RYANAIR - 28

  • 39 364
  • 754
# 465
Всичко е относително
Аз въобще не обичам средното място, но последните 10 години почти винаги съм на средно място, за да седи дъщеря ми до прозореца...
Виж целия пост
# 466
Субективно е. За едни хора е важно да са до прозорец, други до пътеката. На хората с дълги крака им е важно да са до аварийните изходи с повече място за крака. Хората, които бързат за връзка или събитие избират места близо до изходите.
Виж целия пост
# 467
И зависи колко могат да стискат😅Иначе от прозореца трябва да вдигаш двама пътници
Виж целия пост
# 468
Това със стискането го играх на този полет. Че и станах веднъж, вдигнах хората, върнаха ме, нищо че тръгваха с количките. Втори път вдигах хората. А иначе съм висока, но установих, че не са ми удобни широки места, защото не мога да се подпра.
И зависи колко могат да стискат😅Иначе от прозореца трябва да вдигаш двама пътници
Виж целия пост
# 469
Всеки има различни предпочитания. Аз обичам до пътеката, за да ставам когато си искам. Мразя средното място. Харесвам тези до аварийния изход, заради повечето пространство. Последният път като бяхме на тези места превеждах на стюардесата на български и ме черпи вода. Жизненоважно за полет почти 4 часа. 😁
Виж целия пост
# 470
Единствените места, които ми бяха важни са на втория етаж на 747 на Ер Франс (с тях там е икономична класа, иначе обикновено бизнес). Ама ги направиха платени, а после разлюбих Ер Франс и не съм летял с тях 15г. Пък и 747 вече съвсем намаляха.
Виж целия пост
# 471
Кои места се водят хубави?
Въпрос на предпочитание. За мен винаги до пътеката. При другите се чувствам заклещен.
Скрит текст:
Ни наляво, ни надясно... А ако искаш да станеш, трябва да се примолиш на останалите да стават. А което най-много ме нервира, като кацнем и изгасне сигнализацията за коланите и аз съм до прозореца, останалите двама да се мотат и да не стават веднага, защото пътеката се запълва до няколко секунди и после съм един от последните слизащи. И ако е с автобусче, със сигурност не съм в първото автобусче. Като съм до пътеката, скачам веднага щом изгасне знакът за закопчан колан и до няколко секунди вече си свалям багажа. Поне заемам място на пътеката. Винаги има хора, които не бързат заникъде и те ... с мотаенето си бавят хората, които бързат.  А и място до пътеката гарантира поне един изпънат крак (от време на време), ако предната облегалка е прекалено близо.За по-високите хора лоукостовете са кошмар с тази теснотия.
Виж целия пост
# 472
Аз чакам бързащите да излязат, не гоня нищо. Майка ми пада на равно, така че ме е страх да я оставя по стълбите, а бързащите,  най-много да я притеснят. Интересни са ми хората, които те блъскат, за да се качат на самолета и на автобуса. Хайде, на слизане сигурно има защо да бързаш, но на качване?!
Кои места се водят хубави?
Въпрос на предпочитание. За мен винаги до пътеката. При другите се чувствам заклещен.
Скрит текст:
Ни наляво, ни надясно... А ако искаш да станеш, трябва да се примолиш на останалите да стават. А което най-много ме нервира, като кацнем и изгасне сигнализацията за коланите и аз съм до прозореца, останалите двама да се мотат и да не стават веднага, защото пътеката се запълва до няколко секунди и после съм един от последните слизащи. И ако е с автобусче, със сигурност не съм в първото автобусче. Като съм до пътеката, скачам веднага щом изгасне знакът за закопчан колан и до няколко секунди вече си свалям багажа. Поне заемам място на пътеката. Винаги има хора, които не бързат заникъде и те ... с мотаенето си бавят хората, които бързат.  А и място до пътеката гарантира поне един изпънат крак (от време на време), ако предната облегалка е прекалено близо.За по-високите хора лоукостовете са кошмар с тази теснотия.
Виж целия пост
# 473
Това блъскане на качване ме вади извън релси. Къде очакват да се преместя? Пред мен има хора, да скоча встрани освен. То и тези дето се блъскат за първи автобус на отиване. Като че ли ще излетят без втория
Виж целия пост
# 474
За качване няма смисъл, но за слизане някои хора бързат. Или за връзка със следващ полет, или за връзка с автобус (наскоро пак щях да си изпусна Фликсбуса, заради едни, дето се моткаха и не си ставаха от местата... нали цялото време на света е тяхно). Егоизъм в чистата му форма.

Преди години когато билетите на Уизеър бяха без места, беше най-забавно. По стълбите се претрепваха хората от тичане нагоре, за да заемат хубави места.  И тогава услугата "прайорити" беше просто за... приоритетно качване и нищо повече. Нямаше връзка с багажа, както е сега.
Виж целия пост
# 475
Както е егоистично от тези, които не правят място за бързащите, така и от тези, дето от бързане не дават възможност на някой да се включи в изтеглянето. Като цяло е добре да има мисъл за другия, мисля че така ще се случват по-добре нещата. Но то за всичко важи.
Виж целия пост
# 476
Eстествено, че е така. Не съм от тези, които се пререждат и не бързам  така, че да преча на другите.  Хора всякакви.  Най-редовно разни хора с място на бордната карта на последните редове, се качват от първата врата. И като има няколко, които се качват от задната врата, а са на първите десетина реда.. после се чудим защо няма разминаване и е блъсканица. За багажите горе... да не коментирам.
Виж целия пост
# 477
Когато в една резервация са 4 човека,  но един от тях по една или друга причина няма да пътува
Как се процедира- Чекиране и не се явява или има други правила

Днес точно замина моето семейство без мен. Чекирах всички вчера, аз бях на мястото до малкото дете, което е задължително, но просто мъжът ми седна до нея.
Виж целия пост
# 478
Здравейте, за пръв път ще пътуваме с деца.
За тях съм купила места, но за нас не- където се паднем. Не разбрах само, чекирането за всички ли ще е 60 дни по-рано, или само за закупените две места?
Уточнявам, че децата са на 12 и 14.
Виж целия пост
# 479
Здравейте, за пръв път ще пътуваме с деца.
За тях съм купила места, но за нас не- където се паднем. Не разбрах само, чекирането за всички ли ще е 60 дни по-рано, или само за закупените две места?
Уточнявам, че децата са на 12 и 14.
Тези със закупени места могат да го направят 60 дена преди полета. Другите -24 часа преди полета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия