Пазаруване от about you тема 34 (декемврийска)

  • 80 508
  • 1 286
# 315
С кабсите:




С качулка - черно не зелено е моето.
Дебела сочна кожа. Тежко яке. Топли.



Виж целия пост
# 316
Здравейте, чета ви, че Адидас газелите ги връщате, някой може ли да напише причината. Аз съм с широк крак и тези дни очаквам 40 номер, почвам да се чудя дали да затварям едни пари и после да ги чакам месец да ги върнат или направо в Еконт да ги откажа. Някой, който ги е пробвал, може ли да даде информация дали стават за широк крак? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 317
Чудно изглежда това с качулката. А тя сваля ли се?
Виж целия пост
# 318
Явно да, Миме...манекенът на едната снимка е без качулка. Но не знам как, не съм го гледала обстойно.

https://www.aboutyou.bg/p/gipsy-by-mauritius/prehodno-yake-alya-19328683
Виж целия пост
# 319
От беста яке 114лв М puntododicihttps://www.bestsecret.com/product.htm?code=32615594&colorCode=1 … area=WOMEN_SEARCH
Виж целия пост
# 320
При мен има имейли за потвърждение на връщането от 26.11 и 29.11, но до момента пари няма. Хайде за 29-ти ясно, ама 26-ти кога беше. Ще чакам още ден-два и ще звъня.

И аз бях така и тъкмо щях да звъня, но преди 20 минути дойдоха парите

Тете, много хубаво якето с качулката!
Виж целия пост
# 321
Здравейте, някой има ли активен код за намаление?
Виж целия пост
# 322
Явно да, Миме...манекенът на едната снимка е без качулка. Но не знам как, не съм го гледала обстойно.

https://www.aboutyou.bg/p/gipsy-by-mauritius/prehodno-yake-alya-19328683

Здравейте, отговаря ли си на номера?
Вие какъв размер си взехте?
Виж целия пост
# 323
Аз имам подобен модел на марката.Леко е трапецовиден и жена с по голям бюст задължително трябва да вземе номер нагоре.На снимките не си личи.Ето го моето  https://shop.puntododici.com/en/product/ella-2/
Виж целия пост
# 324
Mimoza,ти по принцип кой номер обувки носиш? Умалени ли са конверса и на каква цена бяха?
Виж целия пост
# 325
Mimoza,ти по принцип кой номер обувки носиш? Умалени ли са конверса и на каква цена бяха?
Пиша ти на ЛС.
Виж целия пост
# 326
Реа, сложи якето в любими докато не е изчезнал линка и проверявай, зареждат от време на време
Виж целия пост
# 327
Кожени якета
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-bea-18476306
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-bea-fn-18471428
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-runa-fn-18470194
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-runa-18465844
Виж целия пост
# 328
Не  че някой ме пита.....😂
Bea-FN и Runa - FN са от тънка и по- твърда на пипане кожа. Тип пролетни и според мен не стават за по- хладно време. Поне тези, които аз бях поръчала, но зависи какво се търси 😉
Изобщо не ги отворих.
Виж целия пост
# 329
Първото и третото ги знам.
Третото е тънка кожата..аз го върнах.
Като вестник бе на пипане..иначе добре стоеше..кройката е ок.

Оранжевото си го нося..кожата му е дебелШка..цветът е по-друг от снимката....по убит една идея.


Не е зимно яке..лятно си е Simple Smile

Джипсито с качулката е по-топло..тежко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия