Онлайн пазаруване от ZARA и групата INDITEX - VIII тема

  • 70 605
  • 841
# 465
Ще връщам. Дойде днес, без етикет. Отделно ли възстановяваха сумата за доставка, защото накрая ми излиза сумата за връщане и я приспадат от сумата на роклята, но доставката не се вижда никъде?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 466
Някой да е купувал тези дънки и да има линк към тях, моля?



Мисля, че тези да същия модел:
https://www.zara.com/share/%D0%B4%D1%8A%D0%BD%D0%BA%D0%B8-tailor … =red_social_movil
Виж целия пост
# 467

Точно тези са, благодаря! Ще ги следя, дано излезе някоя единична бройка!

Хванах този комплект, не знам на живо как ще е плата и кройката, но го взех за проба.
Виж целия пост
# 468
Взех си тези бебчета, 20 дни ги чаках да се появят.
Виж целия пост
# 469
Здравейте,
Някой може ли да ми каже как да си запаметя картата, за да не пиша данните всеки път при поръчка?
Докато си вкарам данните и нещата от кошницата изчезват😞
Виж целия пост
# 470
Здравейте,
Някой може ли да ми каже как да си запаметя картата, за да не пиша данните всеки път при поръчка?
Докато си вкарам данните и нещата от кошницата изчезват😞
И при мен така се получава. Много е досадно.
Виж целия пост
# 471
Бяхме писали преди няколко дни за пратки, по които няма никакво движение. Моята е от 25.01 и нищо няма, при вас има ли раздвижване?
Виж целия пост
# 472
Бяхме писали преди няколко дни за пратки, по които няма никакво движение. Моята е от 25.01 и нищо няма, при вас има ли раздвижване?
И моята от 25.01 си стои на статус купено, а по принцип доставката трябва да е от днес до вторник.
Виж целия пост
# 473
Бяхме писали преди няколко дни за пратки, по които няма никакво движение. Моята е от 25.01 и нищо няма, при вас има ли раздвижване?

и при мен има проблем с поръчка от 22.1.2025, с дата на доставка петък 07, февруари !!!
Стои със статус Купена.
Как се процедира в този случай?
Виж целия пост
# 474
Да и аз се чудя ще получим ли някакъв имейл или трябва да я анулиране? В този чат бот не ми се пише повече
Виж целия пост
# 475
Според мен изобщо няма да си ги получим тези пратки. Аз имам 2 такива, като едната ми е от 23.01. и все още си стои с дата за доставка 05.02.-06.02.
 Много кофти, днес за пореден път се опитах да се свържа със служител. Накрая ми казаха, че ще препратят въпроса към съответния отдел и ще получа и-мейл в рамките на 48 часа.
От сега предполагам какъв ще е и-мейлът им. Много ме е яд, защото това са двете ми най-големи поръчки.
Виж целия пост
# 476
Пишете в чата, в началото се включва бот ни продължавате да пишете и да искате да говорите със служител и ще ви свържат. Но трябва на английски.
Виж целия пост
# 477
При мен една от последните ми поръчки стоеше до последно на купена, но я получих. Купена на 12.01, доставена на 29.01.
Виж целия пост
# 478
Аз имах такава, но я канселирах и после поръчах наново на по-евтини цени. То реално пак ми излезна същата цена, понеже не ги хванах всички артикули в една поръчка, де. Та платих 3 доставки отгоре. Както и да е, за да не е празно, пускам последните, ако някой от нещо се интересува, да пита.

Виж целия пост
# 479
Взех си тези бебчета, 20 дни ги чаках да се появят.

Stefina, може ли линк? И аз съм фен на серията. Simple Smile
А какво стана с най малките разфасовки на парфюмите, от по 7мл мисля че бяха? Завършваха с рол он. Спряха ли ги окончателно, не съм ги засичала скоро?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия