добър фризьор

  • 244 395
  • 737
# 225
Ето и от мен една прекрасна и талантлива фризьорка Ива Тодорова www.ivatodorova.com
И аз искам да се присъединя към феновете на Ива, за съжаление последно време все гледам да ходя в близките салончета но резултата не е добър.
Виж целия пост
# 226
Препоръчайте ми, добър фризьор за прическа боб ?
Виж целия пост
# 227
Има ли някой препоръки за добър фризьор в Люлин?
До сега ходех в Лозенец, но имам малко бебче и ми е адски трудно да отделям по 4 часа за фризьор.
Предварително благодаря  Hug
Виж целия пост
# 228
Аз също ходя при Орлин от поне 6 години.... Пробвала съм и при други, но някак си не е същото.... Когато той  ме подстригва, косата ми запазва формата си поне 4-5 месеца, въпреки, че расте бързо.... Лесно я правя я така, както той я суши, без особени трудности , и винаги е добре оформена и подредена в зависимост от вида прическа. Затова мога съвсем спокойно да ви го препоръчам..... между другото, той вече има свой салон ( но не зная дали го е отворил, беше въпрос на дни.... )
Виж целия пост
# 229
Аз също ходя при Орлин от поне 6 години.... Пробвала съм и при други, но някак си не е същото.... Когато той  ме подстригва, косата ми запазва формата си поне 4-5 месеца, въпреки, че расте бързо.... Лесно я правя я така, както той я суши, без особени трудности , и винаги е добре оформена и подредена в зависимост от вида прическа. Затова мога съвсем спокойно да ви го препоръчам..... между другото, той вече има свой салон ( но не зная дали го е отворил, беше въпрос на дни.... )

Извинявай ,за кой Орлин става въпрос ? Би ли ми дала на личния координати ?! Praynig
Виж целия пост
# 230
Аз съм много доволна от фризьорката ми-Кани,много внимателно работи,винаги оставам доволна и цените са прилични-боядисване и сешоар е към 70 лева. Peace
Работи в салон "Хелита",там ходя и на маникюр и козметик-страшно доволна съм. Flutter
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs260.snc1/10732_17 … 408_1277630_n.jpg
Виж целия пост
# 231
Аз пък точно от Кани (Канара) от Хелита не съм изобщо доволна! Не работи въобще внимателно, поне мен като ме правеше много ме претупа. Изобщо не се постара, подстрига ме за 10 минути и не направи това, което се искаше от нея, макар че и бях занесла снимка с прическата, която исках да ми направи. Вероятно работи добре само с постоянни клиенти, такива които и идват за пръв път изобщо не им се старае да останат доволни и да се вурнат отново в салона.
Виж целия пост
# 232
Аз съм много доволна от фризьорката ми-Кани,много внимателно работи,винаги оставам доволна и цените са прилични-боядисване и сешоар е към 70 лева. Peace

Може би не е мястото в тази тема, но горният пост ме провокира. 70 лв според мен изобщо не са "прилични цени" за боядисване и сешоар!  ooooh! Живеем в България, все пак, не забравяйте!  Naughty София не е нито Франция, нито Германия, където цените са такива, но и заплатите са в пъти по-големи! Да не изпадам в подробности защо, но не е икономически обосновано цените да са толкова високи в София, България!   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 233
Ох, покита, напълно съм съгласна с теб!!! Не можеше по-точно и ясно да се каже - ЖИВЕЕМ В БУЛГАРИСТАН направо! Недопустимо е наистина такива цени, но това е положението. Иначе може човек да отиде в някое по-евтино квартално салонче, но рискува да го усе*ат та после да се чуди как да си оправя косата Confused Не че скъпите салони са гаранция, че това няма да му се случи и там, но поне е някаква сигурност Rolling Eyes Така че нямаме избор - примиряваме се с неоправдано високите цени и това е.
Виж целия пост
# 234
Съжалявамуче не си останала доволна,аз съм пащала и много приятелки и всички я харесаха.
А иначе съм ходила и при Ива и Нодето и от тях съм доволна,само при Мони не съм ,а съм чувала много добри отзиви.
Виж целия пост
# 235
е, аз ходя за 15 лева сешуар и преса в центъра на София и съм доволна - косата ми е много дълга и е зверска игра за фризьорката. Какви са тия цени от 70 лева?! били разумни - глупости на търкалета.
Виж целия пост
# 236
Еми боядисването с Лореал по принцип е скъпо.Мисля,че за боядисване и сешоар 70 лева е ок,пи положение,че съм ходила на места,където боядисването е около 100 лева и не съм била по-доволна. Tired
Виж целия пост
# 237
Моля за помощ ! Praynig Praynig Praynig
Дайте ми координати на Мони или Кали от "Кали".Знам ,че се преместиха в сградата на HYPO,на бул.България, но нямам телефони!
Виж целия пост
# 238
Съжалявамуче не си останала доволна,аз съм пащала и много приятелки и всички я харесаха.
А иначе съм ходила и при Ива и Нодето и от тях съм доволна,само при Мони не съм ,а съм чувала много добри отзиви.
Няма нищо, не си ти виновна разбира се, че не съм останала доволна Grinning Peace Просто може да не и е било ден, да е била уморена...знам ли, но поне не беше нещо фатално зле  де Laughing
Виж целия пост
# 239
Съжалявамуче не си останала доволна,аз съм пащала и много приятелки и всички я харесаха.
А иначе съм ходила и при Ива и Нодето и от тях съм доволна,само при Мони не съм ,а съм чувала много добри отзиви.
Няма нищо, не си ти виновна разбира се, че не съм останала доволна Grinning Peace Просто може да не и е било ден, да е била уморена...знам ли, но поне не беше нещо фатално зле  де Laughing
Е,да на всеки може да се случи. Simple Smile
Слд като тя ме прави за бала-тя ми измисли прическата и ме направи буквално за 30 минути и имам пълно доверие. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия