Отдаване и наемане на имоти - какво се случва реално? - ТЕМА 40

  • 29 272
  • 831
# 225
Джи, агенцията не я познавам. Видях обявата, вижда ми се реална и изгодна. Вижте какви са допълнителните ангажименти към наемодателя, питайте сградата има ли акт 16,да не се окаже нещо гнило с партидите. На сегашния пазар е супер оферта, ако е реално.
Виж целия пост
# 226
Аз също съм много доволна от магазините с транспортни дефекти. Така се сдобихме с прахосмукачка, кафемашина и пералня. Гаранцията им беше 1 година.
Виж целия пост
# 227
Не искам да съм лош пророк, но двуспален апартамент за 750 лева ако намерят, ще е в покрайнините на София. Даже Люлин ще им се вижда център.
Виж целия пост
# 228
Те не търсят двуспален, а стая и спалня. Т.е. и панелна гарсониера е ОК. Да, масово обявите са за по-скъпи жилища, но при положение, че нямат претенции за скъп район и обзавеждане, ще намерят.
Виж целия пост
# 229
Никъде не съм писала двуспален. Искат просто две отделни стаи т.е или отделна спалня и кухньохол, или нормална кухня и отделна спалня/хол. Имат си и някои уреди и мебели, защото този, в който живеят сега, беше полуобзаведен.
Виж целия пост
# 230
Никъде не съм писала двуспален.
Досега бяха в еднопространствен. Искат просто две отделни стаи т.е или отделна спалня и кухньохол, или нормална кухня и отделна спалня. Имат си и някои уреди и мебели, защото този, в който живеят сега, беше полуобзаведен.
Но ако е нормална кухня и отделна спалня ( класическа панелна гарсониера) то единият ще спи в кухнята ли?
Виж целия пост
# 231
Двойка са. Ще си спят заедно
Виж целия пост
# 232
.
Виж целия пост
# 233
Аз влизам с оплакване от сина. Сутринта видях обява за апартамент с гараж, наема ни устроива. Обадих се за оглед и човечето каза, че квартала не е ок. Когато има кола, какво значение има къде е квартирата?  В ранния следобед обявата вече я нямаше.Утре пускам обява за съквартирант и се моля да се падне отговорно момче.
Виж целия пост
# 234
Кой е градът? Варна?
Виж целия пост
# 235
Велико Търново
Виж целия пост
# 236
Е, тук ни удари. Май нямаме колеги там, нито някакъв опит
Simple Smile
Нищо не мога да предположа, поне аз.

Но, преполагам, че разстоянията не са големи и наистина по-нисък наем + гараж е добра оферта. А ако се наложи, (парти с алкохол) ще се мисли на момента или пеш или такси.
Виж целия пост
# 237
А защо той сам не си търси съквартирант?
Аз сама си намерих навремето....като бях студентка.....никой не ми е търсил.
Виж целия пост
# 238
А защо той сам не си търси съквартирант?
Аз сама си намерих навремето....като бях студентка.....никой не ми е търсил.
Е, той ще си пусне обявата. Сега са ваканция между семестрите и изчаква. Аз се притеснявам като родител.
На въпросния апартамент наема беше наистина добър.  Отделно е южен и предполагам, че и сметката за ток щеше да е надолу, но е с една спалня и не става за две момчета. Синът ми просто иска да не е сам и вечер да има с кого да си каже две думи.
Виж целия пост
# 239
А защо той сам не си търси съквартирант?
Аз сама си намерих навремето....като бях студентка.....никой не ми е търсил.
Е, той ще си пусне обявата. Сега са ваканция между семестрите и изчаква. Аз се притеснявам като родител.
На въпросния апартамент наема беше наистина добър.  Отделно е южен и предполагам, че и сметката за ток щеше да е надолу, но е с една спалня и не става за две момчета. Синът ми просто иска да не е сам и вечер да има с кого да си каже две думи.
Да си кани гаджета и да си говорят, щом е важно.
Съквартирантите рядко са интересни.
Предимството е основно за наема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия