Априлче 2025г./тема 6/

  • 33 949
  • 756
# 480
И моя нос е ту запушен, ту не. Не знам от какво се активира. Почти всяка вечер се събуждам от запушен нос. И не заспивам, докато не се отпуши. През деня е същата работа, само дето не спя. Доста често се запушва и, защото имам кървене от носа, но се съсирва. Мисля, че това ще приключи след раждането. Не остана.


…......, има ли шанс да си напишеш никнейм, че много неудобно е така обръщението към теб. Точките означават многоточие и понякога е объркващо, ако някой се обърне към теб.
Сигурна съм, че каквото и да решиш, къде ще раждаш, ще е правилното. Това е лошото на избора, че никога не знаеш, дали е правилен, разбираш след време.

На мен доста често ми се случва прехвалените неща да се оказват грешните за мен. Човек предимно е добре да слуша интуицията си и сърцето си. Тогава знам, че риска съм поела аз, защото съм послушала себе си. Нали разбирате, няма как да се обвини друг човек 🤣. Малко философско от моя страна, но е извод от собствения ми опит. ❤️
Ами колебая се между двете болници защото свекито казва да отида в Шейново
А мама Тина Киркова
Виж целия пост
# 481
Благодаря, Ели! Аз лично бих послушала майка си или бих отишла в трета болница, да няма сърдити после, но все пак нека запознатите с тези болници да кажат и те мнението си.
Не знам защо, но имам спомен, че беше писала, че приятеля ти те е оставил. Сдобрихте ли се? Женени ли сте? Извинявай, ако съм нетактична, просто ме изненада, че пишеш, че имаш свекърва.

Аз малко страничен въпрос имам. Забелязах, че косата от днес ми се е накъдрила, все едно съм ходила на фризьор. А е чисто права, дори, като ходя на фризьор за къдрици да ми направят, не издържат и час. Образували са се къдрици, като тип леко чуплива, но на вълнички. Не знам дали обяснявам, правилно. Въпроса ми е, възможно ли е да ми се промени косата в такъв късен етап от бременността?
На баща й, косата е къдрава, и доктора в събота каза, че бебка вече има коса на главата си.  Надявах се да вземе моята коса, че се поддържа лесно. Но ако е с къдрици, ще е трудно. В лицето прилича на баща си, напълно е възможно и косата да е като неговата.
Виж целия пост
# 482
Благодаря, Ели! Аз лично бих послушала майка си или бих отишла в трета болница, да няма сърдити после, но все пак нека запознатите с тези болници да кажат и те мнението си.
Не знам защо, но имам спомен, че беше писала, че приятеля ти те е оставил. Сдобрихте ли се? Женени ли сте? Извинявай, ако съм нетактична, просто ме изненада, че пишеш, че имаш свекърва.

Аз малко страничен въпрос имам. Забелязах, че косата от днес ми се е накъдрила, все едно съм ходила на фризьор. А е чисто права, дори, като ходя на фризьор за къдрици да ми направят, не издържат и час. Образували са се къдрици, като тип леко чуплива, но на вълнички. Не знам дали обяснявам, правилно. Въпроса ми е, възможно ли е да ми се промени косата в такъв късен етап от бременността?
На баща й, косата е къдрава, и доктора в събота каза, че бебка вече има коса на главата си.  Надявах се да вземе моята коса, че се поддържа лесно. Но ако е с къдрици, ще е трудно. В лицето прилича на баща си, напълно е възможно и косата да е като неговата.
Сдобрихме се след като реши да дойде с мен и видя малкия😊
Виж целия пост
# 483
Аз съм със запишем нос от началото на годината. Не живея без капки за нос, въпреки, че знам, че не могат да се ползват толкова дълго. Вечер се събуждам на всеки 2 часа от задушаване направо и не мога да заспя докато не си сложа капки.
Виж целия пост
# 484
Моята коса тотално се изправи с първата бременност, за съжаление след раждането поокапа. Най-бавно се възстанови косата - някъде отне 2 години след раждането. Сега от 2 месеца виждам, че една къдрица нямам, така че ще е същото.
Иначе дъщеря ми е с абсолютно права коса, доста по-хубава от мен.
Виж целия пост
# 485
Благодаря, Ели! Аз лично бих послушала майка си или бих отишла в трета болница, да няма сърдити после, но все пак нека запознатите с тези болници да кажат и те мнението си.
Не знам защо, но имам спомен, че беше писала, че приятеля ти те е оставил. Сдобрихте ли се? Женени ли сте? Извинявай, ако съм нетактична, просто ме изненада, че пишеш, че имаш свекърва.

Аз малко страничен въпрос имам. Забелязах, че косата от днес ми се е накъдрила, все едно съм ходила на фризьор. А е чисто права, дори, като ходя на фризьор за къдрици да ми направят, не издържат и час. Образували са се къдрици, като тип леко чуплива, но на вълнички. Не знам дали обяснявам, правилно. Въпроса ми е, възможно ли е да ми се промени косата в такъв късен етап от бременността?
На баща й, косата е къдрава, и доктора в събота каза, че бебка вече има коса на главата си.  Надявах се да вземе моята коса, че се поддържа лесно. Но ако е с къдрици, ще е трудно. В лицето прилича на баща си, напълно е възможно и косата да е като неговата.
Сдобрихме се след като реши да дойде с мен и видя малкия😊

Ели, много се радвам за вас, обичам щастливите развръзки ❤️. Така е бащата, докато не види бебето, не осъзнава чудото.

Много благодаря, Гери за отговора. Явно е от Бебка, ще е с къдрици. Ще видим като се роди.  Дано само не ми остане така косата, обичам да ми е права, а само по поводи да си я накъдря или да я сплета за вафлички.
Виж целия пост
# 486
Благодаря, Ели! Аз лично бих послушала майка си или бих отишла в трета болница, да няма сърдити после, но все пак нека запознатите с тези болници да кажат и те мнението си.
Не знам защо, но имам спомен, че беше писала, че приятеля ти те е оставил. Сдобрихте ли се? Женени ли сте? Извинявай, ако съм нетактична, просто ме изненада, че пишеш, че имаш свекърва.

Аз малко страничен въпрос имам. Забелязах, че косата от днес ми се е накъдрила, все едно съм ходила на фризьор. А е чисто права, дори, като ходя на фризьор за къдрици да ми направят, не издържат и час. Образували са се къдрици, като тип леко чуплива, но на вълнички. Не знам дали обяснявам, правилно. Въпроса ми е, възможно ли е да ми се промени косата в такъв късен етап от бременността?
На баща й, косата е къдрава, и доктора в събота каза, че бебка вече има коса на главата си.  Надявах се да вземе моята коса, че се поддържа лесно. Но ако е с къдрици, ще е трудно. В лицето прилича на баща си, напълно е възможно и косата да е като неговата.
Сдобрихме се след като реши да дойде с мен и видя малкия😊

Ели, много се радвам за вас, обичам щастливите развръзки ❤️. Така е бащата, докато не види бебето, не осъзнава чудото.

Благодаря❤️
Виж целия пост
# 487
Ако има майки от Пловдив, бихте ли споделили  хубави детски магазини за дрешки и стоки. Мисля да го посетя в събота, понеже съм харесала барбароникидс. Също, ако някоя е купувала дрешки от там, моля да сподели дали са хубави Blush
Виж целия пост
# 488
😊взехте ли си шишета и на коя марка сте се спряли😊
Виж целия пост
# 489
Взех Авент Naturals Response  (1бр) и с помпата имам още един.

Косата може да се промени, имам приятелка на която и се изправиха красивите букли. Аз имам прекрасна и лесно за поддържане права коса, така че чак ме е страх да не се начупи.

Ели, аз не съм от София,но на база специалисти и неонатология бих избрала Шейново на твое място.
Виж целия пост
# 490
Взех Авент Naturals Response  (1бр) и с помпата имам още един.

Косата може да се промени, имам приятелка на която и се изправиха красивите букли. Аз имам прекрасна и лесно за поддържане права коса, така че чак ме е страх да не се начупи.

Ели, аз не съм от София,но на база специалисти и неонатология бих избрала Шейново на твое място.
Благодаря за съвета😊
За шишетата и аз милсля за авент с антиколик системата
Виж целия пост
# 491
Ако има майки от Пловдив, бихте ли споделили  хубави детски магазини за дрешки и стоки. Мисля да го посетя в събота, понеже съм харесала барбароникидс. Също, ако някоя е купувала дрешки от там, моля да сподели дали са хубави Blush

Аз купих много сладко комплектче за изписване от Барбарони и няколко ромпърчета, като цяло са хубави дрехите, но тогава когато пазарувах нямаха много налични за момчета от тези, които бях харесала, сега вече може да са заредили повече не знам. Иначе повечето дрехи купих от Sinsay, Kik i Pepco като за начало
Виж целия пост
# 492
Момичета, ще използвате ли колан за прибиране на корема след раждането? Ако да, какъв? Моля за препоръки 🙏
Виж целия пост
# 493
Здравейте,
Вчера бях на преглед и съм по термин 33 +6 г.с, а детето върви към 34+3 седмица. Измериха го 2100 грама казаха, че всичко е наред, даже му видях личицето. Долу под пъпа ми е главата му а крачетата са на горните ребра.
Взеха ми изследвания кръв и урина и ми излезе, че имам следи от белтък и кетони в урината, след това по Вайбър лекарката ми каза, че са добри изследванията. Исках да питам някой знае ли какво значи това, за белтъка не знам дали не е защото пия и протеин за бременни, но не всеки ден. И още да ви питам дали на някой друг му се е случвало при вземането на вагиналния секрет да прокървява. На мен лично до сега не ми се беше случвало при предишните ми бременности. Просто лекарката го направи много бързо и болезнено, извини ми се и ми изписа също и вагинални глобули, ако правилно го изписвам. Аз й казах да не се притеснява, но още съм леко в шок от случилото се.

И още да ви питам смятате ли да кърмите или сте се насочили към АМ. За колана за прибиране на корема този път смятам да ползвам, защото имало т.нар диастаза. Но в интернет има толкова много реклами.
Виж целия пост
# 494
Здравейте,
Вчера бях на преглед и съм по термин 33 +6 г.с, а детето върви към 34+3 седмица. Измериха го 2100 грама казаха, че всичко е наред, даже му видях личицето. Долу под пъпа ми е главата му а крачетата са на горните ребра.
Взеха ми изследвания кръв и урина и ми излезе, че имам следи от белтък и кетони в урината, след това по Вайбър лекарката ми каза, че са добри изследванията. Исках да питам някой знае ли какво значи това, за белтъка не знам дали не е защото пия и протеин за бременни, но не всеки ден. И още да ви питам дали на някой друг му се е случвало при вземането на вагиналния секрет да прокървява. На мен лично до сега не ми се беше случвало при предишните ми бременности. Просто лекарката го направи много бързо и болезнено, извини ми се и ми изписа също и вагинални глобули, ако правилно го изписвам. Аз й казах да не се притеснява, но още съм леко в шок от случилото се.

И още да ви питам смятате ли да кърмите или сте се насочили към АМ. За колана за прибиране на корема този път смятам да ползвам, защото имало т.нар диастаза. Но в интернет има толкова много реклами.
Аз съм се насочила към АМ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия