Кукундрела куфарите стягЪ,за Париж се готви да избягЪ.

  • 14 665
  • 734
# 330
От 5:30 съм станала
 Тук се е облещило едно слънце и много личи праха от вчерашната прашна буря.


На балкона ще си пия кафето. Само да поизчистя.
Виж целия пост
# 331
Дубрутру!

Отпускъта свърши, врънах съ на рабута и познайте - сичку мене чака.



Ного ти убаф балконя, Добри. Куга шнъ поканиш на кафе на тоз балконь?!?!
Виж целия пост
# 332
Яла, яла....
Joy по врачанско-монтански Joy
Виж целия пост
# 333
Здрасти.

Алфи, благодаря за кафето!



Добри, аз да додъ ли? Ш донесъ сладко.
Виж целия пост
# 334
Ще носиш сладко?!
Joy А морска сол за Варна носиш ли?
Донеси свинско. Пръжки, сланина, уши...
Joy
Виж целия пост
# 335
Ахаха....сериозна работа.
Ще донеса гръцки шоколад 🤣
Виж целия пост
# 336
Здравейте, момичета!
Къде сте?



Добро ви утро!

Виж целия пост
# 337
Тука съм, упитвам съ да са събудя...



Ти ти май наблягаш на кофиту. Ква закускя напрай на унучката?



Оглеждам съ за другите:

Виж целия пост
# 338
Не ги търси, Соулчи, отидоха за приятности

Виж целия пост
# 339

Ще вечеряме ли
Виж целия пост
# 340
Може и да хапнем, Пиле! Обаче викам чай да пийнем.
Ти оздравя ли?

Виж целия пост
# 341
Може и да хапнем, Пиле! Обаче викам чай да пийнем.
Ти оздравя ли?



Не! Имам хрема,която ме мъчи втора седмица опитах всичко. Голяма сополанка съм 😁 Добро утро
Виж целия пост
# 342
Добро утро.
Бърже да са упраяш....
Тенкс за кофиту.
Виж целия пост
# 343
Добро студено утро!



Пиле, една хубава разтривка да ти дрънат и ще се оправиш.



Соулчи, май много бързащ.



Нерко, ти закъсняваш за някъде ли?



Добри нещо май ни носи. Малииий, при нея топло!

Виж целия пост
# 344


Добри носи чай и домати от балконската градина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия