Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 81 385
  • 2 359
# 150
ДобрЕ, здрава бъди!
Бърди, много мила постъпка, наистина!:))

Купих блендер просто. Ръчен чопър ползвам за ситнене на лук и морков като готвя. Ел.ренде ще чакам от лидл, 500лв за робот, който не знам за ккакво да го ползвам, нямаше да ми донесе щастие май. Grinning
Благодаря ви за мненията!
Виж целия пост
# 151
Аз много експлоатирам лидълското електрическо ренде. Даже се наложи да поръчвам нова приставка, като консуматив, защото детето видя сметката на първото с едни моркови и ряпа миналата зима. Кашкавал за пицата и др. манджи също стържа на него. Ябълки за щрудел и ябълкова торта с бутер тесто... Полезно ми е много.
Прибрах се, сложих свинско с ориз в кукъра, млечна салата и стига толкова за вечеря.
Виж целия пост
# 152
Здрава и честита да си,  Добри!
Мина първия за тази година работен ден.
Виж целия пост
# 153
Сега ви дочетох.
Добри, честит рожден ден! Здрава, щастлива и удовлетворена от живота!
Виж целия пост
# 154
Я да видя, дали ще ви събера.
За малко
Animal Smirk Cat
Виж целия пост
# 155
Чудесен сив пуФльо.
Виж целия пост
# 156
Добри, честит рожден ден! Жива и здрава бъди, много щастлива и нека имаш безброй прекрасни моменти, споделени с любимите хора.

Ох, че е пухкав и сладък. ♥️ В следващия живот искам да съм котката на Сирос. Обещавам, че няма да съм много проклета. 😄

На нас ни се размина отиването до Стамболийски. Вместо това разни неуредици и каръщини. Кот такоа. ♥️
Виж целия пост
# 157
Охх, Сиросче, чудесна е!
Обожавам котки, мъха обича кучета и за това имаме заек, гледан като котка. Но никога няма да спра да ги обожавам тези животни красиви!
Виж целия пост
# 158
Обожавам котки и аз. А Узи ми е любим Heart
Виж целия пост
# 159
Добри, честит рожден ден! Здрава и щастлива да си!
Благодаря за пожеланията и поздравите!

Сивият пух е прекрасен, много искам да го намачкам. Много обичам котки и аз.

Тарти, ако обичате да влизате по катедрали, побързай с билетите, че свършват. Ние уцелихме, някакъв свободен вход за Севилската, но я бяха преградили странно и не можахме да я разгледаме изцяло.
Виж целия пост
# 160
Благодаря, Алекс, разглеждам сайтове и сравнявам цени за забележителностите, чакам децата да решат къде какво искат да посетим. Катедралата в Севиля е сигурна.
Виж целия пост
# 161
Разкошен котак! Добри,жива и здрава да си още сто години!
Виж целия пост
# 162
Whitetree, как си? Наминавай по - често 🤗

Котенцето би гнома, хара го, дра го, докато не падна от катерушката. Много е смотан.
Виж целия пост
# 163
Котенцето би гнома, хара го, дра го, докато не падна от катерушката. Много е смотан.

Ся, бива ли да си толкоз проклета. Simple Smile Айде, да не почна и аз като във вица "Ти па си мноу убав". Laughing
Виж целия пост
# 164
Whitetree, как си? Наминавай по - често 🤗

Котенцето би гнома, хара го, дра го, докато не падна от катерушката. Много е смотан.
Навъртам се наоколо,Сири,но съм мързеливичка и само ви чета. За много години на всички момичета и момчета от темата,здрава,мирна и щастлива да е Новата година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия