🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"Сънят на Ешреф"/"Eşref Rüya"🧿Проекти, партньори и приятели 🧿Тема-22

  • 21 671
  • 742
# 210
Точно така, от "The Protector" е. Wink
Виж целия пост
# 211
Продължава подготовката за сериала "Ешреф".
Сред актрисите, които могат да изиграят ролята на Рюя, са Хазал Кая, Айча Айшин Туран, Йозге Яъз, Есра Билгич.

Само Хазал не искам!
Виж целия пост
# 212
Продължава подготовката за сериала "Ешреф".
Сред актрисите, които могат да изиграят ролята на Рюя, са Хазал Кая, Айча Айшин Туран, Йозге Яъз, Есра Билгич.

Само Хазал не искам!

Жаки,
смятам, че няма шанс.....пак ли ще е на трупче за сцените....аз лично нямам против, но не вярвам да стане....
Според мен ще е Йозге , тез' влажни големи очи ....пърхащи с мигли..... е баш за Чачо
Виж целия пост
# 213
Йозге и на мен ми харесва, ама чета разни кофти коментари за актьорските й качества, ама поне ще краси екрана.

Виж целия пост
# 214
Аз вече не им вярвам на тези фенски колажчета и предположения.
Според мен накрая ще е някоя, която изобщо не е споменавана.
Колкото до Хазал, нямам нищо против нея, но си мисля,че последното нещо, което може да прави, е да пее.
Wink
Виж целия пост
# 215
Йозге и на мен ми харесва, ама чета разни кофти коментари за актьорските й качества, ама поне ще краси екрана.

Жаки,
Аз я гледах освен в първия и сериал, и в Моята лява страна, .....честно казано ми допада като актриса. Не напразно споделих за големите очи и пърхащите мигли....
Виж целия пост
# 216
Да, Нани, много е красива, спор няма.
А и е важно да имат химия, защото това е разковничето в едно партньорство.
Със Сюмейето не се получи.
Виж целия пост
# 217
Не съм гледала Есра Билгич, но на външен вид ми е симпатична.

Виж целия пост
# 218
Тя е много красива има една такава ретро красота и ще пасне на сюжета, ама е малко кобилеста.
От добрите актриси е.
Нани, ти гледала ли си я някъде?
Виж целия пост
# 219
Скоро ще разберем, сигурна съм. Все пак, за да започне един сериал, трябва и предварителна подготовка. Ако щете трябват и снимки, плакати, може би фотосесия, някакви снимани сцени за трейлър.
Не остава много време за чудене! Grinning
А Енгин бей имам чувството, че живее за кучетата си и Галатасарай. Grinning



А, и да е шофьор на Чаатай. Grinning
Виж целия пост
# 220
Точно, днес като му гледах сторитата, това си помислих!
Не вземе да ни сподели някое крайче на Чачкин, той...

Може и Шифанурчето да му сложат за партньорка
Виж целия пост
# 221
Аз вече не им вярвам на тези фенски колажчета и предположения.
Според мен накрая ще е някоя, която изобщо не е споменавана.
Колкото до Хазал, нямам нищо против нея, но си мисля,че последното нещо, което може да прави, е да пее.
Wink

Включвам се късно днес.
Хазал пее много приятно. На мен ми харесва. Не е Серенай, но тя и пее специфично.
https://youtu.be/TD1lF5nYL44?si=nF49nK8DtEUwAEqJ
Виж целия пост
# 222
Ето момиче можещо да пее, а и в Гадар имаха много хубаво взаимодействие, повече от със Сюмейето.

https://www.instagram.com/stories/buseemeraal/


Скрит текст:
Виж целия пост
# 223
И аз да се включа с мнение за партньорките.
Аз само с Хазал ще ми е много трудно да го възприема.  Ама няма кой мене да ме пита.
 Не мисля, че успеха на Емир и Ферия ще се повтори с Ешреф и Руя, затова не искам.
Не вярвам и Чачи да се съгласи да играе с Хазал, изобщо с партньорка която е играл до се сега.
Той обича предизвикателствата...
И аз мисля, като Жаки трябва да има "химия" между тях.
Но, ако трябва да бъде честна ще ми е по интересно с някоя която не съм е гледала до сега.
Виж целия пост
# 224
Само да не е Йозге 😂. Аз преди много я харесвах покрай сериала й с Гьокберг ама след като почна Сапфир да снима ми стана ясна. Хазал ни е ясна на повечето.  И аз не знам коя ще му ходи ,трудно предположение. На мнението на Нези съм ,че просто това са фенски мнения. Извинявам се ,че така рязко ви влязох в темата ,но ми стана интересно , от отдавна не съм ви навестявала. Успешна седмица ви пожелавам ,дами😘
Един спомен от GQ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия