8-ма Холандска тема

  • 16 814
  • 271
# 195
                                     ВОИСТИНА ВОСКРЕ,много мир здраве и късмет
Морки браво на теб,много хубава трапеза Hug 
Моми4ета не се притеснявайте аз май сам най-вазрастната,на 34  bouquet
 Весело изкараване на празника  bouquet                     
Виж целия пост
# 196
Представям ви нашата малка принцерска Ан-Мари  Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121886&photo=2

Виж целия пост
# 197
Воистина воскресе!

Много любов , здраве и късмет моми4ете  bouquet
Виж целия пост
# 198
Воистина Возкресе!

Всичко най-хубаво и от нас момичета!

Абе душици,ние всички вече не сме първа младост и аз тази година навъртях 31... hahaha !Ама на кой му пука,важното е как се чувстваме! Peace

Морки,скъпа..нещо не ми се отварят снимките на малката принцеска.... newsm78,пусни ми ги в скайп ако имаш време!  Hug Hug

Всичко хубаво от мен и моята момчешка банда!  bouquet
Виж целия пост
# 199
Воистину Воскресе!

Бъдете живи и здрави всички-майки,бебета,братчета,сестрички,а който няма такива да му се появят скоро:)
Виж целия пост
# 200
Момичета, как сте?
 Hug Hug Hug


Morki
 пу-пу страшна сладурана си имаш  Hug Hug Hug
 а от трапезата ви.. ми теккат лигите да знаеш ooooh!



Mari-7

 искаш да кажеш, че си зрялата, нали? Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 201
Христос Возкресе!
Как сте момичета?
Морки, страшна сладурна е малката и май е одрала кожата на татко си.
Моето СОфи гука вече нон стоп (включително и като я кърмя с цица в уста) кисело-ревливия ни период и колики са вече в миналото  Praynig ( за сега). Обаче малката претенция иска нон стоп внимание, та сега разучавам детски песничи и си пеем. Оказа се че репертоара ми е беден и позабравен, но като фен на Васко Кеца и припявам и него, редом с рокаджийските истории  superuu , но само докато го няма мъжа ми, чв той умира от смях като ме чуе да пея. Пък имам един гласец меден загорски ....  Mr. Green .
Аз зрялост и на 80 години няма да достигна Mr. Green
Виж целия пост
# 202
Здравейте и от нас Hug.Моппие,като стана въпрос за спане,искам да ви кажа,че и нашата принцеса вече спинка много добре Wink,благодарение на едни хомеопатични хапчета Whistling.Спи от 9 и нещо-10 вечерта до 7 cутринта без да се събужда,това никога не е било,тя се будеше на всеки 30 мин #2gunfire.
Как изкарахте празника?Ние се събирахме семейно при свекито,падна едно ядене ,едно чудо hahaha Joy.Много се радват винаги на чукането с яйцата Joy.А времето бе едноooo supersko,та се припичахме в градината им Flutter..абе мн се кефя на семейните ни събирания(особено когато е топло) Sunglasses...
Виж целия пост
# 203
moppie
 щом по съседски не си чула нещичко за медния ти глас... мъжО ти хич  да не се оплаква Mr. Green

megan79
това сие  за завиждане да се разбираш с родата- искрено позеленявам от завист Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 204
И аз вчера правих семейно събиране-поканих свекитата на вечеря.Много обичат мусака, а свекърва ми е на мнение,че кълцането на картофите на толкова дребно е твърде изморителна работа Laughingи изисква много време ( аз за 3 минути съм ги обелила и нарязала барабар с лука и морковите).

Звезди, не се шашкай толкова за родата- холандците рядко поддържат много близки отношения даже и с роднините си.Моят мъж няма братя и сестри, ама имам една позната българка, чийто мъж има седем броя   братя и сестри и много обичат да се редуват да ходят у тях на българска вечеря.Та тя става на луда калинка от роднини.Всеки ден като прислужница.Понякога ми е жал за нея.

Аз свекитата ги каня веднъж месечно, като измислям повод-рожден ден, имен ден,някоя годишнина.Иначе те всяка седмица идват за по 2 часа да гледат бебето, докато аз съм на училище (т.е. няма ме у дома).Сега съм във ваканция и свекърва ми миказа,че ще и е мъчно да не вижда бебето цели 3 седмици и аз ги поканих вчера.Но ако трябва да се срещаме по-често (т.е. ако те няма да идват заради бебето или ние да го водим те да го гледат) аз ще съм доста изнервена.Колкото и да се старая, много ми е трудно да общувам със стари хора.
Виж целия пост
# 205
Мегън, как се казва лекарството?Да го знам за всеки случай.
Я споделете как се държат/жаха вашите бебета при първия полет със самолет. Нещо съм се шашнала, че ще оревем света, но хубавото е,че няма да могат да ни свалят  Mr. Green .
И аз се разбирам с родата, на някои от тях съм си показвала рогата и сега се внимават и се съобразяват .Обаче нещо са се изпокарали по между си в последно време забелязвам ,но да се оправят, хич не им се бъркам. Само семейни сбирки-купони като има съм там  Mr. Green .Моето свеки с новите цици си е подменило гардероба с блузи с доста смели за възрастта и деколтета и нови сутиени   Shocked . Някои правят достойна конкуренция на моите  Mr. Green Радвам се за нея, обаче като чуя думата цици и лошо ми става .
Виж целия пост
# 206
чийто мъж има седем броя   братя и сестри и много обичат да се редуват да ходят у тях на българска вечеря.Та тя става на луда калинка от роднини.Всеки ден като прислужница.Понякога ми е жал за нея.
.

Ужас... #Crazy #Cussing out #Crazy #2gunfire
На мъжът ми фамилията са много сплотени,и се разбирам и уважавам с всички Laughing.Обикновено семейните сабирания ги правим в свеки Crazy,само на коледа се събираме при сестра му,защото тя тогава има и рожден ден.Аз в къщи каня само на кафе Naughty,въобще не ми се занимава да готвя,да слугувам и т.н. Sickстига си ми детето и мъжлето Mr. Green.Ако имаме някакъв повод,каним на ресторант. Peace
Сега като се замисля,лятото ще ми е приятно някой да ми дойде на гости Party(като си оправим градината ,че голям ремонт ни чака ooooh!),на барбекю... Whistling Wink

Moppie хапчетата са хомеопатични,купих ги от Kruidvat -na VSM-homeopatisch geneesmiddel bij onrust en slapeloosheid Wink Peace
Виж целия пост
# 207
Аз пък в началото каних Фамилията на българска кухня и нито веднъж не се размина без мърморене от рода на " много е", " много подправки" и тн....

И вече никой не каня Mr. Green...Кафенце и кукя е напълно достатъчно Mr. Green

Мен ме посрешнаха с думите, че са много сплотени и държат един  на друг...ама въобще не е така .. никой не се сеща  да пита има ли нужда от помощ.. ако се примолиш и е Ок за тях може и да ти помогнат иначе НЕ  Mr. Green

И аз като не ми изнесе няколко пъти (ама първата година-две си търпях де) се "озъбих", понеже говорих директно и откровенно... и сега сме много добре...разбираме се идеално Mr. Green


kartinka
 моето свеки заяви преди време, че вече се е нагледала на внуци... така че не очаква  да се занимава повече с такива Crazy Mr. Green


Виж целия пост
# 208
mimkata
хайде ред ти е да черпииииииииииииииш Hug Hug Hug
 Да си здрава и много щастлива! Всички мечти да ти се сбъдват  :hug: Hug Hug Hug



Ихааааааааа момичета, тази събота и неделя ще е за барбекю май дават го 22-23 градуса Party Party Party

Виж целия пост
# 209
Здравейте сладурани!  Hug

Как е настроението в този прекрасен слънчев ден! Laughing Laughing

Моппи,ама да не я гласите за певица малката Софи....бравос,похвално,моите момчета много обичат някои да им пее  JoyТи между другото в коя част на ниската земя се подвизаваш?

Меган,браво на хапчетата  Peace ....от кога могат да се дават, ние все още си ставаме редовно през нощта Tired...но така ще е...да видим до кога!

Момичета,споделете опит....режима ни на хранене е отчайващо труден за спазване....малкия иска да яде през 2 часа  #Crazy newsm78,май се е заканил да  види сметката и на шишетата и на моите цици  hahaha  smile3504 smile3504  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle
май от следващия месец ще иска  newsm64.
Аааа,и още нещо..вие колко време след раждането започнахте  luvbed отново newsm78

Мимка,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ОТ МЕН И МОИТЕ МОМЧЕТА

 newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2  ura Tada
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия