Отдаване и наемане на имоти - какво се случва реално? - ТЕМА 40

  • 29 275
  • 831
# 315
Защо да няма желаещи? Говорим за Търново, там студентите ме са толкова еманципирани като софийските.
Виж целия пост
# 316
Просто времената са други. И не съм казала, че няма, а че едва ли ще са чак толкова много, че да си подбира.
Виж целия пост
# 317
Аз навремето моята съквартирантка я избрах още като я видях и като разменихме 5 приказки. Познава се дали е твой тип. Преценката е лесна.
Други няколко още като ги видях и вече измислях начин как да ги отпратя.
Обувките им не съм гледала. Нито шлиферите им.
Виж целия пост
# 318
В Търново има много възможности за единично и не много скъпо настаняване на студенти - ремонтираните бивши военни сгради в кв. Бузлуджа,  хотелът срещу Пети корпус, а и в самите общежития към университета, които също са сравнително скоро ремонтирани. Не знам дали би имало много кандидати за съвместно съжителство.
Виж целия пост
# 319
В Търново има много възможности за единично и не много скъпо настаняване на студенти - ремонтираните бивши военни сгради в кв. Бузлуджа,  хотелът срещу Пети корпус, а и в самите общежития към университета, които също са сравнително скоро ремонтирани. Не знам дали би имало много кандидати за съвместно съжителство.
И това е вярно.  В "Бузлуджа "не иска,  има си негови причини. Две познати деца, миналия месец се пренасяха в други жилища в същия комплекс, че техните се продават.
Аз по принцип съм за самостоятелно живеене. Оглеждам апартаменти и за този вариант.  Той си е дал месец време и ако няма съквартирант преминаване към този вариант.
Виж целия пост
# 320
Здравейте, не зная дали е позволено, но търся спешно до 20 март апартамент с лесно достигане до летището. Дъщеря ми се връща от Германия след като завърши/в момента е там и трябва да освободи жилището там/ и ще трябва спешно да организираме настаняването тук, защото почва работа в офис на летището. Ако някой отдава под наем ще бъда много благодарна за лично съобщение, понеже съм много притеснена как ще се случат нещата и дали ще намерим...Брокерите пускат обяви, но се оказва, че все са взети преди малко и не зная на кой да се доверя..Ще кажа, че не съм от София и става още по-трудно..Благодаря, ако се отзовете поне със съвети...
Виж целия пост
# 321
Може да потърсите жилище в "Дружба" (2 по възможност) например. Ако не е с кола, може да потърсите и някоя от групите на Цариградско комплекс и директно да си питате собствениците.
Виж целия пост
# 322
Здравейте, не зная дали е позволено, но търся спешно до 20 март апартамент с лесно достигане до летището. Дъщеря ми се връща от Германия след като завърши/в момента е там и трябва да освободи жилището там/ и ще трябва спешно да организираме настаняването тук, защото почва работа в офис на летището. Ако някой отдава под наем ще бъда много благодарна за лично съобщение, понеже съм много притеснена как ще се случат нещата и дали ще намерим...Брокерите пускат обяви, но се оказва, че все са взети преди малко и не зная на кой да се доверя..Ще кажа, че не съм от София и става още по-трудно..Благодаря, ако се отзовете поне със съвети...
За да попадате все на такива, най-вероятно звъните по обяви за идеални ремонтирани жилища с нисък наем. Например, двустаен след ремонт за 750 лв. Няма да намерите такъв!
Какъв Ви е бюджетът и за колко голямо жилище? Няма да Ви нападнем и да Ви вземем парите, но поне ще може да Ви насочим кой параметър да коригирате в търсенето Simple Smile .
Виж целия пост
# 323
Здравейте, не зная дали е позволено, но търся спешно до 20 март апартамент с лесно достигане до летището. Дъщеря ми се връща от Германия след като завърши/в момента е там и трябва да освободи жилището там/ и ще трябва спешно да организираме настаняването тук, защото почва работа в офис на летището. Ако някой отдава под наем ще бъда много благодарна за лично съобщение, понеже съм много притеснена как ще се случат нещата и дали ще намерим...Брокерите пускат обяви, но се оказва, че все са взети преди малко и не зная на кой да се доверя..Ще кажа, че не съм от София и става още по-трудно..Благодаря, ако се отзовете поне със съвети...
За да попадате все на такива, най-вероятно звъните по обяви за идеални ремонтирани жилища с нисък наем. Например, двустаен след ремонт за 750 лв. Няма да намерите такъв!
Какъв Ви е бюджетът и за колко голямо жилище? Няма да Ви нападнем и да Ви вземем парите, но поне ще може да Ви насочим кой параметър да коригирате в търсенето Simple Smile .
Да, няма проблем. Бюджета ми около 750лв. Знам, че е малко, но първите 6 месеца е на изпитателен срок и с по-ниска заплата. Може да не е голямо - до 40 кв.м.
Виж целия пост
# 324
За такъв бюджет търсете едностаен, боксониера, гарсониера, директно от собственици.
Ето ви група за бюджетни апартаменти.
https://www.facebook.com/groups/351325558550356

Има и скорошна обява от една дама точно в Дружба, влизате в бюджета, макар че отново се опасявам, че е брокер тази жена.
https://www.facebook.com/share/p/1ESJQzvaMq/

Тази реплика: "Наеха го преди малко, не сме свалили още обявата", е стандартна лъжа. Това са фалшиви набирателни обяви, искат да ви вземат данните и да ви набутат нещо, което сега отдават, или ако им се появи нещо, да ви се обадят.
Виж целия пост
# 325
За такъв бюджет търсете едностаен, боксониера, гарсониера, директно от собственици.
Ето ви група за бюджетни апартаменти.
https://www.facebook.com/groups/351325558550356

Има и скорошна обява от една дама точно в Дружба, влизате в бюджета, макар че отново се опасявам, че е брокер тази жена.
https://www.facebook.com/share/p/1ESJQzvaMq/

Тази реплика: "Наеха го преди малко, не сме свалили още обявата", е стандартна лъжа. Това са фалшиви набирателни обяви, искат да ви вземат данните и да ви набутат нещо, което сега отдават, или ако им се появи нещо, да ви се обадят.
Като гледам последните 10ина оферти в тази група, изглеждат ми добри като цена/размер/обзавеждане.
Ориентирайте се по тези цени като минималните. Среднопазарните са по-високи от тези.

За 750 или еднопространствено, и пак не всяко, или гарсиониера със соц мебели.
Имаше и такава оферта от първите.
С отделна спалня и ново строителство са по 1200-1400лв.

Не знам дали наемодателите ще се зарадват на изпитателния период.
Все пак, те търсят обвързване за 12мес +.

Едит:
Продължавам да разглеждам тази група.
Чета и коментарите.
Гледам и профилите на пусналите офертите.
И вече много ме съмнява, че масово това са набирателни и фалшиви обяви от брокери.
Целта им е да събират контакти на търсещи, да си ги вкарат в базите и после да се обаждат безразборно.
Виж целия пост
# 326
За такъв бюджет търсете едностаен, боксониера, гарсониера, директно от собственици.
Ето ви група за бюджетни апартаменти.
https://www.facebook.com/groups/351325558550356

Има и скорошна обява от една дама точно в Дружба, влизате в бюджета, макар че отново се опасявам, че е брокер тази жена.
https://www.facebook.com/share/p/1ESJQzvaMq/

Тази реплика: "Наеха го преди малко, не сме свалили още обявата", е стандартна лъжа. Това са фалшиви набирателни обяви, искат да ви вземат данните и да ви набутат нещо, което сега отдават, или ако им се появи нещо, да ви се обадят.
Като гледам последните 10ина оферти в тази група, изглеждат ми добри като цена/размер/обзавеждане.
Ориентирайте се по тези цени като минималните. Среднопазарните са по-високи от тези.

За 750 или еднопространствено, и пак не всяко, или гарсиониера със соц мебели.
Имаше и такава оферта от първите.
С отделна спалня и ново строителство са по 1200-1400лв.

Не знам дали наемодателите ще се зарадват на изпитателния период.
Все пак, те търсят обвързване за 12мес +.

Да, зная за изпитателния период, но ще подпишем за 12 м. Няма да има проблем. Така или иначе специалността е свързана с авиацията и ще търси пак в тази сфера.
Виж целия пост
# 327
И си вземете прадплатена карта- десетина лева, за да не Ви безпокоят постоянно с "търсите ли жилище"
Виж целия пост
# 328
За такъв бюджет търсете едностаен, боксониера, гарсониера, директно от собственици.
Ето ви група за бюджетни апартаменти.
https://www.facebook.com/groups/351325558550356

Има и скорошна обява от една дама точно в Дружба, влизате в бюджета, макар че отново се опасявам, че е брокер тази жена.
https://www.facebook.com/share/p/1ESJQzvaMq/

Тази реплика: "Наеха го преди малко, не сме свалили още обявата", е стандартна лъжа. Това са фалшиви набирателни обяви, искат да ви вземат данните и да ви набутат нещо, което сега отдават, или ако им се появи нещо, да ви се обадят.
Тази жена точно Е брокер, веднъж придружавах приятелка брокер на оглед с един чужденец наемател, за да й помагам с превода и от другата страна беше агенция /тази жена/. Или поне много прилича.
Виж целия пост
# 329
Ако търсите по-евтино, се огледайте за споделено жилище. По-евтино от това, нз дали има. Ако има ще е с компромиси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия