Пазарът на недвижими имоти в Пловдив - какво се случва реално? - тема 3

  • 29 047
  • 286
# 195
Аз съм се насопила към офертите  20%-80%  .
Тази седмица  пак бяхме в Пловдив  в район Западен или как се казва не знам точно, но този лрай много  ни хареса.
Идеята ми първоначално  е чисто  инвестиционна, но знае ли човек как ще се завъртят нещатат.
Имате ли препоръки за комплекс  такъв ?

Мога да препоръчам нов комплекс в Остромила. На зелено, две сгради на по три етажа. Приземните апартаменти са с дворчета.

@wald защо 4-5 години? Онзи ден минах, зидаха 8-ми етаж, остава само 9-ти. До края на 2026, началото на 2027 трябва да са готови с първи етап. Впрочем, грубият строеж им е учудващо добре за цената.
Виж целия пост
# 196
Здравейте, включвам се с питанка, тъй като не сме от града,не познаваме много добре района, но си търсим имот около Пловдив, харесахме много Стамболийски, една позната препоръча Оризаре. Та ще се радвам да чуя още гледни точки относно мястото
Виж целия пост
# 197
Различни изисквания покриват. Трябва да обясните какви са вашите.
Виж целия пост
# 198
Здравейте! Моля за препоръка за адекватен и сериозен строител в Пловдив. Искам да избегна брокер и по възможност да работя директно със строителя.
Благодаря.
Виж целия пост
# 199
Строители много, апартаменти няма.
Виж целия пост
# 200
Включвам се с питанка, дали има някой от вас работил с агенция за недвижими имоти Роял, имате ли някакви впечатления за тях
Виж целия пост
# 201
Включвам се с питанка, дали има някой от вас работил с агенция за недвижими имоти Роял, имате ли някакви впечатления за тях
Аз съм доволна. Останаха коректни до последно и тяхната собственичка изключително много ми съдейства за кредит
Виж целия пост
# 202
И ние сме избрали тях, и сме с кредит също. Имам леки притеснения. Ще радвам от предварителен договор до изповядване колко време отне приблизително?
Виж целия пост
# 203
И ние сме избрали тях, и сме с кредит също. Имам леки притеснения. Ще радвам от предварителен договор до изповядване колко време отне приблизително?
На 17 юни беше предварителния договор, на 21 юни изповядахме сделката, на 26 юни усвоихме кредита. Като от агенцията се ангажираха да вземат вече вписания нотариален акт и да го занесат в банката, за да може да се усвои кредита. Целия кредит, цялата документация по него се случиха с евротръст и по телефона, без да ходя в банката. Само в деня на сделката трябваше да отида да подпиша платежните. За заети хора като мен изключително много ме улесниха и си заслужиха всеки лев от комисионната. Уникредит беше банката
Виж целия пост
# 204
Благодаря Ви! Вече съм малко по-спокойна!
Виж целия пост
# 205
Искам да попитам как ви се струват цените на гаражите и апартаментите?
 Нормално ли е например един гараж да струва колкото половин едностаен апартамент, кой купува имоти, апартаменти, гаражи на такива цени? Статистиката сочи доходи от порядъка средно по 2000 лева заплата в региона. Заради лесното отпускане на няколко заема ли се получава това? Наблюдавам пазара, пуска се нещо, което е завишено изключително и се купува за дни. Какво става?
Виж целия пост
# 206
Не само, че се купуват, ами и няма нищо на пазара.
Преди дни пуснаха в Беломорски един комплекс - Астера - с три крила по 5 етажа, дори по сайтовете го няма още, дупката едвам се започва. Днес гледам - почти всичко разпродадено! Търсенето е огромно, повярвайте.
Виж целия пост
# 207
Може ли мнение за къщите на ПИМК в Марково ?
Виж целия пост
# 208
Къщите си струват, но последно като проверявах всичко беше продадено. Ако са пуснали сега нов етап, може и да има нещо.
Виж целия пост
# 209
Не само, че се купуват, ами и няма нищо на пазара.
Преди дни пуснаха в Беломорски един комплекс - Астера - с три крила по 5 етажа, дори по сайтовете го няма още, дупката едвам се започва. Днес гледам - почти всичко разпродадено! Търсенето е огромно, повярвайте.
Къде в Беломорски? На колелото ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия