да предложим на нашите гости уникално арт изживяване на тазгодишното събитие Мъже на годината. Ще станем свидетели на завладяваща инсталация, която разширява границите на науката, изкуството и технологиите с иновативния подход на световноизвестното Ouchhh Studio.

Дали ще можем да го гледаме някъде?
Виж целия пост
# 554
Ако го дават някъде ще се чуе.

Днес класацията за актьор на Социопол изглежда така:
Странно, че Афра е толкова назад, а Мерт от Рибарчето изобщо го няма в класацията,предвид голямата им фен база.


Ето и линк, ако някой не е гласувал
https://socipol.com/?c=poll&poll=2024-en-iyi-oyuncu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия