Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 12 - януари 2025

  • 81 366
  • 1 720
# 1 575
И аз да дам отзиви от вчерашната поръчка за нещата, за които мога:

https://share.temu.com/weg0x7RGdEA безжични слушалки. Взех ги, защото се закачат отстрани на ушите и не пречат на обиците. Леко къса дъга и трябва повече нагласяване, доста приличен звук, другото удобство е, че показват точно колко са заредени. Засега съм доволна. Взех ги за 11.06 лв.

https://share.temu.com/5ahF4eEM0IA допълнителни кърпи за робота за прозорци (който още не съм пробвала Smiley ) Роботът е този модел – https://share.temu.com/5ahF4eEM0IA Като гледам, допълнителните кърпи са идентични с оригиналните на робота. Така че, ако някой е купил този робот и му трябват допълнителни кърпи, тези са идеални. Взех 8 броя за 7.98 лв.

https://share.temu.com/1EP6eXiMNNA резервно покривало за фотьойл. Отговаря на снимката, на допир матрията е плътна, още не съм я сложила, защото не сме сглобили фотьойла.

https://share.temu.com/sPdPLE5qGXA комплект горнище и долнище с лека вата. Не е за мен и не мога да кажа дали размерът отговаря, но но на външен вид и като материя е много приятно. Цветът отговаря на снимката. Взех го за 34 лв.

https://share.temu.com/lzCU2TgjmEA калъф за гръб за канапе и https://share.temu.com/HY21FJumyaA калъф за странична облегалка. В кошницата имах повече бройки, освен това имах и други видове калъфи, но поради някаква причина от Тему намалиха бройките още в кошницата, съответно направих още една поръчка, която чакам да изпратят. Калъфът за гръб е много качествен – плътна, здрава материя и отдолу има нещо като подложка срещу приплъзване. Материята на страничния калъфе малко по-лигава.

https://share.temu.com/dPVfePrJUfA дънки за мен, които стоят много добре. Само подозирам, че понеже са леко ластични, трябваше да взема един номер по-малки от обичайното, защото е възможно да се отпуснат. Иначе отговарят на номера си.
Виж целия пост
# 1 576
Дънки си взех и аз. Два чифта дойдоха. На размер отговарят, на мен са ми леко широчки, но бива. Гледайте дължината обаче, ме едните се оказаха късички. Мислех да ги връщам, ама съм ги взела с някаква промоция и купон, та излизат под 10 лв. Рекох си, за тази цена ще си ги нося....
Виж целия пост
# 1 577
Пощите сега как съобщават за пратка. Преди пускаха едни хартиени бележки в пощенските кутии, сега къде идва съобщението, като в Тему няма актуализация.
Виж целия пост
# 1 578
Малко се забавих с отзива за протектора за матрак, но се надявам все още да са 13-14лв. , защото смятам да си поръчам още. Не ги изкупувайте докато не си събера кредита!
Ето как стои като калъф за диван. Диванът е ъглов, клик-клак и е ,много стар. Не исках да инвестирам в скъп калъф, защото не се знае колко време ще живее. Размерът на тази част от дивана в легнало положение е 110 х 160. Аз взех протектор 120х200. По ширина легна идеално, като 10см си влизат в дупката между седалка и облегалка. По дължина излишните 40см. са натикани в снадката с ъгловата част както се вижда. Сега ще поръчам и за тази част - лежанка.




Ето и снимка върху едно съвсем малко кухненско диванче. Като пример как дори и върху много малък матрак може да се подвре, но ще е като обикновено шалте без смисъл от ластиците.

Ако се изглади и се опъне добре, няма да ги има тези гънки, но бързах да ви го снимам.
Виж целия пост
# 1 579
Пощите сега как съобщават за пратка. Преди пускаха едни хартиени бележки в пощенските кутии, сега къде идва съобщението, като в Тему няма актуализация.
Със смс, в който има код. А и от Тему ти пишат, че имаш пратка за вземане.

Обаче много се забавиха китайците този път. Последната ми поръчка е направена на 23-ти, още не са я изпратили. Вярно е, че в нея има неща с предварителна поръчка, но и друг път съм имала такива и не е имало забавяне.
Виж целия пост
# 1 580
От прочетеното тук бях останала с впечатление, че комбинирате 80/100 с купони + събран кредит, но явно не съм разбрала. Опитвам се да взема таблет с 80/100, като искам да ползвам купон за 80 лв. при покупка над 160, но не ми излиза купона Sad Сметки без кръчмар общо взето се получи.
Виж целия пост
# 1 581
Редуваме ги😀 Събираме кредита и следващата поръчка е с купони.
Виж целия пост
# 1 582
Не може и двете. Или купон, или оферта 80/100.
Виж целия пост
# 1 583
Редуваме ги😀 Събираме кредита и следващата поръчка е с купони.
Е то няма смисъл 80/100 е повече от който и да е купон, няма смисъл от купони, освен ако не се купува нещо за повече от 160лв.
Виж целия пост
# 1 584
Имам 2 чифта боти, супер са за по 15-18 лв. С оферти де. Grinning
Чудни! Моя номер си поръчвам, 39, точни са. Не меря стелки и прочие.

Сега на това яке се чудя, с карта за отстъпка 27 лв.
 https://share.temu.com/MgiA50NQTMA

Не, че нямам якета, но много ми харесва принта. Kissing Heart
Виж целия пост
# 1 585
Ееее не става и с 80/100 и с купони 😄 Коментирали сме го. Другите съчетават взетия кредит с купоните, но в отделна поръчка.
Виж целия пост
# 1 586
От прочетеното тук бях останала с впечатление, че комбинирате 80/100 с купони + събран кредит, но явно не съм разбрала. Опитвам се да взема таблет с 80/100, като искам да ползвам купон за 80 лв. при покупка над 160, но не ми излиза купона Sad Сметки без кръчмар общо взето се получи.
Да, така си купих таблет, на първо си събрах кредита, след това взех купони и тогава поръчах таблета в отделна поръчка, като използвах купон за 80 лева + остатъка от събрания кредит 57 лева и доплатих оставащите 73 лева.
Сега се чудя, има натрупан кредит 43 лева и неща за около 160 лева, без останалото в кошницата май мога. И си мисля дали да взема 100/80, реално ще доплатя около 60 лева, да си върна 80 лева кредит и след това да взема купони за останалото или направо да пробвам да си възстановя купон и да си купя какво съм решила. Май клоня към втори вариант. Съвети?
Виж целия пост
# 1 587
Бавят се поръчките заради китайската Нова година. В Китай запразняват поне 1 седмица преди и после имат още 15 дни почивни. Преди, когато редовно поръчвах от Алиекспрес си знаех да си наложа спирачки в този период и да не поръчвам, че после си получавах с голямо закъснение поръчките.
Виж целия пост
# 1 588
Вчера получих поръчка, направена на 13.01. (от Али). Утре ще получа поръчка от 18.01. от Тему. Дори съм приятно изненадана.
Скрит текст:
Вчера пак пуснах поръчка от Али и едно вече е изпратено, останалите още не са. Върнах се към старото Али, че в Тему не намирам определени неща, които търся и знам, че в Али са ок - обеци, рокли.
Виж целия пост
# 1 589
Нямам особено забавяне с изпращането, имам забавяне с транспорта и информация до къде е пратката.
Днес получих втората част от поръчка направена на 16.01, първата дойде още на 25.01.
https://share.temu.com/HA2gUuVrxBA хубави пълнители, - сини
https://share.temu.com/yaYt55CYEOA и клавиатурата се одобри
https://share.temu.com/2thaGJtQdRA адаптера също работи добре, хвана през 3 стени, там по принцип няма покритие рутера.
Тези пристигнаха с Бокса.
А по тази с пощите няма движение вече 10 дни.

Една след нея пусната и с Бокса като куриер, вече е минала митническа проверка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия