Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 154 - януари 2025)

  • 179 039
  • 2 733
# 405
https://www.thedeaconbg.com/
Таня67 за тази игра имам предвид ....
Виж целия пост
# 406
И повтарящите се имена си седят,някои хора пак са с няколко награди.Не знам дали вече си заслужава да им пиша.Аз естествено не печеля,ако някой ме подкрепи мога да дам координати и да им пишем.Леонардови и те са там .
Виж целия пост
# 407
Аз виждам само 2 печеливши за билети?
На кой имейл пишете?
Виж целия пост
# 408
За много години, момичета и момчета!

Реших да вляза във форума за да ви честитя Новата година, и оооо- имам ваучер от бг мама. Толкова приятна и неочаквана изненада! Още повече, че ако решим да направим класация "Карък на 2024-та", шансът да я оглавя е огромен. Включвах се е десетки игри- олио, брашно, перилни препарати, тоалетна хартия, пасти за зъби, шампоани, безалкохолни, спагети,разни сладки... все неща които се ползват вкъщи и в още две домакинства. Нямам нито една печалба.
Та на този фон , разбирате ме, колко щастлива ме направи форума. Отново. Благодаря!

На всички вас желая една здрава и успешна година !
Виж целия пост
# 409
Не бих участвала повече в игра  на тюламор ...на кой е-mail да пиша да си проверят бележките и да махнат повтарящите имена..
Виж целия пост
# 410
Извинявам се ако е споделяна
https://orehite.bg/
Виж целия пост
# 411
Извинявам се ако е споделяна
https://orehite.bg/
Много хубава игра и няма да има измами.
Виж целия пост
# 412
Извинявам се ако е споделяна
https://orehite.bg/

Има ли вариант при тази игра магазинерите да сканират кодовете предварително?
По: и общите условия само при мен ли не се виждат
Виж целия пост
# 413
Извинявам се ако е споделяна
https://orehite.bg/

Има ли вариант при тази игра магазинерите да сканират кодовете предварително?
По: и общите условия само при мен ли не се виждат
Хммм и аз не намирам общите условия. Странно.
Виж целия пост
# 414
Пише “сканирай кода от вътрешната страна на опаковката” - не би трябвало да могат да го сканират Thinking
Виж целия пост
# 415
Аха, не бях обърнала внимание
Виж целия пост
# 416
Предполага се в този случай, че върху самата опаковка би трябвало да има "лого/надпис", че продуктът участва в играта.
Май играта не е активна още, защото като се даде регистрирай код те връща на началната страница.
Виж целия пост
# 417
Нещо не е наред със сайта. Освен, че няма правила и регистрацията е невъзможна. Имам 5 броя техни продукти в хладилника. Тези дни ще отворя някой да видя има ли код.
Виж целия пост
# 418
Това е много добра идея за всички бъдещи организатори на игри - код за еднократно сканиране от вътрешната страна на опаковката и ще им секне далаверата на всички ненаситни мошеници.
Виж целия пост
# 419
Предполага се в този случай, че върху самата опаковка би трябвало да има "лого/надпис", че продуктът участва в играта.
Май играта не е активна още, защото като се даде регистрирай код те връща на началната страница.
Играта е от 18.01. Затова не е активна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия