Февруарчета 2025 г. -Темa 6

  • 35 412
  • 754
# 165
Помага за раждане, само ако е без презерватив, защото спермата размеква шийката. Иначе е за чист кеф.

Малко смешен въпрос може би, но момичетата, които са с наближаващ термин, ще спите ли с еднократна пелена под чаршафа, за да не се намокри матракът, ако евентуално ви се спукат водите точно през нощта? Не съм сигурна само протектор за матрак колко би опазил.
Виж целия пост
# 166
Абе, ако нестингът и чистенето имаха нещо общо, досега да съм родила няколко пъти госпожицата Grinning вече не остана неизчистен шкаф в апартамента (отвътре и отвън). Иначе нямам търпение другата седмица да отида на последния ми преглед да видим какво е положението.

Тази нощ при едно от обръщанията ми в леглото се чу едно силно ПУК, което идваше точно отдолу и чак мъжът ми се събуди. За части от секундата яко се филмирахме, ама като се освестих и помислих, го успокоих, че е от някоя става на таза отдолу Grinning.
Виж целия пост
# 167
Момичета, а как сте с интимните отношения сега през 9тия месец? Питам, защото ние сега сме по-редовни 🤣 Уж и това помагало за отпускане на шийката🫣
Аз не смея,страх ме е да не получа контракции.Иначе желание не липсва нито в мен ,нито в мъжа ми
Виж целия пост
# 168
При предишната бременност (когато влязох за нормално раждане) не съм имала някакви специални усещания преди това, сега също нямам.  В същото време почти всяка нощ от сигурно две седмици сънувам, че започва раждане и като се събудя отнема известно време да осъзная истина ли е или не Grinning малко ми е притеснено този път ако тръгне през нощта как ще се организираме, говорихме с нашите да дойдат евентуално да гледат баткото, а ние да тръгваме към болницата, ако е нещо супер спешно ще трябва да го събудим и вземем с нас, ще видим (ако не си дочакам датата за секцио).

Което ми напомня - ако някой се е насочил да ражда другата седмица в МД (София) - пишете - мен ме приемат в понеделник и ще се радвам да се запознаем Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Като ви чета,явно скоро и аз няма да раждам.Единствено при мен ,е че вечер заспивам по-трудно,особено ако имам киселини като снощи и малката ме рита като си сменя позата за спане,а и сутрин като стана съм супер гладна,чак ми прималява,а по принцип не закусвам.Даже и контракции истински нямам,само от тези подготвителните,като менструални болки и то предимно вечер.Все още имам доста енергия,ходя на разходки всеки ден по 1 час,поръчах си топка за бременни и правя упражнения в къщи.Като цяло нямам някакви притеснения,че момента скоро ще настъпи.Тялото ни си знае работата и все си мисля,че като дойде момента ще го усетя Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Момичета, а как сте с интимните отношения сега през 9тия месец? Питам, защото ние сега сме по-редовни 🤣 Уж и това помагало за отпускане на шийката🫣

Доста разредихме. По-спокойно, аз съм пасивната, че ще го смажа горкото момче. Вчера му викам, "виж, имам талия на бойлер, какво ми харесваш?" Отговорът беше мил и успокояващ. Предполагам към термин ще засилим тези отношения.

Като ви чета,явно скоро и аз няма да раждам.Единствено при мен ,е че вечер заспивам по-трудно,особено ако имам киселини като снощи и малката ме рита като си сменя позата за спане,а и сутрин като стана съм супер гладна,чак ми прималява,а по принцип не закусвам.Даже и контракции истински нямам,само от тези подготвителните,като менструални болки и то предимно вечер.Все още имам доста енергия,ходя на разходки всеки ден по 1 час,поръчах си топка за бременни и правя упражнения в къщи.Като цяло нямам някакви притеснения,че момента скоро ще настъпи.Тялото ни си знае работата и все си мисля,че като дойде момента ще го усетя Simple Smile

Ох, като срита стомаха, не гоусещам, ама ми се качва до гърлото. Лежане на дясна страна е химера вече. Спя с две възглавници.
Виж целия пост
# 171
Аз тази нощ се стреснах. По едно време се събуждам, с чувство че съм мокра, пипам леко влажно, викам айдееее водите…. Станах ама не, всичко е наред. Филмирах се малко, защото има случаи, в които лека по лека им изтичат водите, а не изведнъж.
Да си устискам аз датата, броя дните.

ЕсмералдаАз съм само с протектор на матрака, отделно нямам пелена. Не мисля, че ще стане фал до матрака.
Алиса и аз така се притеснявам да не тръгне през ноща и да не дочака датата.
ЯнБибиян и аз се ослушвам за пук.
Виж целия пост
# 172
esmeralda, да, точно за без презерватив говоря. Не съм сложила нищо допълнително докато спя, пък да се надявам, че протекторът ще свърши работа.
Yanbibiyan, това с изпукването съм го чувала от приятелки, само че на някои им е падала тапата, а на други им текват води. Сега това с тапата разбрах, че не винаги е кафеникаво-червена. При някои било прозрачна слуз или като жълтеникаво течение и не са разбрали изобщо, че е това. Но и тапа да е била, това не е задължителен знак, че започва раждане, а просто наближава. Питала съм какво са усещали преди да родят и масовият отговор е - менструални болки 2-3дни преди раждането. Разбира се, имам приятелки, които нищо специфично не са усетили преди това.
M.Steff, ти май имаше още време до термин, ама спокойно, никога нищо не се знае. Аз също нямам никакви контракции, дори и менструални болки.
Обаче това с филмирането май е почти при всички🤣 Аз също почти всяка вечер сънувам, че раждам и като се събудя очаквам нещо да стане 🤣
Виж целия пост
# 173
Момичета, ще си поискате ли някакъв подарък от татковците, ако да, какъв?
Виж целия пост
# 174
При предишната бременност (когато влязох за нормално раждане) не съм имала някакви специални усещания преди това, сега също нямам.  В същото време почти всяка нощ от сигурно две седмици сънувам, че започва раждане и като се събудя отнема известно време да осъзная истина ли е или не Grinning малко ми е притеснено този път ако тръгне през нощта как ще се организираме, говорихме с нашите да дойдат евентуално да гледат баткото, а ние да тръгваме към болницата, ако е нещо супер спешно ще трябва да го събудим и вземем с нас, ще видим (ако не си дочакам датата за секцио).

Което ми напомня - ако някой се е насочил да ражда другата седмица в МД (София) - пишете - мен ме приемат в понеделник и ще се радвам да се запознаем Simple Smile


Аз съм се насочила на там, понеделник съм на тонове и ще питам има ли шанс да ме приемат по-рано, че термина наближава, а не съм от София и ме е страх да не стане нещо по пътя. Ако искаш пиши ми на лично да обсъдим някаква информация, може да сме си взаимно от полза. Simple Smile Иначе и аз снощи така получих стягания на всеки кръгъл час за по 3-5 минути си ми беше твърд корема, та се филмирах доста...
Виж целия пост
# 175
Момичета, а как сте с интимните отношения сега през 9тия месец? Питам, защото ние сега сме по-редовни 🤣 Уж и това помагало за отпускане на шийката🫣

Доста разредихме. По-спокойно, аз съм пасивната, че ще го смажа горкото момче. Вчера му викам, "виж, имам талия на бойлер, какво ми харесваш?" Отговорът беше мил и успокояващ. Предполагам към термин ще засилим тези отношения.

Като ви чета,явно скоро и аз няма да раждам.Единствено при мен ,е че вечер заспивам по-трудно,особено ако имам киселини като снощи и малката ме рита като си сменя позата за спане,а и сутрин като стана съм супер гладна,чак ми прималява,а по принцип не закусвам.Даже и контракции истински нямам,само от тези подготвителните,като менструални болки и то предимно вечер.Все още имам доста енергия,ходя на разходки всеки ден по 1 час,поръчах си топка за бременни и правя упражнения в къщи.Като цяло нямам някакви притеснения,че момента скоро ще настъпи.Тялото ни си знае работата и все си мисля,че като дойде момента ще го усетя Simple Smile

Ох, като срита стомаха, не гоусещам, ама ми се качва до гърлото. Лежане на дясна страна е химера вече. Спя с две възглавници.

И аз на две възглавници спя,а по принцип при нормални условия на една.Снощи много шаваше моята,то не беше разтягане,прозяваме,чак мъжа ми я усети и се събуди и каза,че го е сритала 😄Аз на лявата страна заспивам,защото от дясно са и крачетата и като се завъртя се почва с ритането.Явно я натискам
Виж целия пост
# 176
Момичета, ще си поискате ли някакъв подарък от татковците, ако да, какъв?
Не съм се замисляла за това, но като разбрахме, че ще ставаме родители ми подари златни обеци😁
Виж целия пост
# 177
[quote author

M.Steff, ти май имаше още време до термин, ама спокойно, никога нищо не се знае. Аз също нямам никакви контракции, дори и менструални болки.
Обаче това с филмирането май е почти при всички🤣 Аз също почти всяка вечер сънувам, че раждам и като се събудя очаквам нещо да стане 🤣
[/quote]
Имам да ,надявам се още 2-3 седмици макс,но и аз съм във филма вече.Все се ослушвам за това пук дето казвате,или гледам за тапа,или като ме заболи малко по-силно си мисля дали не е контракция,ама не,нищо..
Не бях се замисляла,че трябва да искам подарък от мъжа ми ,добра идея ми дадохте 😀
Иначе вчера във фб мярнах от тези червени гривнички,дето се носят за здраве и се чудя дали да не и поръчам една такава и да гравирам името и.
Виж целия пост
# 178
Момичетааа, тъкмо излезнах от прегледа. С тоновете всичко наред. Провериха ме за разкритие, нямам такова, само шийката е поомекнала. Всъщност прегледът не е толкова зле, колкото си представях, ще видя дали ще имам зацапване, както споменаха някои от вас. Поотчаях се, че не се очертава да излиза скоро…
Виж целия пост
# 179
Някак си, когато наближава раждането, инстинктивно се усеща. Или поне при мен е така. Аз усещах още преди прегледа, че идва и че вероятно ще е понеделник/вторник другата седмица. Ще видим Simple Smile

За интимните контакти, ние сме ограничени още от началото и някак приехме, че бременността не е време за секс. Сега по принцип можем да правим, но аз вече съм на друга вълна и ми е тежко, пък мъжът ми каза, че като знае, че главата на бебето е там и изобщо не му е до секс Grin Ето затова мъж по време на раждане - не. После може и вече да не може да те приеме сексуално, след нещата, които е видял хаха

За подарък - той със сигурност ще ми вземе нещо, вероятно ще е бижу към колекцията Grin Ако нещо в суматохата забрави, дискретно ще напомня, че си нямам гривна например, а така ми се е искало да я виждам, за успокоение, докато напъвам хахах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия