Така го беше подковала за род, рода, да живеят заедно, че тогавашния ми приятел искрено се изненада от идеята ми за наем. Как наем!? Ми той цял етаж за него.
И като аз категорично отказах конфигурацията им, се започна едно намилане как явно не го обичам, тя едно време от любов дошла в семейната къща, това било ясен знак, че няма да ни бъде. И не ни беше де.
За всеобщо добро.
Така го беше подковала за род, рода, да живеят заедно, че тогавашния ми приятел искрено се изненада от идеята ми за наем. Как наем!? Ми той цял етаж за него.
И като аз категорично отказах конфигурацията им, се започна едно намилане как явно не го обичам, тя едно време от любов дошла в семейната къща, това било ясен знак, че няма да ни бъде. И не ни беше де.
За всеобщо добро.
Препоръчани теми