Новородено бебе и куче?!

  • 1 054
  • 17
# 15
Не бих гледала питбул вкъщи, та камоли с бебе. Но всеки сам решава и това е негово избор и право. Аз лично стоя далече от тази порода.  Колко много случай има с нападения от питбул от нищото, за съжаление с фатален или дори летален. Не случайно има държави в който тази порода е забранена и това не е случайно решение, взето от законодателя.
Виж целия пост
# 16
Не е проблемът в породата, а в начина на отглеждане. Няма куче, което да напада "от нищото". Това, че ние така го тълкуваме, е друг въпрос...
Виж целия пост
# 17
Ние сме с две кучета, за нищо на света не бихме ги махнали въпреки множеството въпроси "какво ще правите с тях?", особено от страна на баба ми, която изпада в истерия  като стане въпрос за животни вкъщи. Единственото, което променихме, е да ги отграничаваме да се качват на леглото и да спят в коридора пред спалнята, но вратата ни е винаги отворена, така че не са изолирани. Имали сме наблюдения, че са доста дружелюбни и търпеливи с деца, та промените бяха по-скоро, за да не се пълни чак толкова с косми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия