Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 154 - януари 2025)

  • 179 229
  • 2 733
# 510
И аз съм с пуловер от Нутела, сега мама ми звънна, че и тя има имейл, но вече за другата Коледа
Виж целия пост
# 511
Ехеей, да се похваля и аз с ваучер за Fashion days. Много неочаквано, хубава изненада, бях с 13-15 билета.
Виж целия пост
# 512
Чудо на чудесата-печеля от играта на Фантастико в Инстаграм кафемашина
Цитат

Това от периода 23-29.12 ли. Понеже следя и не видях да са публикували в поста.Предполагам на лично са писали.
Има печеливши в самия пост на играта, на лично ми писаха иначе,аз не следя
Виж целия пост
# 513
Регистрирах бележка на София мел, но малко след регистрирането прочетох,че трябва да е за минимум 3 лв ,не го знаех и изгубих надежда,че няма да мога да участвам. Но сега си погледнах пощата и съм получила имейл "одобрена бележка". 🤔
Виж целия пост
# 514
Някой да е купувал различно брашно от стандартното от Кауфланд на София Мел и да е имал проблем с одобрението на бележката. Аз взех лимец и пшеница. Не е одобрена с основание , че не е ясна снимката. А според мен всичко се вижда. А в правилата пише брашно, но не се конкретизира какво. Според мен би следвало да влиза и това.
Аз купих Типово брашно и бележката ми е одобрена. Снимайте и пратете наново, според мен. Може би не се чете номера на бележката.
Виж целия пост
# 515
Подарявам, нямам път към Кауфланд тия дни и няма да мога да ги използвам

Виж целия пост
# 516
Тук има печеливши: https://jbbwinter.com/winners
Скрит текст:
Виж целия пост
# 517
Д.Славова 🥹🥹🥹🥹🥹🤣🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 518
Д.Славова 🥹🥹🥹🥹🥹🤣🤣🤣🤣🤣
Това вече е прекалено! Нека да пишаем да проверят добре бележките, защото е сигурно че са изфабрикувани.Rage
Виж целия пост
# 519
И мен ме няма в Джеймисън Sad и ще им пиша с удоволствие
Виж целия пост
# 520
Не е въпросът в изфабрикувани бележки, а в ИЗБИРАНЕТО. Ние и тя/те играем с бележки. Ние с редовни, тя/те може би с рисувани. За системата сме участници с бележки. И винаги за големите награди избират нея/тях. Не нас, тях избират!
Виж целия пост
# 521
Въпросът е ,че ние можем да си позволим по няколко бележки защото реално купуваме от нещото,а тя може да си нарисува стотици ако не я мързи.
Та реално шанса им на такива и е стотина по-голям от нашия.
Виж целия пост
# 522
https://promo.maliva.eu/
Малива са удължили до 15.01.2025 г., в случай че желаете да вземете  участие.
 2000 Маливчета лесно не се раздават.

И аз ще пиша на Джеймисън да проверят с кю-ар кода на НАП
дали са редовни бележките
Има и Кристиян Борисов- и той печели в много томболи.
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 523
За Тюламор получих отговор
Не че очаквам с 1 бележка да се видя де
Виж целия пост
# 524
Чакам и Dare да видя как ще натъкмят списъка с печеливши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия