Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 78

  • 42 676
  • 736
# 435
Ферит кога точно е осъзнал, колко е важно споделянето? Тази Циала... хм, нейсе. Няма да кажа, че не си е пила хапчетата. Вместо това, пускам ви нещо от Алейна, която също не си пие хапчетата, но по една или друга причина, много от събитията в сериала ги е представила преди много време.

Ще преразкажа, че е писано объркано /писала съм го и преди/

Скрит текст:
В интрото на Чапкъна виждаме Сейран, която ни показват като идваща по море. До нея ще има дете. Тя има бизнес със собствени бижута. Завършила е образованието си. Много силна, нова Сейран.
Трябва да се върне заради новините, които е получила. Например мисля, че ще дойде, след като получи новини за Ферит. Затова мисля, че след като разбере, че Ферит е болен, ще му предложи да мине терапевтичен сеанс. И без това историята е такава.
Ферит ще направи опит за самоубийство, психичното му здраве се влошава. Сейран ще разбере положението на Ферит.
Ферит ще поиска от Сейран дъщеря. Сейран ще обещае, ако Ферит приеме да премине терапия. Отново ще се съберат и Сейран ще забременее с момиче. Това са преживели в истинската история, но когато ни го дадат различно, мога да го интерпретирам различно. Интерпретирам спрямо сценария по който вървят.


Направиха голяма грешка, като влязоха така в линията Суна и Ферит. Онур си отмъщава, личи си. Още доста ще се занимаваме с торпилата Берил. Щеше да е чудесно, ако бяха го написали като цикъл. Суна влиза в стаята, гали спящия Ферит по косата, или по бузата, откъде да знам? В този момент влиза Сейран и вижда Суна. (Тук пояснявам, че става въпрос за цикъл на случката със Султан, когато Пелин я свари при спящия Ферит.) Ферит и Сейран разбират, че Суна е болна. Суна започва терапия и после заминава за чужбина с Абидин. Историята е такава.
Виж целия пост
# 436
Мерт е с поокастрена брада.Значи ли,че Ферит е преминал в някакво друго състояние?! Thinking
Виж целия пост
# 437
И аз това забелязах, че вече не е с брада.
Когато той не е с брада, значи проблемите са му решени и има надежда.
1. Наистина епизода ще е хубав и той ще е прескочил трапа на депресията.
2. Самоубил се е, затова вече е с поокастрена брада и си е просто Мерт.
😀
Виж целия пост
# 438
И аз това забелязах, че вече не е с брада.
Когато той не е с брада, значи проблемите са му решени и има надежда.
1. Наистина епизода ще е хубав и той ще е прескочил трапа на депресията.
2. Самоубил се е, затова вече е с поокастрена брада и си е просто Мерт.
😀

Дано не е защото ще е щастлив че ще има дете от Суна, не го искам но с тези сценаристи нищо не се знае
Виж целия пост
# 439
Аз вече не вярвам сценаристите да следват някаква друга линия, освен тази да съсипят сериала. 🥴 Иначе коментарите на Циала и Алейна са интересни, но могат да важат при нормални сценаристи, каквито нашите не са.🤐
Виж целия пост
# 440
И аз това забелязах, че вече не е с брада.
Когато той не е с брада, значи проблемите са му решени и има надежда.
1. Наистина епизода ще е хубав и той ще е прескочил трапа на депресията.
2. Самоубил се е, затова вече е с поокастрена брада и си е просто Мерт.
😀

Дано не е защото ще е щастлив че ще има дете от Суна, не го искам но с тези сценаристи нищо не се знае
Едва ли има някой да иска да гледа такова извращение, а какво остава да е щастлив. Но и аз грам доверие нямам на сценаристите. Хич като нищо ще ни го изпльоскат. Sad А Ферит децата си ги обича, дори и да не обича майките им. Ужас някакъв ще гледаме, ако стигнат до там. Дано се опомнят!
Виж целия пост
# 441
Водя стадото 🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄 защото продължавам да вярвам, че Феро е невинен.
Виж целия пост
# 442
Водя стадото 🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄 защото продължавам да вярвам, че Феро е невинен.
Давай, Лилия! Всички имаме нужда от това стадо. Сценаристите още могат да се измъкнат от кашата, която сътвориха, стига да искат.
Виж целия пост
# 443
Значи... за този филм Sevmek zamanı, за който говори Циала, а също така и приликата му с нашия сериал говориха още когато Мерт качи въпросното стори - 14 октомври, както се твърди. Тя сега ли се сети? Съвпаденията с героите тогава бяха в сила, когато Ферит гледаше портрета на Сейран, но не искаше да я пусне в живота си. Това време мина отдавна, сега сме на друг етап.
А какво стана с комата, за която Циала твърдеше? Не, че нещо, ама... Да си поддържат сюжетната линия баре Grinning
Виж целия пост
# 444
Водя стадото 🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄 защото продължавам да вярвам, че Феро е невинен.
Давай, Лилия! Всички имаме нужда от това стадо. Сценаристите още могат да се измъкнат от кашата, която сътвориха, стига да искат.

Добре, че Дичето ги доведе тези еднорози, че без тях сме до под кривата круша. 😄
Виж целия пост
# 445
Значи... за този филм Sevmek zamanı, за който говори Циала, а също така и приликата му с нашия сериал говориха още когато Мерт качи въпросното стори - 14 октомври, както се твърди. Тя сега ли се сети? Съвпаденията с героите тогава бяха в сила, когато Ферит гледаше портрета на Сейран, но не искаше да я пусне в живота си. Това време мина отдавна, сега сме на друг етап.
А какво стана с комата, за която Циала твърдеше? Не, че нещо, ама... Да си поддържат сюжетната линия баре Grinning
Еве, Циала го написа още тогава това за този филм, демек след сторито на Мерт. Тогава я четох в Телеграм. Това сега явно го препубликуват с бг превод.
Иначе си продължава с комата.
Виж целия пост
# 446
Значи... за този филм Sevmek zamanı, за който говори Циала, а също така и приликата му с нашия сериал говориха още когато Мерт качи въпросното стори - 14 октомври, както се твърди. Тя сега ли се сети? Съвпаденията с героите тогава бяха в сила, когато Ферит гледаше портрета на Сейран, но не искаше да я пусне в живота си. Това време мина отдавна, сега сме на друг етап.
А какво стана с комата, за която Циала твърдеше? Не, че нещо, ама... Да си поддържат сюжетната линия баре Grinning


Ъъъъ, там края е трагичен.
Сега очакваме ефенди да дойде на себе си, когато Есме загуби бебето.
Виж целия пост
# 447
Виж целия пост
# 448
Виж целия пост
# 449
Ева, що бе, на Циала анализите са хубави. Ето тя пише за сянката на Ферит или тъмната страна във всеки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия