8-ма Холандска тема

  • 16 814
  • 271
# 180
Ето какво сътворих  Flutter

Първа

Втора

Трета

Четвърта

И пета

Снимки
Виж целия пост
# 181
Mimka браво на теб!Добре си ти нали си има6 помага4?! LaughingНие в сабота 6те боядисваме.
Виж целия пост
# 182
ХПВ вирус . Против поява на рак на шийката на матката . Но се поставя до 26 години , а аз ще ги мина тоз месец , затова бързам  Tired



 TiredЖалкооо,аз вече ударих 28  ooooh! Sunglasses
Виж целия пост
# 183
Mimka браво на теб!Добре си ти нали си има6 помага4?! LaughingНие в сабота 6те боядисваме.

Ааааааааа  не , помагача спеше през това време  Rolling Eyes  Като се събуди и изкаше да ги натроши всичките  ooooh!  Обяснявам , обяснявам ....  не поема . Първото червено вече ми е счупено , не знам колко ще ми останат до неделя  Tired
Виж целия пост
# 184
ХПВ вирус . Против поява на рак на шийката на матката . Но се поставя до 26 години , а аз ще ги мина тоз месец , затова бързам  Tired



 TiredЖалкооо,аз вече ударих 28  ooooh! Sunglasses

Ми те ако ме бавят любимите ми същества тук - личните лекари - и с мен ще се случи същото  Joy
Виж целия пост
# 185
ХПВ вирус . Против поява на рак на шийката на матката . Но се поставя до 26 години , а аз ще ги мина тоз месец , затова бързам  Tired



 TiredЖалкооо,аз вече ударих 28  ooooh! Sunglasses

Ми те ако ме бавят любимите ми същества тук - личните лекари - и с мен ще се случи същото  Joy
Което имайки впредвид къде се намираме е съвсем възможно да се случи  Mr. Green  Confused
Брей, аз ли съм най-дъртото магаре тук. -31 г и 1/2 почти, бегам да се отдавам на разкрасително-подмладителни процедури.  Mr. Green
Виж целия пост
# 186
Aaaa и аз гоня 30-така тоз декември ама от миналата година реших да броя наобратно та сега мисля да навърша 28 вместо 30 Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Какви подмладителни бе , Мопи , за тях - на 50 !  Naughty
Виж целия пост
# 188
Меги , ето я статията за ваксината .

http://www.cosmopolitan.nl/actie/petitie.htm?NRMODE=Published&am … p;AutoReturn=true

Даже искат петиция за зачестяване на цитонамазката , която за сега се прави на 5 години веднъж  #Crazy  Аз в Бг. всяка година си правя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 189
Aaaa и аз гоня 30-така тоз декември ама от миналата година реших да броя наобратно та сега мисля да навърша 28 вместо 30 Simple Smile
И аз съм декември (10),ще празнуваме виртуално заедно. Значи по твоя вариант ставам на 30 г. и имам юбилей пак, юпии пак ще има големи подараци  Mr. Green
По този повод се сетих за една леля на мъжа ми. Тя е много стара,доста  богата и е все още мома и без деца.Та за рожденните ни дни винаги ни дава по петаче  Mr. Green .На първия ми РД тук като се домъкна и  ми даде 5 евро и ме поздрави направо Shocked . Първо не бях свикнала на такъв подарък, второ сумата ме озадачи. Та моите роднини дори и с доста по малко средства отделят повече за подарък. Но тя пък е известна с пословичната си спестовност. Вече нищо не ме впечатлява тук де.  При вас имало ли е такива изпълнения?
Виж целия пост
# 190
Мопи,такива случки имам толкова много,че книга мога да напиша...

Мъжът ми има една леля, която живее в Ротердам.Много готина,има три деца, две от които доста заможни.На 70 си юбилей ни покани с мъжа ми,заедно с нейните деца и техните семейства и свекитата( сестри са със свекърва ми).И аз мисля какъв подарък да и купя,щото много я харесвам...Мъжът ми казва- цветя.Е, то е ясно за цветята, ама какъв подарък?Ми бонбони.Е,как бонбони,да не е болна на легло да и подаряваме бонбони?Ми тогава нещо,което ти избереш,ама до 10 евро Rolling EyesЩо до 10 евро?Ми не е удобно да подаряваш скъп подарък,ще се почувства неудобно.
И аз и купих сервиз 6 чаши за вино с една бутилка хубаво вино.Няма да се излагам,я.
Като отидохме,жената беше поръчала кетъринг,подготвила се беше доста.И аз и подарявам подаръка, а мъжа ми обяснява как не могъл да ме спре да и купя точно това...
Лелята обаче беше доволна.
След нас трите и деца  и техните семейства подаряват.....къщичка за птици.В първия момент реших,че си правят майтап.Ама не...
Виж целия пост
# 191
mimkata
 страхотни яйца! Браво на теб Party


moppie
за протокола аз вече съм на 31-а и... няколко дена Crazy Mr. Green

Момичета
 искам да ви пожелая Весели Празници, че може и да не се вясна повече... до неделя да речем, ама може и да се поява Crazy Mr. Green
най-добрата ми  приятелка си замина завинаги за БГ.....та още не ме е хванала  Cry...ама ако се изгубя да не ме мислите къде съм ( не раждам де   Mr. Green)




Виж целия пост
# 192
Hsahahahah моми4ета. Аз така преди 2 дена се блещих - свекито, на мъжа ми маиката, ни беше на гости и ни каза 4е след месец и е РД и ни кани, като мястото ще го избере така 4е да става и за децата. Та аз питам мъжа ми кво да и избирам за подарък, а тои съвсем спокоино ми казва - ми как какво ще заведем и Алекс и може и панделка да му сложим.Тя ще се радва достатъ4но Shocked
Виж целия пост
# 193
Честито Христос Воскресе!!!

Виж целия пост
# 194
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!

Ето я и нашата великденска трапеза  Hug







Ето ги и малките великденски крачета  Heart Eyes


Мимка, много хубави неща  Hug
Скоро и повече снимки на бебка!   bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия