Редки и изчезнали парфюми - 2 част

  • 34 304
  • 568
# 555
Благодаря ти за споделеното. Точно червения ползваше и ММ.
Виж целия пост
# 556
Няма как да имат нещо общо - съставките, които използват сега са други, най-често чиста синтетика плюс реформулациите. Показаните мъжки си ги спомням много добре, бяха страхотни. Аз се сдобих със старата версия на Flamme /1976/ и съм много щастлива. Остатък от 20 мл, но не е мръднал.
Виж целия пост
# 557
Идвам да раздвижа темата като ви представя някои от антиките, с които съм се сдобила през годините:



Виж целия пост
# 558
Здравейте 🙂
Намерих си една стара любов в сайта bellamia.bg 🤔за първи път го виждам . Някой пазарувал ли е от там,дали са оригинални парфюмите?
Става въпрос за парфюмна вода за жени Lanvin Oxygene
Виж целия пост
# 559
Здравейте 🙂
Намерих си една стара любов в сайта bellamia.bg 🤔за първи път го виждам . Някой пазарувал ли е от там,дали са оригинални парфюмите?
Става въпрос за парфюмна вода за жени Lanvin Oxygene

Ох, това ми е най- най- най- любимия парфюм на света Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Минала година си го взех от Елинор за смешни пари, но вече го няма там. Гледам, че е наличен в Starcorp ( поне е сигурен сайт). Този bellamia не ми е познат.
Виж целия пост
# 561
Има го и в perfume-bg.eu, който със сигурност знам, че е доверен сайт. Малко по - скъпо е - 25 евро, но не бих рискувала. Не ми е познат посочения сайт.
Виж целия пост
# 562
Аз бих рискувал с по-висока цена но от ясен и проверен доставчик.
Не че преди време не показах какво менте са ми изпратили от достоверен сайт ама веднага модераторите изтриха снимките.
Всичко е риск. Аз съм спрял с покупките на винтидж парфюми за сега.
Виж целия пост
# 563
Поръчах го🫣.Gemini го проучи уж 😉.Показа ми кое да сравня, когато го взема.Ще ви докладвам 😉
Виж целия пост
# 564
От bellamia.bg ли го поръча? Показва ми, че там е изчерпан.
Виж целия пост
# 565
От bellamia.bg ли го поръча? Показва ми, че там е изчерпан.
Да от там го поръчах.И преди малко го взех.Абсолютен Оригинал 😉.И приятно изненадана с малък жест подарък, където вече почти никой не прави.

Виж целия пост
# 566
Любимият ми Долче и Габана. Heart Eyes
Виж целия пост
# 567
Отново аз 🙂🫣
Много оскъдно на количеството парфюми в този сайт та реших и мъжо да зарадвам с едно Ланвинче😉100мл. 14 евро 😉+няколко мостри просто да закръгля сумата 😉
Виж целия пост
# 568
Някой знае ли нещо за този парфюм на Giorgio Armani?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия