?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 812
  • 11 425
# 1 290
Черна станция този
Телевизор TCL 50C809 Mini LED Smart TV , 126 см, 3840x2160 UHD-4K , 50 inch, Android , Mini LED , Smart TV
2 години гаранция
Виж целия пост
# 1 291
Някой, който има тази чугунена тенджера от Лидл, може ли да ми каже на кутията ѝ колко литра пише, че е? Че имам такава, но не е при мен и не мога да видя, а не помня с точност.
Скрит текст:
5 литра, мисля. Нямам кутия по спомен.
Виж целия пост
# 1 292
Аз вече купувам неща, които не разбирам. Но преди това се информирам в интернет и търся отзиви за даден продукт. Като няма с кой. Брат ми е темерут.
Виж целия пост
# 1 293
Черна станция този
Телевизор TCL 50C809 Mini LED Smart TV , 126 см, 3840x2160 UHD-4K , 50 inch, Android , Mini LED , Smart TV
2 години гаранция

Съвсем приличен бюджетен телевизор. Обикновено преди покупка написваш модела в нета и добавяш review.
И излизат всякакви оценки на машинката. За мен звукът е основен недостатък, но с един саундбар ще стане перфектен.
https://www.techradar.com/televisions/tcl-c805-review
Виж целия пост
# 1 294
Четох аз, каквото намерих. Ама след, а не преди.
Черна станция, този е 805, а моя 809.
Виж целия пост
# 1 295
Четох аз, каквото намерих. Ама след, а не преди.
Черна станция, този е 805, а моя 809.

Принципно е същото, даже малко по-добре.
https://www.expertreviews.com/uk/tvs/1414167/tcl-tv-model-numbers-explained
Виж целия пост
# 1 296
TCL са евтина китайска марка, която не се слави с качество. А
При сходна цена аз бих препочел марка с репутация като Самсунг, Филипс, Сони, LG и т.н.
Иначе цената не е висока, та не си се минала много.
Виж целия пост
# 1 297
Някаква свръх глупава покупка ли съм направила, защото махнах фолиото от екрана като го свързвах и даже няма как да го заменя вече
Идеална е. Напиши модела, но съм почти убеден, че е с всички съвременни екстри.
Супер е. VA матрица с локални зони.
Виж целия пост
# 1 298
То кое ли не е китайско вече? Не, че нещо, ама много хора си купуват измислени китайски марки и са доволни.
Виж целия пост
# 1 299
И аз купувам от китайски марки, но когато е достатъчно по-евтино от западните, а не при сходни цени.

Има голяма разлика между нещо произведено в Китай за западна марка и същото нещо проектирано от китайска марка. Има значение и самата марка разбира се, затова написах "марка с репутация".
Виж целия пост
# 1 300
Колко по-рано могат да се сменят личната карта и шофьорската книжка преди да изтекат?
Виж целия пост
# 1 301
Колкото прецени лелката на гишето. Аз съм сменял и 6 месеца по-рано заради предстоящо пътуване.
Виж целия пост
# 1 302
Гледам сега някакви стачки правят таксиметровите шофьори - ще имам ли проблем да си взема такси от автогарата до летището?
Виж целия пост
# 1 303
Не беше стачка, а протест. И беше еднократно за около час и половина.
Не би трябвало това да те спира да ползваш такси до там по никой начин.
Виж целия пост
# 1 304
Някой, който има тази чугунена тенджера от Лидл, може ли да ми каже на кутията ѝ колко литра пише, че е? Че имам такава, но не е при мен и не мога да видя, а не помня с точност.
Скрит текст:
Налей няколко мерителни канчета и ще знаеш точно. Иначе довечера може да измеря диаметъра на моята и да ти кажа колко литра. Има различни вместимости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия