добър фризьор

  • 244 373
  • 737
# 165
Някой да ходи при Митко Дамов на "Сливница" и "К.Величков"?Видях скоро салона,добър изглежда,но дали работят добре? Ако да-да ходя при тях,че Васил Атанасов далече ми идва...
Виж целия пост
# 166
може ли да ми дадете кординатите на салон фетиш и може ли някои да ми каже какви са цените   моля ви много спешно ми трябва тази година съм абитъорентка и тъи като във форума забелязах че много хора хвалят салона и реших на тях да се доверя за важния ден моля помагаите благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 167
може ли да ми дадете кординатите на салон фетиш и може ли някои да ми каже какви са цените   моля ви много спешно ми трябва тази година съм абитъорентка и тъи като във форума забелязах че много хора хвалят салона и реших на тях да се доверя за важния ден моля помагаите благодаря ви предварително Simple Smile

Адресът е Милин Камък 15. Но ако може някой да каже телефон. И дали изобщо става по телефон, защото четох в друг форум, че било много трудно, освен ако не отидеш на място и няма как да ти откажат. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 168
Здравейте дами,
Аз открих своя коафьор преди пет години и не бих го сменила за нищо на света. Преди време той работеше в един от салоните на Митко Дамов, но сега работи в Beauty pleace в Лозенец на ул. Козяк №27-29. Казва се Любо, но до колкото имам наблюдения, останалите му колеги също работят много добре.
Тел. в салона 962 5885

Не се колебайте да си запишете час, само имайте предвид, че е доста зает и трябва да се обадите няколко дни по-рано.
Виж целия пост
# 169
Ани в Арлет на "Узунджовска"
Виж целия пост
# 170
Здравейте! Прочетох вашите отзиви за фризиорския салон на Мишо и Марин, намиращ се на ул. Дойран, но понеже от скоро живея в София все още съм неориентирана. Държа да ме пострийат добре и разбирам, че те са професионалисти, бихте ли ми помогнали - дали все още се намира там и ако някой има телефона, ако може да ми го прати на Лично Съобщение. Благодаря Ви предварително.  bowuu
Виж целия пост
# 171
Спешно се нуждая от съвет къде да изпратя 14 годишно дете за прилично подстригване . Последния път фризьорът , при когото ходи от много време го направи меко казано не за гледане , а на всичкото отгоре му взел 29 лв. Така , че и факторът "цена" също е важен .

И още един въпрос - ходил ли е някой скоро в "Арлет" на Узунджовска ? Интересува ме как вървят цените на дамското подстригване в момента .


Предварително благодаря и желая слънчев ден на всички !
Виж целия пост
# 172
може ли да ми дадете кординатите на салон фетиш и може ли някои да ми каже какви са цените   моля ви много спешно ми трябва тази година съм абитъорентка и тъи като във форума забелязах че много хора хвалят салона и реших на тях да се доверя за важния ден моля помагаите благодаря ви предварително Simple Smile
здрасти, дано не съм закъсняла тел: 0888 214 078, не знам какъв е стационарния. звъни им по-продължително, защото често не го чуват!  Simple Smile видях,че са ти написали адреса вече, успех!!  Peace аз винаги съм оставала много доволна от тях!
Виж целия пост
# 173
paris_l ,извинявай ,а какви са цените във Фетиш?
Виж целия пост
# 174
Спешно се нуждая от съвет къде да изпратя 14 годишно дете за прилично подстригване . Последния път фризьорът , при когото ходи от много време го направи меко казано не за гледане , а на всичкото отгоре му взел 29 лв. Така , че и факторът "цена" също е важен .

И още един въпрос - ходил ли е някой скоро в "Арлет" на Узунджовска ? Интересува ме как вървят цените на дамското подстригване в момента .


Предварително благодаря и желая слънчев ден на всички !

в Арлет на Узунджовска майстор фризьор взима 60 лв (миене с керастас, подстригване, изсушаване)
Виж целия пост
# 175
Спешно се нуждая от съвет къде да изпратя 14 годишно дете за прилично подстригване . Последния път фризьорът , при когото ходи от много време го направи меко казано не за гледане , а на всичкото отгоре му взел 29 лв. Така , че и факторът "цена" също е важен .

И още един въпрос - ходил ли е някой скоро в "Арлет" на Узунджовска ? Интересува ме как вървят цените на дамското подстригване в момента .


Предварително благодаря и желая слънчев ден на всички !

29-60 лв за подстригване на момче на 14 години, не е ли малко много?

в Арлет на Узунджовска майстор фризьор взима 60 лв (миене с керастас, подстригване, изсушаване)
Виж целия пост
# 176
салон "Кало" в Младост 1а  Grinning

Относно този салон, да те питам, колко парички ще ми излезе боядисване на средно дълга до раменете коса с Лореал, знам, че работят с тях, с изсветляване на корените и боя? Горе долу? Благодаря!  Wink

ПС: Последния път като се правих в Кало в Ст.град ми взеха 120лв, ама ми праха косата, боядисваха я, подстригваха я и я изправиха  Wink
Виж целия пост
# 177
Бисер от Кало - ха ха няма по голям ужас  #Crazy занимава хората с любовните си терзания и е пълен олигофрен

Никога не ме е занимавал с любовните си терзания.  Stop Много е добър в работата си и внимава за комфорта на клиентите си. Мразя, докато ме фризират да ми смъкнат скалпа от скубане!

За салона в Младост 1 ли става въпрос? Или този Бисер работи в друг?
Виж целия пост
# 178
В дружба 2 210бл. Анжела много е добра Peace

Какви парички взема за боядисване с руса боя, въобще с какви бои работи и за изсветляване? Благодаря!
Виж целия пост
# 179
Салони за красота "Мадлен" - имат два на Патриарха и в района на Плиска     http://www.madlenbg.com/index_bg.html  Много са добри
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия