⁉️Изкуственият интелект - новини от света на ИИ, коментари, изображения

  • 21 748
  • 503
# 120
Интересно ми е,  човек специалист, какво ще каже.
Виж целия пост
# 121
Джемини и ЧатГПТ са най-близо. Джемини почти познава и реалната ситуация
Виж целия пост
# 122
Грок прави страшно много грешки - имам профил в Х и разглеждам коментари под клипчета - хората го питат разни неща (примерно коя е тази птица или какво се случва) и той дава безсмислени отговори.
Виж целия пост
# 123
П.п. тъпите американски журналисти също не ме изненадват

И в България не е много по-добре, сравнително некомпетентни са и изкривяват значително събитията. Ако сте компетентни по темата за която е новината буквално си личи как се оформя като настройване на обществено мнение, повече отколкото новина. Може да се поспори дали GPT или БТВ казва повече лъжи, поне едното все още го броим като ранна фаза в развитието на технологията Simple Smile
Виж целия пост
# 124
П.п. тъпите американски журналисти също не ме изненадват

И в България не е много по-добре, сравнително некомпетентни са и изкривяват значително събитията. Ако сте компетентни по темата за която е новината буквално си личи как се оформя като настройване на обществено мнение, повече отколкото новина. Може да се поспори дали GPT или БТВ казва повече лъжи, поне едното все още го броим като ранна фаза в развитието на технологията Simple Smile
Тук съм съгласна. Винаги трябва да подхождаме критично и да правим проверки – независимо дали информацията идва от медиите или от изкуствен интелект. В стремежа си да са „първи“, медиите често публикуват непълни или изкривени данни, което в крайна сметка влияе на общественото мнение, понякога по подвеждащ начин. Не влизаме в темата за платени медии и за такива, които говорят това, което е угодно.

Що се отнася до ИИ – вярно е, че все още е в процес на развитие, но ако се използва разумно и с разбиране, може да бъде изключително полезен инструмент за анализ, проверка и дори откриване на алтернативни гледни точки. Не замества човешкия критичен поглед, но със сигурност може да го допълни.
Виж целия пост
# 125
Що се отнася до ИИ – вярно е, че все още е в процес на развитие, но ако се използва разумно и с разбиране, може да бъде изключително полезен инструмент за анализ, проверка и дори откриване на алтернативни гледни точки. Не замества човешкия критичен поглед, но със сигурност може да го допълни.

Моите топ приложения са да качиш договор (особено разни дълги договори) и да го питаш за уязвимости, като посочиш ти коя страна по договора си, като може да поискаш да ти напише контра мерки и да добави точки и се справя прилично добре. Другото с което се справя чудесно е да пише оферти, по зададени основни параметри разбира се оформя прекрасни темплейти с разбивки по пера когато е необходимо.
Виж целия пост
# 126
Никога не бих му се доверила за нещо толкова сериозно като договор.
Виж целия пост
# 127
за оформяне на договор със сигурност никакво доверие, вече да резюмира и да търси конкретни и уязвимости неща по-става, но с едно наум и винаги с проверка
Виж целия пост
# 128


ИИ почва да прави нещата все по-реалистично и явно още върши работа по социалните мрежи за събиране на харесвания.
Виж целия пост
# 129
Все повече попадам на такива "снимки" за сираци, за отгледани от баби, за самотни възрастни хора и подобни. И че чудя за какво са им тези харесвания?
Виж целия пост
# 130


ИИ почва да прави нещата все по-реалистично и явно още върши работа по социалните мрежи за събиране на харесвания.
Аз започнах да срещам снимки на ревящи родители и болно бебе... Това вече излиза извън контрол. В коментарите пък си личи, че масово хората се хващат. Скоро ще почнат да слагат и сметка за дарение и ще има балъци дето ще даряват ....
Виж целия пост
# 131
Все повече попадам на такива "снимки" за сираци, за отгледани от баби, за самотни възрастни хора и подобни. И че чудя за какво са им тези харесвания?
Монетизират се - повече харесвания на страницата, по-голяма аудитория и после можеш да я използваш за различни цели. Съответно страницата става по-видима и попада в алгоритъма на повече потребители.

Скрит текст:


ИИ почва да прави нещата все по-реалистично и явно още върши работа по социалните мрежи за събиране на харесвания.
Аз започнах да срещам снимки на ревящи родители и болно бебе... Това вече излиза извън контрол. В коментарите пък си личи, че масово хората се хващат. Скоро ще почнат да слагат и сметка за дарение и ще има балъци дето ще даряват ....
Все още се познават по очите и ръцете, ИИ не може да ги докара толкова добре - тук ако вгледате и в седалките, ще се види разликата, но е силно вероятно.

Има много измами в нета. За съжаление хора с чисти сърца се хващат. Има и за фалшиво болни животинки да се дават революти и прочие уж за дарение. В днешно време почти да се няма доверие. Помним и една голяма платформа за дарения какво всъщност са правили с парите. Тъжно е, че винаги покрай сухото - гори и мокрото.
Виж целия пост
# 132
Въпреки, че изглеждат изкуствено, за много хора са си реални. Моята майка също мисли, че това са истински хора.
Виж целия пост
# 133
Все повече попадам на такива "снимки" за сираци, за отгледани от баби, за самотни възрастни хора и подобни. И че чудя за какво са им тези харесвания?
Монетизират се - повече харесвания на страницата, по-голяма аудитория и после можеш да я използваш за различни цели. Съответно страницата става по-видима и попада в алгоритъма на повече потребители.
....
Нещо такова слушах докато ме подстригваха в един салон. Една дама обясняваше на маникюристката някакви стратегии , лайкове, снимки, нокти, активности и пр. Ама то си е фултаймджоб . Брех.
Виж целия пост
# 134
Аз ги познавам и подминавам, но има много хора, които се връзват, харесват, коментират. Много е странно това нещо и не знам докъде ще стигне. Вероятно до там да не знаем, кое е истина и кое фейк.... Срещам и подобни снимки, клипове с известни личности. После ходи доказвай, че не си ти.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия